Регіональні

Акції протесту на ДП «Селидіввугілля» призупинено ВАЖЛИВО!

Учора відбулися збори всіх учасниць акції протесту на ДП «Селидіввугілля», в тому числі - й голодування. Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України та Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець.


 

 

Детальніше ...

Голодування триває десяту добу ВАЖЛИВО!

Сьогодні вже десята доба, як триває голодування на ДП «Селидіввугілля» працівниць непромислової групи. Зранку учасниць акції протесту, які вимагають погашення заборгованості із заробітної плати, оглянули медики.

Детальніше ...

Відкрито кримінальне провадження ВАЖЛИВО!

За фактом спалаху метану на шахті імені Героїв Космосу ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 272 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою).

Детальніше ...

Стався спалах метану ВАЖЛИВО!

У четвер, 10 січня, о 21.15 на шахті імені Героїв Космосу ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» на горизонті 370 метрів виймальної дільниці 1130-ї лави стався спалах метану. На місце надзвичайної події одразу прибув воєнізований гірничорятувальний загін. Усіх працівників з місця аварії було терміново евакуйовано. Постраждало п’ятеро гірників. З опіками II і III ступенів їх госпіталізовано до Павлоградської міської лікарні. Троє з них перебувають у хірургічному відділенні, двоє – в реанімації.

Детальніше ...

На «Ювілейній» гірники відмовилися підніматися на поверхню ВАЖЛИВО!

Сьогодні працівники другої зміни шахти «Ювілейна» ПАТ «Суха Балка» відмовилися підніматися на поверхню. З огляду на це адміністрація підприємства вдалася до контрзаходів: стала затримувати спуск гірників третьої зміни у шахту.  Які саме вимоги висувають гірники, з’ясовується.

Близько 16-ї надійшла інформація, що шахтарі такі погодилися виїхати на поверхню. Вони мають зустрітися з керівництвом підприємства й профспілками. Про результати зустрічі буде повідомлено пізніше.

Детальніше ...

Хроніка голодування на ДП «Селидіввугілля» ВАЖЛИВО!

Уже триває дев’ята доба, як на  ДП «Селидіввугілля» голодують працівниці непромислової групи.  Сьогодні зранку їх оглянула бригада медиків із міської лікарні.

Детальніше ...

Голодувальниць відвідала місія ОБСЄ ВАЖЛИВО!

Вуглехімічну лабораторію №3 шахти «Курахівська» ДП «Селидіввугілля», де восьму добу голодують працівниці непромислової групи, відвідала місія ОБСЄ. Упродовж майже години іноземні високоповажні гості намагалися з’ясувати, що саме змусило жінок вдатися до такого відчайдушного кроку. 

Детальніше ...

На ДП «Селидіввугілля» голодують вже восьму добу ВАЖЛИВО!

Восьму добу триває голодування працівниць непромислової групи ДП «Селидіввугілля». Зараз у протестній акції беруть участь відбірниці проб ВТК Наталія Мєднікова і Катерина Богдан, лаборант відділу якості Майя Левандовська та лаборант вуглехімічної лабораторії №3 шахти «Курахівська» Лариса Малик.

Детальніше ...

Акцію протесту на ДП «Селидіввугілля» не припинено ВАЖЛИВО!

На ДП «Селидіввугілля» сьому добу триває голодування працівників непромислової групи. Сьогодні до акції протесту приєдналася лаборант вуглехімічної лабораторії №3 щахти «Курахівська» Лариса Малик.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83