Регіональні

Стурбовані намірами закрити школу ВАЖЛИВО!

Колектив освітнього закладу, батьки учнів, мешканці прилеглого мікрорайону Гірницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 18 Селидівської міської ради Донецької області висловлюють обурення та велику стурбованість намірами органів державної влади закрити заклад. Про це йдеться у зверненні, адресованому голові Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайлу Волинцю.

Навчальний заклад, який розташований у центральній частині міста, було відкрито у 1963 році. Будівлю спроектовано та побудовано, щоб під час воєнних дій використовувати приміщення як госпіталь. Під другим корпусом школи міститься бомбосховище, яке розраховане на всіх мешканців міста. Заклад має свою енергоефективну котельню. Під час канікул, коли задля економії вугілля опалення відключається на 2-3 тижні, у приміщенні температура не опускається нижче за +14 °С. Упродовж багатьох років задовільний стан школи підтримується за кошти батьків і педколективу: робляться поточні ремонти, закуповується сучасне обладнання (нетбук, мультимедійний проектор).

«Наша школа оснащена всім, що потрібно для надання якісної освіти: у школі трудяться 24 вчителя і 21 техпрацівник, є актова зала, два спортзали, стадіон і спортивний майданчик для занять на свіжому повітрі з новим обладнанням від ЮНІСЕФ, велика і світла їдальня, - йдеться у зверненні. - На кожному поверсі - туалети, у яких зроблено капітальний ремонт за батьківські кошти (замінено каналізацію та встановлено нові комплекти унітазів). Предметні кабінети обладнано наочними посібниками для проведення практичних і лабораторних занять, придбано магнітні дошки. У школі діє етнографічний музей «Берегиня», який є осередком національно-патріотичного виховання молоді всього міста. Торік за батьківські кошти для потреб їдальні було придбано електром’ясорубку, конфорки на піч, посуд, відремонтовано стоки води. Щороку саме за батьківські кошти школа готується до навчального року та ефективної роботи закладу в осінньо-зимовий період (здійснюються ремонти котельні, насосів і двигунів, утеплюються приміщення)».

У вересні 2014 року в школі ударною хвилею було вибито 72 шибки, а під час артобстрілу міста 13 лютого 2015 року було пошкоджено 91% віконного скла (всі навчальні кабінети). Попри це освітній процес у школі не припинявся.

У школі функціонує 12 класів з середньою наповнюваністю 26 учнів. Крім шкільних гуртків та секцій, на базі школи працюють гуртки Палацу дитинства.

Автори листа звертають увагу на те, що місто Гірник - у прифронтовій зоні. І наголошують на тому, що «у тяжкі для країни та кожного з нас часи ми не покинули своєї маленької батьківщини. Віримо, що Ви допоможете нам зберегти інфраструктуру міста та робочі місця».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83