Регіональні

Первинка ВПЗУ КП Міський тролейбус» у Кривому Розі боротьбу не припиняє (ВІДЕО) ВАЖЛИВО!

Розділяй і володарюй. Саме таку тактику обрало керівництво КП «Міський тролейбус» у Кривому Розі Дніпропетровської області. На превеликий жаль, сприяють йому й деякі працівники підприємства, котрі у протистоянні первинного осередку вільної профспілки з адміністрацією стають на бік не своїх колег, а керівництва.


 

Детальніше ...

На Донбасі шахтарі виходять на акції та підтримують протестувальників в Києві (ФОТО, ВІДЕО) ВАЖЛИВО!

Сьогодні зранку трудовий колектив шахти "Капітальна" ДП "Мирноградвугілля" вийшли на акцію протесту. Вони, як і їхні колеги, які другий тиждень протестують у столиці,  вимагають ухвалення законопроекту №8362 «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2018 рік» щодо належного фінансового забезпечення державного сектора вугільної галузі.


 

Детальніше ...

Гірники ДП «Мирноградвугілля» пікетують місцеве управління Державної казначейської служби ВАЖЛИВО!

Починаючи з третьої зміни вчорашнього дня, не працюють шахти ДП «Мирноградвугілля», бо на рахунки підприємства досі не надійшли кошти на виплату заборгованої гірникам зарплати.


 

Детальніше ...

Гірники ДП «Первомайськвугілля» страйкують у стихійному режимі ВАЖЛИВО!

Із п’ятниці, 6 липня, не працюють шахти «Карбоніт» та «Тошківська» ДП «Первомайськвугілля». Гірники вимагають погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

Детальніше ...

На Львівщині перекривали автотрасу та пікетували облдержадміністрацію ВАЖЛИВО!

Сьогодні біля села Воля-Висоцька Жовківського району шахтарі ДП «Львіввугілля» перекрили міжнародну трасу з вимогою виплатити заборговану зарплату. Про це повідомив голова первинного осередку Незалежної профспілки гірників України шахти «Межирічанська» Василь Лесняк. За його словами, акція була заздалегідь спланована, про її проведення було поінформовано місцеві державні та правоохоронні органи. 

Детальніше ...

Шахтарі №10 «Нововолинської» під землею вимагають погашення заборгованості та добудови копальні ВАЖЛИВО!

Сьогодні, 2 липня, гірники першої зміни шахти №10 «Нововолинська» відмовилися підніматися на поверхню. Згодом до них приєдналися колеги з другої зміни. Загалом під землею наразі перебуває 47 осіб. До такого кроку вони змушені вдатися через заборгованість із заробітної плати, яка вже становить три місяці. Із шахтарями не розрахувалися за квітень, травень і червень. Окрім погашення заборгованого протестувальники вимагають виділення коштів на добудову копальні.

Детальніше ...

Профспілківців навчали ефективному менеджменту ВАЖЛИВО!

Упродовж трьох днів у м. Яремче Івано-Франківської області відбувся виїзний семінар «Ефективний менеджмент управління профспілкових організацій». Участь у ньому взяли члени первинної профспілкової організації ТзОВ «Леоні», потужності якого розташовані у містах Стрию та Коломиї. До заходу долучилися також представники первинки НПГУ Бурштинської ТЕС та Вільної профспілки медиків Надвірнянщини.

Детальніше ...

Киевский суд запретил переговоры в Кривом Роге. Но спор не окончен ВАЖЛИВО!

Окружной административный суд Киева 5 июня попытался рассмотреть дело по иску администрации ПАО «АрселорМиттал Кривой Рог» к Национальной службе посредничества и примирения (НСПП), которая обжалует распоряжения НСПП от 6 апреля сего года о регистрации коллективного трудового спора между наемными работниками ПАО «АрселорМиттал Кривой Рог» и работодателем. Третьими сторонами в деле по иску выступают первички трех из десяти зарегистрированных на предприятии профсоюзов – Профсоюза металлургов и горняков Украины, Независимого профсоюза горняков Украины и Профсоюза работников науки, промышленности и финансов.

Детальніше ...

Гірники «Курахівської» відмовляються приступати до роботи ВАЖЛИВО!

На шахті «Курахівська» ДП «Селидіввугілля» сьогодні не приступили до роботи більш як тридцять гірників першої зміни. Учора ж відмовлялися виконувати покладені на них обов’язки 30 гірничих робітників очисного вибою, 44 прохідники та 38 працівників інших професій, загалом – 112 шахтарів.

Детальніше ...

У депо Помічна створили первинку ВПЗУ ВАЖЛИВО!

У локомотивному депо Помічна Регіональної філії Одеської залізниці ПАТ «Укрзалізниця» днями відбулися установчі збори первинного осередку Вільної профспілки залізничників України. У них взяло участь понад 70 працівників підприємства.


 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83