Регіональні

На Львівщині перекривали автотрасу та пікетували облдержадміністрацію ВАЖЛИВО!

Сьогодні біля села Воля-Висоцька Жовківського району шахтарі ДП «Львіввугілля» перекрили міжнародну трасу з вимогою виплатити заборговану зарплату. Про це повідомив голова первинного осередку Незалежної профспілки гірників України шахти «Межирічанська» Василь Лесняк. За його словами, акція була заздалегідь спланована, про її проведення було поінформовано місцеві державні та правоохоронні органи. 

Окрім розрахунку за зароблене протестувальники також порушували питання щодо реалізації вугілля, якого на складах ДП «Львіввугілля» вже накопичилося 75 тисяч тонн.

У цей час інша частина шахтарів пікетувала Львівську облдержадміністрацію з ідентичними вимогами. До них вийшов перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський. Під час спілкування із мітингувальниками йому зателефонував міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик та повідомив, що сьогодні на виплату зарплати гірникам скерують 30 млн грн.

«До кінця тижня на виплату гірникам надійде ще 18 мільйонів гривень. Сьогодні вдасться виплатити 88% заробітної плати за травень», - запевнив Ростислав Замлинський. Згодом це саме він повідомив протестувальникам, які перекривали дорогу, після чого автошлях було розблоковано.

Сайт ДП «Львіввугілля», з посиланням на головного бухгалтера підприємства Тараса Бабія, повідомив, що 2 липня на рахунки ДП «Львіввугілля» надійшли кошти від реалізації вугільної продукції на виплату заробітної плати в розмірі 29% за травень поточного року. «Кошти поступають на особові рахунки працівників», - зазначається в повідомленні.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83