Регіональні

Тролейбусники Кривого Рогу не виїхали на маршрути ВАЖЛИВО!

Учора в першій половині дня  на шість маршрутів (переважно в північній частині Кривого Рогу) не виїхало півтора десятка тролейбусів депо №1. Їх заблокували самі співробітники КП «Міський тролейбус», які підтримали ініціативу первинки Вільної профспілки залізничників України підприємства провести попереджувальну акцію протесту проти катастрофічного технічного стану електротранспорту. Долучилися до тролейбусників також активісти різних громадських організацій міста.


Фото - 0564.ua

 

Активні учасники протесту вимагали поновлення і капітального ремонту тролейбусного парку. А більшість пасажирів, яких можна зрозуміти, і частина водіїв згодні й далі експлуатувати проржавілі, на «лисій» гумі, без спідометрів і склоочисників, з поламаними сидіннями, а часом і з несправними двигунами, машини. Для одних головне - щоб тролейбуси взагалі ходили, а для інших - щоб платили зарплату. При цьому вони готові закрити очі на те, що поїздки в криворізьких тролейбусах небезпечні для життя.

На місце події викликали патрульних поліцейських, які, оглянувши тролейбуси, начебто готові до експлуатації, виявили несправність в десяти з шістнадцяти машин.

Протестувальники вручили вимоги працівників підприємства і громадськості міста директору КП «Міський тролейбус» Олександру Приходьку. Водії, щоправда, кажуть, що з цими вимогами він давно знайомий, але не реагує на них належним чином.

Не особливо відрізняється оцінка ситуації з технічним станом електротранспорту і начальника управління транспорту і зв'язку виконкому Криворізької міськради Сергія Сиротюка. Після того, як комісія, створена для перевірки заяв транспортників про аварійний стан тролейбусів, виявила в них кілька несправностей, чиновник вирішив, що поломки в машинах не загрожують життю і здоров'ю пасажирів.

«Група осіб заблокувала роботу депо на Роковатій (мікрорайон поряд з однойменною залізничною станцією. - Авт.). На жаль, ці дії призвели до того, що частково було зірвано перевезення в північній частині міста. На думку блокувальників, тролейбуси - в технічно несправному стані, - сказав Сергій Сиротюк. - Перевірка транспортних засобів показала, що зауваження є, але вони не впливають на безпеку. Місцева влада займається питанням поліпшення якості перевезень пасажирів».

Зовсім інша думка у голови тамтешньої первинки ВПЗУ, водія тролейбуса Віктора Савчука: «За нинішнього керівництва тролейбуси доведені до критичного стану, їх використання - пряма загроза здоров'ю та життю пасажирів і водіїв. Акцію протесту організувала наша первинка за підтримки вільних профспілок і громадськості міста. А до цього ми проводили збори, на яке запрошували директора, але він не прийшов. Ми передали йому протокол зборів із висунутими вимогами, зокрема - підвищити заробітну плату, створити комісію для розгляду ситуації, тому що електротранспорт в критичному стані. Звичайно, пасажирські перевезення треба здійснювати, але для цього їх треба організовувати по-новому. Будемо на цьому наполягати».

Олег ПАВЛОВ

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83