Регіональні

У шахтарському Червонограді відбулися йорданські купання ВАЖЛИВО!

Богоявлення, або Водохреща, яке християни Східного обряду відзначають 19 січня, завершує різдвяний цикл свят. Його встановлено на згадку про те, як Ісус прийняв хрещення, взяв на себе всі гріхи людства та змив їх у водах річки Йордан. Вважається, що у цей день Бог робить диво – освячує всю воду і вона набуває цілющих властивостей. Тому на Водохреще прийнято занурюватись у посвячену воду, щоб змити усі гріхи та зміцнити своє здоров’я.

У шахтарському Червонограді на Львівщині уже традиційно після святкових богослужінь у храмах та освячення води у річці Західний Буг відбулись масові йорданські купання. Охочих пірнути виявилось дуже багато. Хтось робив це вперше у житті, а для когось стало доброю традицією. Такою вона є для активу Регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України міста Червонограда. Профспілківці переконані що у цей день вода має силу очищувати та зцілювати душу й тіло, а тому не варто боятися, що захворієш. Своїм прикладом вони заохочують інших прийняти йорданську купіль.

На березі Західного Бугу були облаштовані намети для обігріву сміливців після купання, а місцеві козаки пригощали усіх охочих кулішем та гарячими напоями. Дійство принесло багато позитивних емоцій як дорослим, так і малечі й запам’ятаються всім аж до наступного Водохреща.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83