Анонси

Відкриття Проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці» ВАЖЛИВО!

У вівторок, 7 листопада 2017 р., Міністерство соціальної політики України, Державна служба України з питань праці та експерти Європейського Союзу (ЄС) і Міжнародної організації праці (МОП) відкриють спільний проект «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці». 


 

Детальніше ...

Національний форум охорони здоров’я ВАЖЛИВО!

18 жовтня відбудеться Національний форум охорони здоров’я, на який з’їдуться делегати від медичної спільноти, зокрема і Вільної профспілки медичних працівників України, пацієнтських та громадських організацій, а також представники центральної влади та органів місцевого самоврядування.

Детальніше ...

Завтра сім'ї гірників шахти імені Г. Капустіна виходять на протест ВАЖЛИВО!

Завтра oб 11:00 сім'ї гірників, які зараз перебувають землею, збираються на акцію протесту біля шахти імені  Г. Капустіна (смт. Привілля, Луганська область). Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.


 

 

Детальніше ...

ГО «ТРУДОВІ ІНІЦІАТИВИ» ВІДКРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЮ НА ТРЕТЮ ЛІТНЮ ПРОФСПІЛКОВУ ШКОЛУ ВАЖЛИВО!

ГО "Трудові ініціативи" (trudovi.org) оголошує набір на Третю молодіжну профспілкову школу, яка проходитиме в Одесі з 14 по 18 серпня 2017 року.


 

 

Детальніше ...

«Реформа охорони здоров'я: переможці й переможені» ВАЖЛИВО!

14 червня о 13.00 в агенції «РІА Новини України» відбудеться прес-конференція на тему: «Реформа охорони здоров'я: переможці й переможені».

Детальніше ...

Залізничники виходять на безстроковий протест ВАЖЛИВО!

Вільна профспілка залізничників України (ВПЗУ) у середу, 14 червня, із 11-ї години  виходить на безстрокову профспілкову акцію під будівлею ПАТ «Українська залізниця» (вул. Тверська, 5,7).


 

Детальніше ...

Створення платформи «За рівність і недискримінацію у праці» ВАЖЛИВО!

30 травня о 16.30 відбудеться “круглий стіл” на тему: “Створення платформи “За рівність і недискримінацію у праці”. (Зала 2)


 

Детальніше ...

«Хто підрізає крила авіаційній галузі України» (ТРАНСЛЯЦІЯ) ВАЖЛИВО!

У понедідок, 15 травня о 12.30 у приміщенні Київського прес-клубу (вул. Хрещатик, 27-а) розпочнеться онлайн-конференція на тему: «Хто підрізає крила авіаційній галузі України та чого очікувати від акціонування ДП «Антонов»?».

Детальніше ...

Стан освіти – реальність та перспективи ВАЖЛИВО!

5 травня о 13 годині в Національному інформаційному агентстві «Укрінформ» (м. Київ, вул. Богдана  Хмельницького, буд. 8/16, 2-ий поверх) відбудеться прес-конференція «Стан освіти – реальність та перспективи. Підсумки навчального року 2016-2017».

Детальніше ...

Прес-конференція лідерів НПГУ ВАЖЛИВО!

4 травня о 13:00  в прес-центрі АІА «Гал-інфо» (Львів, пл. Міцкевича, 8) відбудеться прес-конференція за участю голови Незалежної профспілки гірників України Михайла Волинця та голови РО Незалежної профспілки гірників України міста Червонограда Віталія Оніжука.


 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83