Регіональні

На шахті «Україна» відмовляються приступати до роботи ВАЖЛИВО!

Сьогодні гірники першої зміни шахти «Україна» ДП «Селидіввугілля» відмовилися приступати до роботи. До такого кроку вони вдалися через заборгованість із заробітної плати. Із шахтарями повністю не розрахувалися за листопад і не виплатили жодної копійки за грудень. Про це повідомив голова тамтешньої первинної профспілкової організації Незалежної профспілки гірників України Іван Чуков.

За його словами, людей обурює ситуація, коли ціни на все зростають ледь не щодня, а вони не можуть отримати зароблене важкою працею, а тому змушені ходити на роботу напівголодними. «Потрібно ж і за комунальні послуги справно платити, і сім’ї годувати, одягати і взувати, а грошей – катма, - розповідає Іван Чуков. – Минулого тижня, наче милостиню, видали по 400-500 гривень… І що на них можна купити? Дивує те, що шахта й план з видобутку виконує, і вугілля ж ніби реалізовує… А коштів на заробітну плату чомусь немає».

Профспілковий лідер прогнозує, що ініціативу першої зміни підтримають колеги з другої та третьої змін. «Проблеми ж у всіх однакові. Шахтарі хочуть привернути до себе увагу, а іншого шляху, окрім відмови спускатися у вибій, вони на бачать», - каже Іван Чуков. За його інформацією, генеральний директор підприємства для вирішення наболілих питань вирушив до Києва. «Якщо повернеться ні з чим, то доведеться до столиці їхати розгніваним шахтарям», - попереджає Іван Чуков.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83