Регіональні

П’яні посадовці та акція «Робота за інструкціями» ВАЖЛИВО!

Залізничникам Кременчука учора увечері упродовж трьох годин довелося двічі викликати працівників Національної поліції та Служби безпеки України. Про це повідомив голова профкому Вільної профспілки машиністів локомотивного депо Кременчук Сергій Москалець.

Детальніше ...

Працівники "Львівелектротранс" планують вийти на протест ВАЖЛИВО!

Водії ЛКП "Львівелектротранс" можуть провести акції протесту у разі не виплати їм заробітної плати з 16 квітня 2018 року. Про це повідомили у первинній профспілковій організації підприємства, яка входить до Конфедерації профспілок Львівщини. 


 

Детальніше ...

Администрация «АрселорМиттал Кривой Рог» пытается сорвать переговоры ВАЖЛИВО!

Вслед за работниками железнодорожных депо «Укрзалізниці», которые 14 мая 2018 г. начали работать по инструкциям, к ультимативным требованиям создать безопасные условия труда и достойно его оплачивать утром 16 мая присоединились работники Цеха эксплуатации железнодорожного транспорта ПАО «АрселорМиттал Кривой Рог». К полудню того же дня к ним присоединились сталеплавильщики мартеновского и конвертерного цехов. Меткомбинат оказался на грани остановки.


 

Детальніше ...

«АрселорМіттал Кривий Ріг» призупинив роботу ВАЖЛИВО!

Сьогодні з 7-ї години ранку на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» робітники першої зміни залізничного цеху розпочали діяти за інструкціями. Вони відмовилися працювати на несправній техніці й це фактично паралізувало роботу всього підприємства, бо жоден локомотив не зрушив з місця. Про це повідомив голова тамтешнього первинного осередку НПГУ Юрій Самойлов.

Детальніше ...

Приєдналися залізничники Коростеня ВАЖЛИВО!

До акції залізничників Запорізької, Київської, Дніпропетровської та Полтавської областей, які третій день діють виключно за інструкціями, сьогодні приєдналися й працівники депо Коростень із Житомирщини.

Детальніше ...

Акція на захист «Попелюшки» ВАЖЛИВО!

Сьогодні у Мирнограді Донецької області відбулася акція на захист дитячого дошкільного закладу №16 «Попелюшка». Її влаштували представники трудового колективу цієї дитячої установи. Акція пройшла за активної підтримки батьків і членів сімей вихованців дитсадка та Незалежної профспілки гірників України, зокрема лідерів МО НПГУ державних підприємств «Мирноградвугілля» і «Селидіввугілля».

Детальніше ...

Об’єднати зусилля у боротьбі за збереження дитячого закладу ВАЖЛИВО!

Лише завдяки наполегливості батьків і жителів Мирнограда, лідера Місцевої організації НПГУ Селидового та Новогродівки, депутата Мирноградської міськради Віктора Трифонова і народного депутата Вікторії Войціцької вдалося зберегти у прифронтовому місті школу №4. А нині місцева влада взялася за дитячий дошкільний заклад №16 «Попелюшка».

Детальніше ...

Шахтарям ДП «Селидіввугілля» пообіцяли виділити 15 млн грн ВАЖЛИВО!

Після того, як група гірників сьогодні вранці вийшла на мітинг під будівлею ДП «Селиліввугілля», Міненерговугілля пообіцяло виділити 15 млн грн на погашення заборгованої зарплати.

Детальніше ...

Голодний мітинг шахтарів «Селидіввугілля» ВАЖЛИВО!

Сьогодні зранку біля стін державного підприємства «Селидіввугілля» розпочалася акція під умовною назвою «голодний мітинг шахтарів». Як повідомив голова первинної профспілкової організації шахти «1-3 Новогродівська» ДП «Селидіввугілля» Сергій Павлов, який зараз перебуває в Києві, незважаючи на стихійний характер протестного заходу, профспілки підтримують вимоги трудових колективів, головне з яких - виплата зарплати.

Детальніше ...

28-годинні перемовини на ПАТ «ArcelorMittal Кривий Ріг: підписано угоду ВАЖЛИВО!

28-годинний марафон перемовин на ПАТ «ArcelorMittal Кривий Ріг» завершився підписанням угоди щодо створення примирної комісії та домовленостей розпочати примирні процедури.  Про це, з посиланням на лідерів місцевих незалежних профспілок, повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.


 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83