Регіональні

Профспілківці Вугледара розраховують на допомогу міністра юстиції ВАЖЛИВО!

Первинна профспілкова організація НПГУ ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» поінформувала голову Незалежної профспілки гірників України Михайла Волинця про те, що у зв’язку з арештом розрахункових рахунків підприємства було направлено листа на адресу міністра юстиції Павла Петренка з проханням посприяти та допомогти у вирішенні даного питання. Пропонуємо ознайомитися з текстом кореспонденції.

Детальніше ...

У Вугледарі сподіваються на отримання бюджетних коштів ВАЖЛИВО!

На засіданні Робочої групи, що відбулося ще 4 жовтня у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості, з-поміж іншого було прийняте рішення про надання бюджетних коштів інвестиційного характеру у сумі 60 млн гривень на технічне переоснащення 19-ї східної лави ДП «Шахта імені М.С. Сургая». Однак гроші так і не надійшли. Про це йдеться у листі голови тамтешньої первинної профспілкової організації НПГУ Григорія Даценка, адресованому очільнику Незалежної профспілки гірників України Михайлу Волинцю.

Детальніше ...

Гірники шахти №9 «Нововолинська» готові вдатися до акцій протесту ВАЖЛИВО!

Голова первинного осередку НПГУ шахти №9 «Нововолинська» Василь Гура повідомив, що минулого тижня було погашено частину заборгованої зарплати за серпень і зараз працівники промислової групи отримали її 88%. А решті не виплачують заробленого, починаючи із серпня, і навіть не пояснюють, коли ситуація зміниться. 

Детальніше ...

Шахтарям не нараховують компенсацію за несвоєчасну виплату зарплати ВАЖЛИВО!

На ДП «Волиньвугілля» накопичилася заборгованість із заробітної плати за кілька місяців. Про це йдеться у листі голів первинок НПГУ шахт «Бужанська» та №9 «Нововолинська» відповідно Вадима Царука та Василя Гури, адресованого очільнику Незалежної профспілки гірників України Михайлу Волинцю. 

Детальніше ...

Гірники «Родинської» добилися виплати зарплат і припинили протест ВАЖЛИВО!

Гірники шахти «Родинська» ДП «Мирноградвугілля»  припинили акцію протесту ввечері 3 листопада. Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.


Детальніше ...

Із ризиком для здоров’я та життя гірники вимагають виплати грошей ВАЖЛИВО!

14 гірників шахти «Родинська» ДП «Мирноградвугілля» продовжують залишатися під землею, вимагаючи виплати заборгованої за три місяці зарплати. 

Детальніше ...

Шахтарі «Родинської» мають намір відмовитися від їжі ВАЖЛИВО!

Заступник голови Незалежної профспілки гірників України Олександр Абрамов та технічний інспектор НПГУ Сергій Сименко сьогодні зустрічалися із гірниками шахти «Родинська» ДП «Мирноградвугілля», які відмовляються підніматися на поверхню, протестуючи у такий спосіб проти невиплати заробітної плати.

Детальніше ...

Гірники «Родинської» більше доби – під землею ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок України і Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець прокоментував ситуацію, що склалася на шахті «Родинська» ДП «Мирноградвугілля». Нагадаємо, напередодні 17 гірників відмовились підніматися на поверхню та вимагають погасити заборгованість із заробітній платі.  

Детальніше ...

На шахті «Лісова» загинув гірник (ОНОВЛЕНО) ВАЖЛИВО!

Нещасний випадок стався 30 жовтня на шахті «Лісова»:  постраждав гірник під час ремонту електродвигуна прохідницького комбайна 1ГПКС. Шахтаря намагалися врятувати лікарі, але вночі він помер. Про це повідомляє голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.


 

Детальніше ...

Гірники «Родинської» відмовляються підніматися на поверхню ВАЖЛИВО!

30 жовтня гірники другої зміни шахти «Родинська» ДП «Мирноградвугілля» після 20-ї години відмовилися підніматися на поверхню. Згодом до них приєдналися шахтарі третьої та четвертої змін, а сьогодні й першої зміни. Загалом під землею зараз перебувають 14 осіб. У такий спосіб вони протестують проти невиплати зарплатні – їм заборгували по 75 відсотків за серпень та вересень.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83