Анонси

ВІДКРИТО НАБІР НА V ЛІТНЮ МОЛОДІЖНУ ПРОФСПІЛКОВУ ШКОЛУ ВАЖЛИВО!

Літня школа ГО "Трудові ініціативи" для профспілкових та громадських лідерів - це п’ятиденний правозахисний семінар-інтенсив, де поєднуються теорія та практика активізму для соціальних змін. Формат школи постійно оновлюється завдяки самим учасникам та учасницям, тому щороку кожна група у буквальному сенсі творить свій досвід і свою спільноту, навчаючись як поряд із досвідченими тренерами/тренерками, так і один у одного. Школа відбудеться з 29 липня по 3 серпня 2019 року в м. Одеса.


 

Детальніше ...

На заводі імені Малишева планують провести масштабний мітинг ВАЖЛИВО!

Працівники ДП «Завод імені В.О.Малишева» планують провести мітинг на підтримку генерального директора. Організовують  захід Об’єднана профспілкова організація при ДП «Завод ім. В.О. Малишева» та первинна профспілкова організація Всеукраїнської професійної спілки «Захист справедливості».

Детальніше ...

«Зарплату шахтарям не виплачують, вугілля не відвантажують. Чому?» ВАЖЛИВО!

У середу, 15 травня, о 12.00 у Національній спілці журналістів України (вул. Хрещатик, 27а, другий поверх) відбудеться прес-конференція на тему:

 «Зарплату шахтарям не виплачують, вугілля не відвантажують. Чому?»

Участь у прес-конференції візьмуть:

ВОЛИНЕЦЬ Михайло Якович,  голова Незалежної профспілки гірників України;

ОНІЖУК  Віталій Віталійович, голова Регіонального обיּєднання НПГУ у м. Червонограді Львівської області;

КАФТАН Мирослава Іванівна, голова первинного осередку НПГУ шахти «Лісова» ДП «Львівугілля»;

СЕМКАНИЧ Василь Вікторович, голова первинного осередку НПГУ шахти «Степова» ДП «Львівугілля».

З ранку 15 травня майже півтисячі працівників ДП «Львівугілля» пікетуватимуть Міністерство енергетики та вугільної промисловості, Кабінет міністрів і Верховну Раду.

Вдатися до акції протесту у столиці гірників Прибужжя змусила заборгованість із заробітної плати та припинення відвантаження вугілля. На численні листи і звернення до профільного міністерства та Кабміну трудовий колектив жодної відповіді не отримав. Тим часом видобуте вугілля накопичується на аварійних складах, а концентрат – на збагачувальній фабриці, що може призвести до його самозаймання. При цьому профільне міністерство ніяк не координує збут вугілля. Через це шахтарі Львівщини не можуть самі собі заробити на зарплату, технологічні потреби, розвиток виробництва та сплату податків і зборів, а державної підтримки їм у бюджеті не передбачено. Тому вони хочуть отримати від столичних високопосадовців відповіді на найболючіші свої питання.

Акредитація за телефонм: 287- 64 - 57 та на місці проведення прес-конференції за редакційними посвідченнями.

Детальніше ...

«Нова Генеральна угода – консервація бідності в Україні?» ВАЖЛИВО!

У понеділок, 13 травня, об 11-й годині у прес-центрі Інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» (вул. Рейтарська, 8/5а) відбудеться прес-конференція на тему:  «Нова Генеральна угода – консервація бідності в Україні?».

Детальніше ...

«Наскільки гідна і безпечна праця в Україні? Несвяткові роздуми напередодні 1 Травня» ВАЖЛИВО!

25 квітня о 10 годині у приміщенні Національної спілки журналістів України (вул. Хрещатик, 27-а) Конфедерація вільних профспілок України проведе прес-конференцію на тему: «Наскільки гідна і безпечна праця в Україні? Несвяткові роздуми напередодні 1 Травня».


 

Детальніше ...

«Про розвиток національної промисловості і солідарних діях всеукраїнських профспілок - членських організацій Глобального союзу IndustriALL» ВАЖЛИВО!

19 березня об 11-00 в УНІАН відбудеться прес-конференція на тему: «Про розвиток національної промисловості й солідарних діях всеукраїнських профспілок - членських організацій Глобального союзу IndustriALL».

Участь у заході візьмуть:

заступник генерального секретаря IndustriALL Кемаль Оекан;

регіональний секретар IndustriALL Вадим Борисов;

заступник голови Незалежної профспілки гірників України Наталія Левицька; голова Профспілки металургів і гірників України Сергій Комишев;

голова Профспілки атомної енергетики України Валерій Матов.

Детальніше ...

«Про ситуацію у вугільній галузі та визначення ціни на вугілля» ВАЖЛИВО!

13 грудня о 14.30 в ІА «Інтерфакс-Україна» відбудеться прес-конференція «Про ситуацію у вугільній галузі та визначення ціни на вугілля».

Учасники прес-конференції:

Михайло ВОЛИНЕЦЬ, голова Незалежної профспілки гірників України;

Микола ВОЛИНКО, голова Незалежної профспілки гірників Донбасу;

Валерій МАМЧЕНКО, заступник голови Профспілки працівників вугільної промисловості України.

Адреса: м. Київ, вул. Рейтарська, 8/5а.

Пряму трансляцію дивитись тут: https://youtu.be/meoYNlozHrw

 

Детальніше ...

«Альтернативне паливо, якого вдосталь в Україні, але його використання зводиться до мінімуму: про проблеми торфיּяної галузі». ВАЖЛИВО!

У понеділок, 19 листопада, о 15-й годині у прес-центрі Національної спілки журналістів України (Хрещатик, 27-а, другий поверх) Незалежна профспілка гірників України проведе прес-конференцію на тему:

«Альтернативне паливо, якого вдосталь в Україні, але його використання зводиться до мінімуму: про проблеми торфיּяної галузі».

У прес-конференції візьмуть участь:

Михайло ВОЛИНЕЦЬ, голова Незалежної профспілки гірників України;

Аліна БАЗАРНОВА, заступник голови Незалежної профспілки гірників України, голова первинного осередку НПГУ ДП «Волиньторф»;

Андрій СТРАХОВ, голова первинного осередку НПГУ Смолинського торфобрикетного заводу ДП «Чернігівторф»;

Володимир ГРИЩЕНКО, головний механік Смолинського торфобрикетного заводу ДП «Чернігівторф».

Акредитація журналістів за телефонами: (044) 235-82-33, (067) 450-90-11,

(099) 140-02-79. 

Детальніше ...

Пікетуватимуть Конституційний суд ВАЖЛИВО!

Завтра, 13 листопада, біля приміщення Конституційного суду України (вул.Жилянська, 14) відбудеться акція на захист трудових прав працівників культури. На порядку денному КСУ - конституційне подання 46 народних депутатів щодо контрактної системи у сфері культури.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83