Регіональні

В.о. гендиректора написав заяву про звільнення і потрапив до лікарні ВАЖЛИВО!

Сьогодні вранці гірники шахти №9 «Нововолинська» так і не приступили до роботи, таким чином продовживши акцію протесту, що триває вже одинадцятий день. Про це повідомив голова тамтешнього первинного осередку НПГУ Василь Гура. За його словами, люди налаштовані рішуче і очікують проміжного результату. Таким може стати призначення нового генепального директора ДП «Волиньвугілля».

Детальніше ...

Палять шини та грюкають: колектив шахти №9 «Нововолинська» мітингує під ДП «Волиньвугілля» ВАЖЛИВО!

12 вересня шахта №9 «Нововолинська» продовжує протестувати. Гірники прийшли під ДП «Волиньвугілля», настроєні рішуче – палять шини. Вимога – не звільняти директора копальні Володимира Юрківа, скасувати наказ №550. Протести тривають десятий день.

Детальніше ...

Шахту поки що відстояли ВАЖЛИВО!

Трудовому колективу в/о «Шахта №9 «Нововолинська» поки що вдалося відстояти своє підприємство від рейдерського захоплення. Про це повідомив голова первинного осередку НПГУ Василь Гура.

Детальніше ...

В.о. гендиректора ДП «Волиньвугілля» найняв собі тридцять охоронців ВАЖЛИВО!

У розвиток подій на шахті №9 «Нововолинська» повідомляємо зі слів голови первинного осередку НПГУ Василя Гури, тридцять осіб у чорному, що прибули сьогодні вранці на підприємство, на вимогу працівників і зокрема його, як голови ППО НПГУ, показали договір приватної охоронної фірми, співробітниками якої вони є, з в.о. генерального директора ДП «Волиньвугілля» Андрієм Пилипюком на його особисту охорону.

Детальніше ...

Невідомі у чорному прибули на шахту №9 «Нововолинська» ВАЖЛИВО!

Як повідомив телефоном голова первинного осередку НПГУ в/п «Шахта №9 «Нововолинська» Василь Гура, сьогодні вранці, 10 вересня, на підприємство разом із в.о. генерального директора ДП «Волиньвугілля» Андрієм Пилипюком прибуло 30 невідомих осіб у чорному одязі, які не бажають представлятися, та відбуваються дії схожі на рейдерське захоплення шахти.

Детальніше ...

Протестна акція триває вже четверту добу ВАЖЛИВО!

На шахті «№9 Нововолинська» через невиплату зарплати вже четверту добу триває протестна акція. Учора ініціативна група на чолі з головою тамтешнього осередку НПГУ Василем Гурою зустрічалася з очільником Волинської обласної держадміністрації Олександром Савченком.

Детальніше ...

Ініціативна група шахтарів Волині зустрінеться з очільником ОДА ВАЖЛИВО!

На шахті №9 «Нововолинська» у ці хвилини відбуваються збори трудового колективу. Про це повідомив голова тамтешнього первинного осередку НПГУ Василь Гура. За його словами, гірники, які вже третій день поспіль, відмовляються приступати до роботи, пишуть заяви до правоохоронних органів про невиплату їм заробітної плати за липень та серпень.

Детальніше ...

Гірники пікетуватимуть адмінбудівлю ДП «Волиньвугілля» ВАЖЛИВО!

У зв’язку з невиплатою заробітної плати гірники шахти №9 «Нововолинська» уже третю добу поспіль продовжують акцію протесту.

Детальніше ...

Замість врегулювання питання відвантаження вугілля та своєчасної виплати зарплати шахтарям утискають профлідера ВАЖЛИВО!

Сьогодні у Міненерговугілля під головуванням міністра Ігоря Насалика відбулася нарада щодо врегулювання питання відвантаження вугілля та вчасних взаєморозрахунків із шахтарями. 


 

 

Детальніше ...

Завтра у Львові відбудуться перемовини ВАЖЛИВО!

У зв’язку із заборгованістю із заробітної плати на ДП «Львіввугілля», яка становить 81 млн грн. та у результаті проведених протестних акцій, організованих профспілками, завтра у Львові відбудуться перемовини за участю очільників Львівської обласної держадміністрації, керівництва компанії ДТЕК та представників трудових колективів і дирекції державного підприємства.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83