Регіональні

У Червонограді досягнуто певних домовленостей ВАЖЛИВО!

Учора відбулася зустріч представників профспілок, Львівської обласної державної адміністрації та ПАТ «ДТЕК Західенерго», у якій узяв участь голова Регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України м. Червонограда Віталій Оніжук. Львівську ОДА представляв перший заступник очільника адміністрації Ростислав Замлинський.  

Згідно з домовленостями, яких вдалося досягти під час зустрічі, компанія ДТЕК за відвантажене вугілля перерахує ДП «Львіввугілля» кошти у розмірі 25 млн грн, які підуть на виплату заробітної плати гірникам за листопад.

За словами головного бухгалтера ДП «Львіввугілля» Тараса Бабія, фонд заробітної плати за листопад становить 127 млн грн. 4 січня надійшли кошти від реалізації вугільної продукції. Найближчим часом буде виплачено 81% за листопад. Гроші надійдуть на особові рахунки гірників.

На сайті ДП «Львіввугілля» розміщено інформацію про те, що з початку року ПАТ «ДТЕК Західенерго» погодилося відвантажити тільки 10 вагонів вугільної продукції, хоча потрібно 25 - на добу.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83