Регіональні

Підземний протест триває ВАЖЛИВО!

Двадцять восьмий день під землею перебувають гірники шахти імені Г.Капустіна ДП «Лисичанськвугілля» на знак протесту проти корупції у вугільній галузі, заборгованості та маленької заробітної плати на їх шахті.

Детальніше ...

Шахтарі-інваліди закликають підтримати акцію ВАЖЛИВО!

У Павлограді відбулися планові збори шахтарів-інвалідів, на яких було розглянуто питання щодо непомірних тарифів на газ та воду, високі ціни на товари першої необхідності. Але найбільше уваги учасники заходу приділили відсутності опалення в місті, повідомив голова Дніпропетровської обласної Спілки інвалідів праці та потерпілих на виробництві «МИР» Олександр Бобков. 

Детальніше ...

Лідери Регіонального об’єднання НПГУ м. Червонограда звернулися до представників влади з ультиматумом ВАЖЛИВО!

Рада голів Регіонального об’єднання НПГУ м. Червонограда сьогодні ухвалила звернення до Президента України, Прем’єр-міністра, міністра енергетики та вугільної промисловості та голови Львівської ОДА. У ньому висунуто вимогу до 15 листопада ц. р. виплатити заборгованість із заробітної плати, зберегти робочі місця на шахтах ДП “Львіввугілля” та виділити із держбюджету кошти на освоєння нових лав на шахтах «Межирічанська» і «Степова».

Детальніше ...

Одну вимогу протестувальників виконано ВАЖЛИВО!

Виконувач обов'язків гендиректора ПАТ «Лисичанськвугілля» Валентин Кисельов написав заяву про відставку. Звільнення керівника підприємства було однією з вимог гірників шахти імені Г. Капустіна, котрі ще з 19 жовтня вдалися до протестної акції під землею.

Детальніше ...

Профспілкові лідери оголосили безстрокове голодування ВАЖЛИВО!

У приміщенні адміністративної будівлі ДП «Львіввугілля» голови первинних профспілкових організацій НПГУ шахт «Межирічанська» і «Степова» відповідно Василь Лесняк та Василь Симканич оголосили безстрокове голодування. До такого кроку вони змушені були вдатися через те, що вкотре постало питання із невиплатою заробітних плат. «Це рішення ми прийняли сьогодні. Далі терпіти подібні знущання, коли людям не виплачують зароблене важкою працею, немає сил», - розповів Василь Лесняк. За його словами, відповідний лист зі своїми вимогами вони надіслали Президенту України Петру Порошенку, Прем’єр-міністру Володимиру Гройсману, міністру енергетики та вугільної промисловості Ігорю Насалику.

Детальніше ...

По вулицях Луцька крокують шахтарі ВАЖЛИВО!

Гірники шахти №10 «Нововолинська» сьогодні вранці прибули до Луцька, щоб узяти участь в акції протесту. Зараз вони пішою ходою вулицями міста рухаються до приміщення Волинської обласної держадміністрації.

Детальніше ...

Шахта «Степова» ДП «Львівугілля» достроково зустріла Новий рік ВАЖЛИВО!

Колектив шахти “Сте­по­ва” ДП «Львівугілля», який переважною більшістю формують члени Незалежної профспілки гірників України, достроково, 31 жовт­ня, справився з річним плановим завданням із видобутку ву­­гілля, видавши на-гора 252 тисячі тонн твердого палива.

Детальніше ...

«Ганьба Насалику!» Під Львівською ОДА мітингують шахтарі, вимагаючи зарплати ВАЖЛИВО!

Сьогодні під стіни Львівської обласної державної адміністрації прийшли шахтарі ДП «Львіввугілля» з вимогами до уряду виплатити їм заборгованість із заробітної плати. Шахтарі на сьогодні отримали лише 20% зарплати за вересень. Під час мітингу вони збули налаштовані рішуче, – били у каски, скандували, висловлювали гнівні вимоги щодо відставки міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика.

Детальніше ...

На шахті «Курахівська» - «голодний бунт» ВАЖЛИВО!

Більш як 50 працівників непромислової групи поверхнево-технологічного комплексу шахти «Курахівська» ДП «Селидіввугілля» сьогодні з 7-ої години ранку знову вдалися до акції протесту. Вони вимагають погасити заборгованість із виплати заробітної плати, яка становить три місяці. 

Детальніше ...

Гірники пікетуватимуть Львівську ОДА ВАЖЛИВО!

Триста гірників ДП «Львіввугілля» автобусами прибули з Червонограда до передмістя Львова, щоб висловити рішучий протест проти розвалу вугільної галузі, який відбувається нині в Україні. Далі вони пішою ходою рушили до Львівської обласної державної адміністрації, де відбудеться пікетування з вимогами погашення поточної заробітної плати та вчасної її виплати у подальшому.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83