Регіональні

Об’єднати зусилля у боротьбі за збереження дитячого закладу ВАЖЛИВО!

Лише завдяки наполегливості батьків і жителів Мирнограда, лідера Місцевої організації НПГУ Селидового та Новогродівки, депутата Мирноградської міськради Віктора Трифонова і народного депутата Вікторії Войціцької вдалося зберегти у прифронтовому місті школу №4. А нині місцева влада взялася за дитячий дошкільний заклад №16 «Попелюшка».

Мер Мирнограда Олександр Брикалов вирішив закрити його. Хоча всім відомо, що цей дитячий дошкільний заклад – один із кращих у Донецькій області. До того ж він не належить до комунальної власності, а перебуває на балансі шахти «Капітальна» ДП «Мирноградвугілля». У цьому дитячому закладі сильний педагогічний колектив, який сумлінно і професійно виконує свої обов’язки. Тому Незалежна профспілка гірників України і Конфедерація вільних профспілок України разом зі своїми місцевими організаціями у Донецькій області нададуть всебічну допомогу для збереження «Попелюшки». Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив голова КВПУ і НПГУ Михайло Волинець.

«Сподіваємося, що не залишаться байдужими й жителі міста Мирнограда та його великого житлового масиву, який у народі називають «Доманський». Вважаю, що й трудовий колектив дитсадка, батьки його маленьких вихованців та небайдужі мешканці мають об’єднати зусилля у боротьбі за збереження дитячого закладу. Не варто забувати, що неподалік від «Попелюшки» не так давно розташовувався дитсадок «Уголек», який був так само безвідповідально знищений. Виходить одні будували, аби інші закривали?!», - підсумовує профспілковий лідер.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83