Міжнародні

Інспектор з питань охорони праці КВПУ з місією впорався ВАЖЛИВО!

На запрошення Професійної спілки працівників металургійної, гірничої та хімічної промисловості Грузії інспектор з питань охорони праці Конфедерації вільних профспілок України В. Король у складі делегації відвідав закавказьку країну і провів там консультативні зустрічі щодо стандартів безпеки праці.

Детальніше ...

Трудова міграція: виклики та наслідки для України та Польщі ВАЖЛИВО!

Хоч за останні роки кількість українських трудових мігрантів у Польщу суттєво зросла, досі відсутня точна  статистика, скільки їх працює у сусідній країні. Крім цього, масштабний виїзд трудівників за кордон у пошуках кращої зарплати та рівня життя позначається на українському ринку праці. Нові виклики з’явилися й у Польщі. Про це йшла мова на нещодавній конференції «Українці у Польщі: біженці, мігранти чи «відтік мізків»?», що відбулася в Києві у рамках VIІІ Форуму «Україна-Польща» за підтримки фондів «Відродження» та імені Стефана Баторія. На заході побували й представники Конфедерації вільних профспілок України. 


 

Детальніше ...

МКП закликала українську владу припинити порушення трудових та профспілкових прав ВАЖЛИВО!

Міжнародна конфедерація профспілок (МКП) відреагувала на звернення Конфедерації вільних профспілок України щодо втручання державних структур у діяльність незалежних профспілок, які борються за виплату заборгованої заробітної плати.  Генеральний секретар МКП Шаран Барроу закликала Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Голову Верховної Ради Андрія Парубія відреагувати на це порушення прав профспілок та вжити заходів для забезпечення повного дотримання профспілкових свобод відповідно до Конвенції МОП №87. Пропонуємо ознайомитися з листом. 


 

Детальніше ...

Україна-Білорусь: шляхи співпраці громадянського суспільства ВАЖЛИВО!

3 травня у Києві відбулася міжнародна конференція «Україна-Білорусь: від викликів до спільних проривів». Захід був організовнаний ГО «Європейський Рух України» за підтримки Представництва Фонду КонрадаАденауера в Україні. У ньому взяли участь представники Конфедерації вільних профспілок України.


 

Детальніше ...

Незалежні профспілки Казахстану удостоєні премії імені Артура Свенссона ВАЖЛИВО!

Цього року міжнародну премію імені Артура Свенссона за захист профспілкових прав отримала Конфедерація незалежних профспілок Казахстану в особі голови Лариси Харкової, голови профспілкової організації нафтової компанії Oil Construction Company (OCC) Аміна Елеусінова та інспектора з охорони праці цієї профспілки Нурбека Кушакбаєва. Ця нагорода започаткована норвезькою профспілкою Industri Energi й вручається щорічно.


 

Детальніше ...

Заява МКП напередодні 1 травня ВАЖЛИВО!

Міжнародна конфедерація порфспілок, яка представляє 181 мільйон працівників у 163 країнах, включаючи Україну, зробила заяву напередодні 1 травня.


 

 

Детальніше ...

МКП: У всьому світі погані умови праці вбивають трудівника кожні 11 секунд ВАЖЛИВО!

28 квітня, у Міжнародний день пам'яті загиблих і постраждалих трудівників, профспілкові акції в усьому світі підкреслюють найважливішу роль профспілок у захисті працівників від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.  У 2017 році більше 2,5 мільйона людей загинули  в результаті травм і хвороб, отриманих на робочому місці, і ще більше таких випадків залишилися незафіксованими. Про цей йдеться у заяві міжнародної конфедерації профспілок (ITUC). 


 

Детальніше ...

Французькі авіаційники та залізничники страйкують ВАЖЛИВО!

Співробітники авіакомпанії Air France та працівники державної залізничної корпорації SNCF сьогодні розпочали страйк на знак протесту проти умов праці.

 

Детальніше ...

У Брюсселі – про хід виконання Угоди ВАЖЛИВО!

У штаб-квартирі Європейського соціально-економічного комітету, розташованій у Брюсселі, відбулося 6-е засідання Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС. Участь у заході взяв і голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець, який є одним із членів української сторони Платформи.

Детальніше ...

НПГУ закликає білоруську владу зупинити хвилю порушень основних трудових прав ВАЖЛИВО!

Незалежна профспілка гірників України  долучається до профспілкової кампанії, розпочатої Глобальною спілкою IndustriALL до Дня солідарності з незалежними профспілками в Білорусі (18 квітня). Міжнародна організація закликала свої членські організації проявити солідарність з Білоруською профспілкою працівників радіоелектронної промисловості (РЕП) і Білоруською Незалежною профспілкою гірників, хіміків, нафтопереробників, енергетиків, транспортників, будівельників та інших працівників (БНП). Ці незалежні профспілкові організації, починаючи з літа минулого року, зіткнулися з новою хвилею серйозних порушень основних трудових прав. НПГУ висловила свою солідарність з БНП та РЕП й надіслала лист Надзвичайному і Повноважному послу Республіки Білорусь в Україні Ігорю Соколу. У своєму зверненні вона висловила занепокоєність з приводу нової хвилі серйозних порушень основних трудових прав. Також НПГУ попросила передати білоруському уряду вимоги: покінчити з переслідуванням незалежних профспілок в Білорусі; виконувати міжнародні зобов'язання, взяті державою, зокрема, щодо Конвенції МОП № 87 про свободу об'єднань і захист права об'єднуватися  у профспілки; зупинити масові допити членів профспілки РЕП, а також припинити кримінальне розслідування стосовно лідерів цієї профспілки Геннадія Фединіча та Ігоря Комлика. 


 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83