Регіональні

Тиск на лідера первинки НПГУ ПАТ "Євраз Суха Балка" продовжується ВАЖЛИВО!

Продовжується тиск з боку адміністрації підприємства на лідера первинного осередку НПГУ ПАТ "Євраз Суха Балка" Сергія Барабашука. Про це повідомляє голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.   


 

Детальніше ...

Трудівники ДП «Волиньторф» пікетували сесію облради ВАЖЛИВО!

Сьогодні трудівники ДП «Волиньторф» пікетували будівлю облдержадміністрації, де у цей час відбувалося засідання 15-ї сесії Волинської обласної ради, з вимогою вирішити питання виділення земель для добування торфу та забезпечення роботи підприємства. Про це із місця події повідомила голова первинного осередку НПГУ ДП «Волиньторф» Аліна Базарнова.     

Детальніше ...

Кривий Ріг: Тиск на лідера незалежної профспілки ВАЖЛИВО!

Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець повідомив про тиск на всіх рівнях на лідера голову ППО НПГУ ПАТ «Євраз Суха Бала» Сергія Барабашука. 


 

Детальніше ...

Гірники шахти "Родинська" вимагають виплати зарплат ВАЖЛИВО!

 Сьогодні гірники першої зміни шахти «Родинська» ДП «Мирноградвугілля» відмовилися видобувати вугілля. Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України (НПГУ) Михайло Волинець. 


 

Детальніше ...

Профспілківці зустрілися з головою Львівської ОДА ВАЖЛИВО!

За ініціативи Регіонального об"єднання Незалежної профспілки гірників України м. Червонограда відбулася зустріч лідерів профспілок з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою. У ході розмови йшлося про виплату заробітної плати та фінансування вугільної галузі, забезпечення шахт засобами індивідуального захисту, використання гірничо-добувного обладнання та інвестування коштів в модернізацію копалень. 

Детальніше ...

Роботу на «Родинській» відновлено ВАЖЛИВО!

На шахті «Родинська» ДП «Мирноградвугілля» гірники припинили страйк, що тривав із 10 серпня. До п'ятниці їм пообіцяли виплатити заборгованість за червень і частково за липень. Про це на своїй сторінці у Фейсбуку повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Детальніше ...

Профспілка «Металістів» з’ясувала, чому нема питної води ВАЖЛИВО!

Після неодноразових звернень працівників Дніпровського металургійного  комбінату в комісію з питань охорони праці профспілкового комітету «Металістів», що входить до складу Конфедерації вільних профспілок України, було прийнято рішення організувати відвідування структурних підрозділів з метою виявлення причин поганого забезпечення цехів питною водою.

Детальніше ...

На «Родинській» страйкують шахтарі ВАЖЛИВО!

П’ятий день страйкують гірники шахти «Родинська» ДП «Мирноградвугілля». Вони вимагають погасити заборгованість із заробітної плати. З ними не розрахувалися ще за червень місяць. Про це повідомив голова місцевої організації Незалежної профспілки гірників України міста Мирнограда та Покровського району Олександр Абрамов. 

Детальніше ...

Суд задовольнив скаргу профспілківців ВАЖЛИВО!

Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області 10 серпня виніс ухвалу: скаргу Обласного об’єднання Незалежної  профспілки гірників України Західного Донбасу на бездіяльність керівника Павлоградської місцевої прокуратури Дніпропетровської області - задовольнити.

Детальніше ...

Заблокували вагони зі шламом ВАЖЛИВО!

Після звернення трудового колективу ПАТ «Львівська вугільна компанія» до глави уряду Володимира Гройсмана, міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, очільника львівської облдержадміністрації Олега Синютки, інших високопосадовців з вимогою виплатити заборговану за чотири місяці зарплату й попередження вдатися до радикальних дій - перекриття доріг і акцій протесту, із працівниками підприємства розрахувалися за половину квітня. 


 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83