Профспілкові новини

На з’їзді ВПОНУ обрано голову та президію ВАЖЛИВО!

У Києві відбувся VI з’їзд Вільної профспілки освіти і науки України. Делегати форуму заслухали звіт голови ВПОНУ Володимира Фундовного, який очолює профспілкову структуру від самісінького її створення – з 22 жовтня 2003 року.

Детальніше ...

Важлива зустріч у Мінсоцполітики ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець та заступник очільника КВПУ Петро Тулей зустрілися з першим заступником міністра соціальної політики Ольгою Крентовською. Під час розмови було порушено низку важливих питань. З-поміж іншого йшлося про індексацію, осучаснення пенсій, виплат лікарняних тощо. Не оминули й теми нарахування допомоги, пенсій та інших соціальних виплат для внутрішньо переміщених осіб, зокрема й тим, хто проживає на окупованій території.

Детальніше ...

Якими були ціни на товари та послуги у 2018 році ВАЖЛИВО!

Державна служба статистики оприлюднила дані щодо середніх споживчих цін на товари та послуги в Україні у 2018 році. За даними відомства, серед продовольчих товарів у 2018-му найсуттєвіше подорожчали овочі.

Детальніше ...

Розроблено «Мінімальні вимоги щодо безпеки та охорони здоров’я працівників у робочих зонах» ВАЖЛИВО!

Конфедерація вільних профспілок України розглянула проект розроблених Державною службою України з питань праці «Мінімальних вимог щодо безпеки та охорони здоров’я працівників у робочих зонах». Проект розроблено з метою імплементації в національне законодавство про  охорону праці положень Директиви 89/654/ЄЕС від 30 листопада 1989 р. про мінімальні вимоги щодо безпеки та охорони здоров’я на робочому місці.

Детальніше ...

Працівники аеропортів Німеччини вимагають підвищити зарплату ВАЖЛИВО!

У Німеччині 15 січня розпочався страйк співробітників восьми аеропортів. Під час одноденної акції протесту службовці аеропортів нагадають про свої вимоги підвищити заробітну плату, повідомляє сайт найбільшої німецької профспілки Ver.di.

Детальніше ...

Оштрафували за тіньову зайнятість ВАЖЛИВО!

Протягом минулого року 1738 роботодавців оштрафовано за використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин. Про це повідомляє Державна служба України з питань праці.

Детальніше ...

Важлива розмова у парламенті щодо майбутнього вугільної галузі ВАЖЛИВО!

У приміщенні Верховної Ради сьогодні відбулася зустріч лідерів та активістів Незалежної профспілки гірників України із керівництвом Міністерства енергетики та вугільної промисловості та парламентарями. З-поміж іншого йшлося насамперед про заборгованість із заробітної плати на державних шахтах та ситуацію, що виникла у зв’язку із введенням в дію Закону України «Про ринок електричної енергії».

Детальніше ...

Акції протесту на ДП «Селидіввугілля» призупинено ВАЖЛИВО!

Учора відбулися збори всіх учасниць акції протесту на ДП «Селидіввугілля», в тому числі - й голодування. Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України та Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець.


 

 

Детальніше ...

Голодування триває десяту добу ВАЖЛИВО!

Сьогодні вже десята доба, як триває голодування на ДП «Селидіввугілля» працівниць непромислової групи. Зранку учасниць акції протесту, які вимагають погашення заборгованості із заробітної плати, оглянули медики.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83