Регіональні

Безстрокове голодування у приміщенні Міненерговугілля триває ВАЖЛИВО!

Голови первинних профспілкових організацій НПГУ шахт «1/3 Новогродівська», «Курахівська», «Котляревська» та «Україна» ДП «Селидіввугілля» разом із очільником місцевої організації НПГУ міст Селидового та Новогродівки Віктором Трифоновим, а також кількома гірниками згаданих копалень продовжують голодування, яке вони вчора оголосили  у приміщенні Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Детальніше ...

Гірники ДП «Селидіввугілля» прямують до Києва ВАЖЛИВО!

Три шахти державного підприємства «Селидіввугілля» - «1-3 Новогродівська», «Котляревська», «Україна» - продовжують простоювати. На сьогодні запрацювала лише одна копальня – «Курахівська». 

Детальніше ...

Гірники ДП “Селидіввугілля” продовжують протестувати ВАЖЛИВО!

На усіх чотирьох шахтах ДП “Селидіввугілля” продовжується протест. Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець на своїй сторінці у facebook.


 

Детальніше ...

На «Сухій Балці» намагаються встановити тотальний контроль над працівниками ВАЖЛИВО!

На ПрАТ «Суха Балка» в Кривому Розі затіяли, як запевняють в адміністрації, «оновлення бази даних» в особистих справах працівників. «На якій підставі вирішили перетрусити наші досьє?» - запитують гірники. За відповіддю ми звернулися до голови ППО НПГУ Сергію Барабушуку.

Детальніше ...

Голодування припинили, а контроль посилюють ВАЖЛИВО!

У Дніпрі 28 учасників акції протесту проти порушення обласною владою процедури призначення головного лікаря Павлоградської міської лікарні №4 припинили голодування. Про це телефоном повідомив голова Конфедерації вільних профспілок Дніпропетровської області, заступник голови Обласного об’єднання НПГУ Західного Донбасу Микола Житник.

Детальніше ...

Вимагають дотримання процедури при призначенні головлікаря ВАЖЛИВО!

У ці хвилини у Дніпрі триває акція протесту, у якій беруть участь члени Незалежної профспілки гірників України, представники громадської організації інвалідів праці, потерпілих та сімей робітників загиблих на виробництві Дніпропетровської області «Мир», чорнобильці, афганці, воїни добровольчих батальйонів.

Детальніше ...

Гірники мають намір створити страйковий комітет ВАЖЛИВО!

Як уже повідомлялося, усі чотири шахти, що входять до складу ДП «Селидіввугілля», учора припинили роботу. У кількох навколишніх містах гірники встановили намети. Вони вимагають погашення заборгованості із зарплати за кілька місяців.

Детальніше ...

Чотири шахти ДП «Селидівугілля» припинили роботу ВАЖЛИВО!

За повідомленнями голів первинних організацій Незалежної профспілки гірників України ДП «Селидівугілля», усі чотири шахти, що входять до складу підприємства, припинили роботу.


 

Детальніше ...

НАБУ розпочало вилучення документів на шахті “Центральна” ДП “Мирноградвугілля” ВАЖЛИВО!

Як повідомив голова Незалежної профспілки гірників України  Михайло Волинець, НАБУ розпочало вилучення документів на шахті “Центральна” ДП “Мирноградвугілля”. Він також прокоментував цю ситуацію.


 

Детальніше ...

Перекрили автошлях і припинили роботу шахти ВАЖЛИВО!

Учасники акції протесту, яка стихійно розпочалася під адмінбудівлею ДП «Селидіввугілля», так і не отримавши чіткої та конкретної відповіді на болюче питання: «Коли буде погашено заборгованість із зарплати?», о 14-й годині перекрили автошлях, що веде на Курахове, Мар'янку та Красногорівку і має стратегічне значення, особливо для українських військових. Рух транспорту заблоковано. 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83