Міжнародні

Представника КВПУ обрано членом Молодіжного комітету ВЕРС ВАЖЛИВО!

6-7 листопада у Баку (Азербайджан) пройшла 5-та Молодіжна конференція Пан’європейської міжнародної регіональної ради Міжнародної конфедерації профспілок (МКП-ВЕРС). Її темою стала: «Зайнятість молоді і майбутнє сфери праці». Завершилася конференція обранням нового складу Молдіжного комітету ВЕРС та визначенням пріорітетів для його подальшої діяльності. 


 

Детальніше ...

КВПУ солідарна з грузинськими профспілківцями ВАЖЛИВО!

Конфедерація вільних профспілок України висловлює підтримку грузинським кодегам - профспілці підприємства «Руставський Азот».  Працівників заводу з виробництва добрив «Руставський Азот» переслідують і змушують вийти із Професійної спілки працівників металургійної, гірничої та хімічної промисловості Грузії. З лютого первинна організація профспілки втратила більш як тисячу своїх членів, і тиск на працівників посилюється.

Детальніше ...

У Сент-Луїсі відбувся З’їзд Американської Федерації Праці-Конгресу Виробничих Профспілок (AFL-CIO) ВАЖЛИВО!

23-25 жовтня у Сент-Луїсі  (США) відбулася масштабна профспілкова подія – З’їзд  Американської Федерації Праці-Конгресу Виробничих Профспілок (AFL-CIO), який пройшов під девізом «Боротися разом».  У ній взяли участь понад 1200 представників профспілок США та інших країн світу, зокрема  - й голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець. Усі гості мали змогу долучитися до низки заходів, які відбувалися  напередодні з’їзду: тренінгів, дискусій та глобального трудового симпозіуму «Органайзинг для розвитку впливовості робітників». 


 

Детальніше ...

Як застосовуються міжнародні трудові стандарти у пострадянських країнах ВАЖЛИВО!

У Мінську відбулася традиційна щорічна субрегіональна зустріч представників юридичної мережі МКП-ВЕРС. Юристи із України, Білорусі, Молдови, Азербайджану, Казахстану, Узбекистану, Таджикистану й Росії познайомили колег зі станом ратифікації, імплементації і застосування конвенцій Міжнародної організації праці (МОП)  у своїх країнах та заслухали доповіді експертів МОП Лео Сіббели й Гочі Александрії та юристки Жужанни Мускат-Горської. 


 

Детальніше ...

Профспілки та трудівники відзначають Всесвітній день дій за гідну працю ВАЖЛИВО!

Цього року виповнюється 10 років Всесвітньому дню дій за гідну працю, який відзначається 7 жовтня. 


 

Детальніше ...

КВПУ звернулася до МОП щодо проекту Трудового кодексу (законопроект №1658) ВАЖЛИВО!

Конфедерація вільних профспілок України звернулася до Міжнародної організації праці  з поданням (скаргою) щодо проекту Трудового кодексу України (законопроект №1658), який порушує стандарти праці, встановлені МОП. Пропонуємо ознайомитися з документом:


 

Детальніше ...

Профспілки виступають за рівну оплату праці у Західній, Центральній та Східній Європі ВАЖЛИВО!

У Братиславі (Словацька Республіка) відбулася міжнародна зустріч, організована в рамках кампанії Європейської конфедерації профспілок (ETUC) щодо підвищення заробітної плати для європейських робітників. Конфедерацію вільних профспілок України на ній представила Світлана Земляна, машиністка газодувних машин у мартенівському цеху ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», членкиня незалежної первинки НПГУ підприємства. 


 

Детальніше ...

МКП відреагувало на звернення КВПУ щодо нових законодавчих змін ВАЖЛИВО!

Міжнародна конфедерація профспілок відреагувала на звернення Конфедерації вільних профспілок України щодо Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб» (№ 1975-VIII).  Генеральний секретар МКП звернулася з відповідним листом до Президента України Петра Порошенка. 


 

Детальніше ...

Зустріч профспілкових інформаційників: Як ефективно впроваджувати інновації ВАЖЛИВО!

26-27 вересня у Кобулеті (Грузія)  відбулася чергова зустріч інформаційних співробітників профспілок, членських організацій Пан’європейської регіональної ради Міжнародної конфедерації профспілок (ВЕРС-МКП). Зокрема, під час обговорень вони шукали відповіді на питання: чому профспілки не встигають за розвитком нових технологій, чому їм не зажди вдається ефективно поширювати інформацію та як стати успішними в інформаційній сфері. Обмін досвідом та професійні дискусії  дозволили профспілковим інформаційникам напрацювати спільне бачення того, як долати численні виклики. 


 

Детальніше ...

У Франції профспілки блокують дороги і склади з пальним ВАЖЛИВО!

Французькі профспілки в ніч на понеділок заблокували доступ до декількох сховищ пального, протестуючи проти підписаною президентом реформи трудового законодавства. Про це повідомляє Le Figaro.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83