Профспілкові новини

МКП-ЄКП звернулася до Єврокомісії щодо порушення прав профспілок в Казахстані ВАЖЛИВО!

Міжнародна конфедерація профспілок та Європейська конфедерація профспілок закликають Європейську комісію підняти питання порушення права на свободу об'єднання під час засідання Ради з питань співробітництва між Казахстаном та ЄС, яка відбудеться 26 лютого.


 

Детальніше ...

На які органи контролю не поширюється дія закону ВАЖЛИВО!

Опубліковано Постанову Кабінету міністрів від 18 грудня 2017 р. № 1104, якою затверджено перелік органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

Детальніше ...

Одна з причин нещасних випадків – мораторій на перевірки ВАЖЛИВО!

Відбулося засідання постійно діючої комісії з охорони праці та промислової безпеки у вугільній промисловості Міністерства енергетики та вугільної промисловості, у якому взяв участь і голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. Під час засідання було зазначено. що на підприємствах вуглепрому за перший місяць нинішнього року було зафіксовано 73 нещасні випадки (у січні 2017-го – 59).

Детальніше ...

Украинские шахтеры протестуют против невыплаты заработной платы ВАЖЛИВО!

Девять человек начали бессрочную голодовку после того, как правительство Украины не смогло полностью погасить миллионы долларов задолженности по зарплате перед украинскими шахтерами, начиная с 2015 года.

Детальніше ...

Голова НПГУ виступив на засіданні комісії з охорони праці та промислової безпеки у вуглепромі ВАЖЛИВО!

22 лютого голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець взяв участь у засіданні постійно діючої комісії з охорони праці та промислової безпеки у вугільній промисловості Міністерства енергетики та вугільної промисловості України. Захід відбувся у залі, де перебувають представники НПГУ та трудових колективів чотирьох шахт ДП "Селидіввугілля", які вже другу добу голодують в будівлі Міненерговугілля з вимогою виплатити заборгованість з зарплат. 

Пропонуємо переглянути виступ Михайла Волинця: 

Детальніше ...

Конфедерація профспілок Грузії потребує підтримки у боротьбі за гідну та безпечну працю ВАЖЛИВО!

Конфедерація профспілок Грузії (GTUC) вже більше десяти років піднімає питання покращення стандартів безпеки праці. Після того, як в 2006 році грузинський уряд скасував інспекцію праці, люди продовжують помирати на роботі щодня. GTUC рішуче налаштована змінити цю ситуацію й проводить профспілкову кампанію за ухвалення дійсно ефективного законодавства щодо інспекції праці в Грузії.


 

Детальніше ...

Безстрокове голодування у приміщенні Міненерговугілля триває ВАЖЛИВО!

Голови первинних профспілкових організацій НПГУ шахт «1/3 Новогродівська», «Курахівська», «Котляревська» та «Україна» ДП «Селидіввугілля» разом із очільником місцевої організації НПГУ міст Селидового та Новогродівки Віктором Трифоновим, а також кількома гірниками згаданих копалень продовжують голодування, яке вони вчора оголосили  у приміщенні Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Детальніше ...

Оголосили безстрокове голодування у приміщенні Міненерговугілля ВАЖЛИВО!

Працівники чотирьох щахт державного підприємства «Селидіввугілля», а також голови тамтешніх первинних профспілкових організацій разом із очільником місцевої організації НПГУ міст Селидового та Новогродівки Віктором Трифоновим щойно у приміщенні Міністерства енергетики та вугільної промисловості оголосили безстрокове голодування.

Детальніше ...

Обговорили співпрацю з МОП та профспілками Данії ВАЖЛИВО!

20 лютого лідери та активісти Конфедерації вільних профспілок України зустрілися з представниками місії експертів Міжнародної організації праці (МОП) та профспілок Данії. Профспілківці запросили іноземних гостей до офісу Вільної профспілки залізничників України та Конфедерації вільних профспілок України. У ході зустрічей вони розповіли про діяльність незалежних профспілок, обговорили майбутній проект «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», який впроваджуватиметься МОП за підтримки Данії, та можливості подальшої співпраці з данськими колегами. 


 

Детальніше ...

Для відновлення гірничих виробок потрібні будуть додаткові кошти, - Михайло Волинець ВАЖЛИВО!

Протест гірників трьох шахт ДП «Селидіввугілля» - «1/3 Новогродівська», «Котляревська» та «Україна» триває уже восьмий день і набуває затяжного характеру. 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83