Регіональні

Міський голова запевнив профспілківців, що школи у Гірнику не закриватимуть ВАЖЛИВО!

Після того, як завдяки Місцевій організації НПГУ міст Селидове і Новогродівка Донецької області, котра відреагувала на звернення батьків і мешканців шахтарського містечка Гірник, стурбованих намірами влади закрити місцеву загальноосвітню школу І-ІІ ступеня №19, це питання набуло широкого розголосу, вчора, 29 січня, міський голова Віктор Ремізов зустрівся із профспілковими активістами. 

За словами голови Місцевої організації НПГУ міст Селидове і Новогродівка Віктора Трифонова, міський очільник Великого Селидового, до складу якого входить і Гірник, повідомив, що наразі офіційних документів про закриття жодної школи у цьому шахтарському містечку немає. А от проблеми із фінансуванням закладів освіти у районі є. І місцева влада цього не приховує, тому й збирала освітян на нараду та повідомляла про труднощі, які виникли у зв’язку з нестачею коштів. Віктор Ремізов припустив, що саме ці відверті розмови й занепокоїли педагогів та батьків, які вирішили, що місцева влада для скорочення витрат вдасться до закриття освітніх закладів. Хоча насправді, як запевнив міський голова, про це поки що не йдеться. Віктор Трифонов та голова первинного осередку НПГУ шахти «Курахівська» Олексій Сорока, який теж взяв участь у розмові, запропонували міському голові приїхати у Гірник, зустрітися із представниками усіх зацікавлених сторін, вислухати людей і на місці разом спробувати знайти вихід із ситуації. Віктор Ремізов схвально поставився до цієї пропозиції.

Голова Місцевої організації НПГУ міст Селидове і Новогродівка також повідомив, що Незалежна профспілка гірників України звернулася до міністра освіти та науки України Лілії Гриневич і голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського з проханням вирішити питання належного фінансування закладів освіти Селидівської міської ради.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83