Профспілкові новини

"Робота за інструкціями призвела до "паралічу" Укрзалізниці" ВАЖЛИВО!

У вівторок, 22 травня, о 14-й годині в агенції "Інтерфакс-Україна" (вул. Рейтарська, 8/5-а) відбудеться прес-конференція на тему: "Робота за інструкціями призвела до "паралічу" "Укрзалізниці".

Участь у прес-конференції візьмуть:

Михайло Волинець, голова Конфедерації вільних профспілок України;

Володимир Козельський, голова Вільної профспілки залізничників України;

Олександр Скиба, машиніст, голова первинного осередку ВПЗУ локомотивного депо Дарниця (м. Київ);

Євген Подуражний, машиніст, член профкому ППО ВПЗУ локомотивного депо Дарниця (м. Київ). 

  https://youtu.be/Jej-lt8SEe8 -  онлайн-трансляція розпочнеться о 14:00. 

Детальніше ...

Під час розмови з міністром йшлося про шахту №10 «Нововолинська» ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець сьогодні мав зустріч із міністром енергетики та вугільної промисловості Ігорем Насаликом. У розмові також узяв участь очільник первинки НПГУ ДП «Шахта №10 «Нововолинська» Василь Прадід.

Детальніше ...

П’яні посадовці та акція «Робота за інструкціями» ВАЖЛИВО!

Залізничникам Кременчука учора увечері упродовж трьох годин довелося двічі викликати працівників Національної поліції та Служби безпеки України. Про це повідомив голова профкому Вільної профспілки машиністів локомотивного депо Кременчук Сергій Москалець.

Детальніше ...

Акція залізничників триває і штаб діє ВАЖЛИВО!

П’ятий день в Україні триває акція, яка розпочалася уніч на понеділок, 14 травня, коли машиністи локомотивних депо почали діяти суворо за інструкціями. У ній беруть участь залізничники Кременчука, Полтави, Запоріжжя, Кривого Рогу, Синельникового, Миронівки (Київська обл.) Дарниці (м. Київ), Коростеня. Акцію частково підтримали також працівники локомотивного депо П’ятихатки, у якому деякі бригади машиністів теж почали діяти за інструкціями.

Детальніше ...

Працівники "Львівелектротранс" планують вийти на протест ВАЖЛИВО!

Водії ЛКП "Львівелектротранс" можуть провести акції протесту у разі не виплати їм заробітної плати з 16 квітня 2018 року. Про це повідомили у первинній профспілковій організації підприємства, яка входить до Конфедерації профспілок Львівщини. 


 

Детальніше ...

Припиняти акцію залізничники не збираються ВАЖЛИВО!

Перше засідання робочої групи для переговорів між профспілківцями та керівництвом ПАТ «Укрзалізниця» і Мінінфраструктури призначили на 13-ту годину четверга, 17 травня.

Детальніше ...

Керівництво «Укрзалізниці» та Мінінфраструктури засідання Комітету ВР проігнорували ВАЖЛИВО!

У середу, на третю добу акції, яка розпочалася уніч на понеділок, 14 травня, коли машиністи локомотивних депо почали діяти суворо за інструкціями, представників профспілок і керівництво «Укрзалізниці» й Міністерства інфраструктури запросили на засідання Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, де розглядалося питання: «Про результати зустрічі першого заступника голови Комітету Сергія Капліна із представниками профспілок залізничників щодо з’ясування обставин конфлікту між трудовим колективом та адміністрацією ПАТ «Українська залізниця». Вільну профспілку залізничників України на засіданні представляли голова ВПЗУ Володимир Козельський, його заступник Валерій Петровський та заступник голови Конфедерації вільних профспілок України Петро Тулей. 

Детальніше ...

Від Національного координатора МОП в Україні чекають роз’яснень ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець звернувся з офіційним листом до Національного координатора Міжнародної організації праці в Україні Сергія Савчука з проханням дати роз’яснення щодо деяких питань. Пропонуємо ознайомитися зі змістом кореспонденції.

Детальніше ...

Інспектор з питань охорони праці КВПУ з місією впорався ВАЖЛИВО!

На запрошення Професійної спілки працівників металургійної, гірничої та хімічної промисловості Грузії інспектор з питань охорони праці Конфедерації вільних профспілок України В. Король у складі делегації відвідав закавказьку країну і провів там консультативні зустрічі щодо стандартів безпеки праці.

Детальніше ...

Администрация «АрселорМиттал Кривой Рог» пытается сорвать переговоры ВАЖЛИВО!

Вслед за работниками железнодорожных депо «Укрзалізниці», которые 14 мая 2018 г. начали работать по инструкциям, к ультимативным требованиям создать безопасные условия труда и достойно его оплачивать утром 16 мая присоединились работники Цеха эксплуатации железнодорожного транспорта ПАО «АрселорМиттал Кривой Рог». К полудню того же дня к ним присоединились сталеплавильщики мартеновского и конвертерного цехов. Меткомбинат оказался на грани остановки.


 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83