Регіональні

Знеструмили шахти раніше вказаного терміну ВАЖЛИВО!

ДП «Первомайськвугілля» отримало листа від Луганської філії ДП "Регіональні електричні мережі", у якому повідомляється, що з 20 червня буде припинено подачу електроенергії на копальні підприємства. Однак зазначеної дати енергетики не стали очікувати і вже сьогодні зранку знеструмили важливі ділянки, зокрема стовбур шахти, яким на поверхню підіймають вугілля.

Детальніше ...

Віктор Видиш - про ситуацію на шахті «Гірська» ВАЖЛИВО!

Складною залишається ситуація із погашенням заборгованості із заробітної плати на ДП «Первомайськквугілля», зокрема на копальні «Гірська», де працівникам непромислової групи виплачено половину зарплатні за березень, а «промисловикам» - 58 відсотків за квітень. Про це розповів голова первинного осередку НПГУ шахти «Гірська» Віктор Видиш. За його словами, обіцяні міністром кошти на державне підприємство ще не надійшли.

Детальніше ...

Шахтарі Львівщини готові до безстрокових акцій у столиці ВАЖЛИВО!

Сьогодні з 10-ї ранку на Вічевій площі Червонограда зібралося майже дві тисячі осіб - гірників ДП «Львіввугілля», їх дружин та небайдужих мешканців міста.

Детальніше ...

Гірники ДП «Львіввугілля» перекрили трасу ВАЖЛИВО!

Cьогодні, 10 червня, гірники ДП «Львіввугілля» перекрили трасу біля сіл Воля-Висоцька та Смереків у Жовківському районі Львівщини. У Волі-Висоцькій протестують близько 60 гірників, а біля Смерекова – 100. Транспорт пропускають кожні 15 хвилин по 10 хвилин. Громадський транспорт і транспорт з дітьми протестувальники пропускають поза чергою. Зазначимо, через ці села проходить траса до українсько-польського кордону в Раві-Руській. 

Детальніше ...

Дві шахти ДП «Львіввугілля» зупинили роботу ВАЖЛИВО!

Копальні «Степова» та «Межирічанська» ДП «Львіввугілля» зупинили свою роботу. Гірники вимагають виплати заборгованої зарплати та врегулювання питання щодо збуту вугілля. Таке рішення ухвалено на зборах трудових колективів шахт.

Детальніше ...

Шахтарі «Великомостівської» вимагають погасити заборгованість ВАЖЛИВО!

Сьогодні зранку гірники першої зміни шахти «Великомостівська» ДП «Львівугілля» відмовлялися спускатися у вибій, повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Детальніше ...

Профспілківці попереджають про страйк наземних служб «Борисполя» ВАЖЛИВО!

Із Міжнародного аеропорту «Бориспіль» 19 червня вилетіти буде проблематично. Планують страйкувати наземні служби летовища. Вимагають підвищення зарплату, створення належних умов праці, зокрема обладнати приміщення для відпочинку та харчування, а також підписання колективного договору і встановлення соціального діалогу. Про це повідомили учасники сьогоднішньої прес-конференції: очільник Об’єднання незалежних профспілок авіапрацівників Веніамін Тимошенко, голова ради Незалежної профспілки авіапрацівників ТОВ «Аерохендлінг» Олексій Попов та його заступник Олексій Лучко.

Детальніше ...

Колективи шахт ДП «Львіввугілля» - на межі соціального вибуху ВАЖЛИВО!

У Червоноградській міській раді відбулася спільна нарада за участі  шахтарських профспілок, зокрема очільника Регіонального об’єднання НПГУ м. Червонограда Віталія Оніжука, та міського голови Червонограда Андрія Залівського, т.в.о. генерального директора ДП «Львівугілля» Олега Акімова, директорів шахт та депутата Львівської обласної ради Ігоря Грабінського. Через заборгованість із зарплати колективи шахт на межі соціального вибуху. Гірники готові гуртуватися для проведення акцій протесту в найрадикальніших формах - у Києві та на місцях.

Детальніше ...

Профспілкові організації стали на захист керівника підприємства ВАЖЛИВО!

Кілька днів тому працівники ДП «Завод імені В.О. Малишева» провели мітинг зі збором підписів під колективним зверненням до Президента України на підтримку діючого генерального директора Олександра Хланя. Оскільки намагання змінити керівництво викликало соціальну напругу в трудовому колективі під петицією автографи залишили близько 3,5 тис. трудівників підприємства. Акцію організували Об’єднана профспілкова організація при ДП «Завод ім. В.О. Малишева» та тамтешній первинний осередок Всеукраїнської професійної спілки «Захист справедливості», Захід не залишився поза увагою Конфедерації вільних профспілок України, її Харківської обласної організації, а також Центральної Ради ВПС «Захист справедливості», які делегували на нього своїх представників: заступника голови Молодіжного комітету КВПУ Гліба Колесова, голову Харківської обласної організації КВПУ Володимира Демиденка та голову Центральної Ради ВПС «Захист справедливості» Віктора Стратана.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83