Міжнародні

Франція: Тисячі висловили протест проти трудової реформи ВАЖЛИВО!

У Парижі та інших містах Франції   21 вересня  десятки тисяч людей знову вийшли, на вулиці. Вони протестували проти проведення урядової реформи трудового законодавства, яку запропонував президент  країни Еммануель  Макрон. Про це повідомляє DW


 

Детальніше ...

Кампанія LabourStart: Звільнити Резу Шахабі та Есмаїла Абді! ВАЖЛИВО!

Профспілкові активісти в Ірані піддаються безперервним переслідуванням з боку влади. Громадянські та профспілкові права заперечуються, а лідери організацій опиняються в тюрмах за свою роботу щодо захисту прав трудящих. Інтернаціонал освіти і Міжнародна федерація транспортників особливо стурбовані долею двох активістів: Рези Шахабі та Есмаїла Абді.


 

 

Детальніше ...

Голова ВПОНУ узяв участь у регіональній конференції МОП ВАЖЛИВО!

У столиці Азербайджану Баку відбулася регіональна конференція Міжнародної організації праці для країн Європи і Центральної Азії «Майбутнє сфери праці, якого ми хочемо». Конфедерацію вільних профспілок України на заході представляв заступник голови КВПУ, голова Вільної профспілки освіти і науки України Володимир Фундовний.


 

Детальніше ...

КВПУ звернулася до міжнародних організацій з приводу порушення прав профспілок та трудівників ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець звернувся до генерального директора Міжнародної організації праці (МОП) Гая Райдера та генерального секретаря Міжнародної конфедерації профспілок (МКП) Шаран Барроу з приводу порушення прав профспілок та трудівників в Україні. 


 

Детальніше ...

МКП засуджує втручання уряду в справи профспілок у Грузії ВАЖЛИВО!

Міжнародна конфедерація профспілок (МКП) засуджує політично зангажовану кампанію з дискредитації Конфедерації профспілок Грузії (GTUC) та її gрезидента Іраклія Петріашвілі, яку ініціювали відомі політичні фігури, зокрема пов'язані з грузинським урядом та члени парламенту.


 

Детальніше ...

Рекомендації МКП: Проти гендерного насилля в сфері праці та на підтримку Конвенції МОП (ЗАВАНТАЖИТИ) ВАЖЛИВО!

Міжнародна конфедерація праці (МКП) випустила методичні рекомендації для кампаній проти насильства і переслідувань в сфері праці  та на підтримку Конвенції та Рекомендації МОП.


 

Для завантаження натисніть на зображення:

 

Детальніше ...

Грузія: Застосування сили і недотримання соціального діалогу ВАЖЛИВО!

Міжнародна конфедерація профспілок (МКП) спільно з Європейською конфедерацією профспілок (ЄКП) і Міжнародною федерацією транспортних спілок (ITF) висловили свою глибоку стурбованість через розгін поліцією мирного протесту трудівників залізниці, профспілкових та громадських активістів у Грузії  24 серпня 2017 року.

Фото: http://www.gtuc.ge


 

Детальніше ...

Розпочала роботу глобальна комісія МОП з питань майбутнього сфери праці ВАЖЛИВО!

Міжнародна організація праці дала старт роботі нового міжнародного органу високого рівня, завдання якого - аналізувати виклики у  сфері праці, яка швидко змінюється. 


 

Детальніше ...

КВПУ висловлює підтримку булоруським колегам ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець надіслав листа зі словами підтримки  членам Білоруського Конгресу Демократичних Профспілок (БКДП), Білоруської Незалежної профспілки (БНП) та Білоруської профспілки працівників радіоелектронної промисловості (РЕП). Нагадаємо, 2 серпня у офісах БНП та РЕП представники представники Департаменту фінансових розслідувань Комітету державного контролю Республіки Білорусь провели обшуки, профспілкових лідерів допитували у Мінську, а одно профспілківця затримали. 


 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83