Профспілкові новини

Бортпровідники «Азур Ейр Україна» проявили мужність та витримку ВАЖЛИВО!

Кілька днів тому як пасажир рейсу авіакомпанії «Азур Ейр Україна» QU 4451, який виконував переліт з  Києва до  Барселони, я  став свідком нештатної ситуації, що склалася на борту літака. Приблизно через годину польоту в пасажира, котрий сидів у сусідньому кріслі, стався серцевий приступ,  і він втратив свідомість.


 

Детальніше ...

Захист материнства – здорова нація ВАЖЛИВО!

Як реалізуються на практиці в Україні такі поняття як захист материнства, гендерна рівність і недискримінація та що це означає для учасниць і учасників тренінгу МОП, обговорювалося 10-11 вересня ц. р. у Києві в рамках Проеку DANIDA «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» за фінансування уряду Данії.


 

Детальніше ...

Пан’європейська регіональна рада МКП звернулася до українських високопосадовців ВАЖЛИВО!

Пан’європейська регіональна рада Міжнародної конфедерації профспілок (PERC-ITUC) звернулася до українських високопосадовців  з листом.  PERC-ITUC закликала керівництво держави вжити заходи для забезпечення дотримання в Україні міжнародних норм і стандартів, погашення заборгованості з заробітної плати, а також для запобіганням корупційним явищам. Пропонуємо ознайомитися з текстом звернення: 


 

Детальніше ...

Зустрілися із заступником міністра соціальної політики ВАЖЛИВО!

Учора, коли засідання Ради Конфедерації вільних профспілок України було у розпалі, делегація представників КВПУ та НПГУ на чолі з Михайлом Волинцем зустрілася із заступником міністра соціальної політики Миколою Шамбіром. У діловій бесіді брала також участь керівниця експертної групи Міністерства соціальної політики Тетяна Матюх.

Детальніше ...

Рада КВПУ: жваво і конструктивно ВАЖЛИВО!

Чергове засідання Ради Конфедерації вільних профспілок України пройшло жваво і конструктивно. За кілька годин інтенсивної роботи вдалося обговорити цілу низку важливих питань. Голова КВПУ Михайло Волинець у вступному слові окреслив коло проблем, які потребують якнайретельнішого обговорення. Чи не найбільше уваги він приділив соціально-економічній ситуації в країні, а також масовій трудовій міграції за кордон.

Детальніше ...

Профспілковий лідер оголосив голодування у міністерстві ВАЖЛИВО!

Уже втретє голова Місцевого об'єднання Незалежної профспілки гірників України міст Селидового та Новогродівки Віктор Трифонов 18 серпня оголосив голодування у будівлі Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Детальніше ...

Рада голів НПГУ: на порядку денному – важливі питання ВАЖЛИВО!

Відбулося чергове засідання Ради голів Незалежної профспілки гірників України, на якому розглянуто цілу низку питань. Оголошуючи проект порядку денного, голова НПГУ Михайло Волинець запропонував кілька пунктів об’єднати в один. А тому про критичний  стан, який  склався у вугільній галузі та шляхи його подолання, про поточну ситуацію на підприємствах з видобутку торфу, залізної  й марганцевої руд, кольорових металів та в електроенергетиці, і про становище з виплатою заробітної плати було вирішено вести мову в одній обоймі.

Детальніше ...

Скільки повинні працювати медичні працівники? ВАЖЛИВО!

Питання «переробіток» дуже гостро стоїть перед працівниками медичної сфери. Зрозуміло, що лікарів не вистачає і доводиться працювати по дві зміни не тому, що грошей хочеться, а тому, що нікому працювати. Але, незважаючи на складне становище, у лікарняному закладі, існують законодавчі норми, які керівник закладу не має права порушувати.

Детальніше ...

В.о. гендиректора написав заяву про звільнення і потрапив до лікарні ВАЖЛИВО!

Сьогодні вранці гірники шахти №9 «Нововолинська» так і не приступили до роботи, таким чином продовживши акцію протесту, що триває вже одинадцятий день. Про це повідомив голова тамтешнього первинного осередку НПГУ Василь Гура. За його словами, люди налаштовані рішуче і очікують проміжного результату. Таким може стати призначення нового генепального директора ДП «Волиньвугілля».

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83