Міжнародні

Відбулося засідання Молодіжного комітету ВЕРС МКП ВАЖЛИВО!

У головному офісі Міжнародної конфедерації профспілок,  розташованому у Брюсселі, відбулося планове засідання Молодіжного комітету ВЕРС МКП. Під час зустрічі обговорювалася робота підгруп комітету над пріоритетами МК ВЕРС (майбутнє праці, органайзинг і посилення ролі молоді у роботі профспілок), порядок денний на майбутню звітно-виборну конференцію (заплановану на листопад цього року), поточні проблеми у роботі профспілок регіону.

Детальніше ...

МКП закликає зупинити гендерне насильство у світі праці ВАЖЛИВО!

У Міжнародний день жінок Міжнародна конфедерація профспілок піднімає питання гендерного насильства, яке принижує життя мільйонів жінок, стигматизує та виключає їх зі світу праці. Про це йдеться у заяві МКП.


 

 

Детальніше ...

В Аргентині застрайкували вчителі ВАЖЛИВО!

Через триденний національний страйк вчителів в Аргентині відтермінували до наступного тижня новий навчальний рік, який мав початися 6 березня. Про це повідомляє Reuters.

Детальніше ...

Державним службовцям підвищать заробітну плату ВАЖЛИВО!

У Німеччині представники профспілки та уряду досягли домовленості про підвищення заробітної плати майже мільйону державних службовців. Згідно з домовленостями, заробітна плата поступово зростатиме і врешті буде піднята на близько 8% - щонайменше на 240 євро, повідомила профспілка ver.di.

Детальніше ...

Страйкують бельгійські транспортники ВАЖЛИВО!

У Бельгії розпочався загальнонаціональний страйк. Транспорт працює не за графіком. Роботу міжнародного аеропорту Шарлеруа зупинено, а національний міжнародний аеропорт «Завентем» у Брюсселі надає мінімальні послуги, передбачені законодавством.

Детальніше ...

У звіті Комітету експертів МОП – про дотримання Україною Конвенції 95 ВАЖЛИВО!

Комітет експертів щодо застосування конвенцій та рекомендацій Міжнародної організацій праці опублікував свій щорічний звіт. Зокрема, у ньому надано інформацію та коментарі щодо застосування в Україні конвенції МОП  81, 87,95, 100,129 та 176. Пропонуємо ознайомитися з зауваженнями   експертів щодо Конвенції про захист заробітної плати, 1949 р. (№ 95), щодо невиконання якої КВПУ надавала свої коментарі Комітет експертів щодо застосування конвенцій та рекомендацій МОП.


 

Детальніше ...

В Італії знижують пенсійний вік ВАЖЛИВО!

Влада Італії вирішили знизити пенсійний вік, а також ввела «базовий дохід» для бідняків. Про це повідомив президент країни Серджо Маттарелла. Раніше це рішення ухвалив уряд Італії.

Детальніше ...

Працівники аеропортів Німеччини вимагають підвищити зарплату ВАЖЛИВО!

У Німеччині 15 січня розпочався страйк співробітників восьми аеропортів. Під час одноденної акції протесту службовці аеропортів нагадають про свої вимоги підвищити заробітну плату, повідомляє сайт найбільшої німецької профспілки Ver.di.

Детальніше ...

Глобальний Союз IndustriALL закликає українську владу виконати вимоги шахтарів ВАЖЛИВО!

Генеральний секретар Глобального Союзу IndustriALL Вальтер Санчес звернувся до Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з приводу проблем з невиплатою зарплат у державному секторі вугільної промисловості. Також очільник міжнародної профспілкової організації, яка об’єднує понад 50 мільйонів працівників гірничодобувної, енергетичної та виробничої галузей у всьому світі, звернув увагу на тривалий протест працівників шахти «Курахівська» ДП «Селидіввугілля», які вимагають погашення заборгованості з зарплат.


 

Детальніше ...

У трьох великих аеропортах Німеччини почався страйк ВАЖЛИВО!

Сьогодні, 10 січня, розпочався страйк в німецьких аеропортах Кельн-Бонн, Дюссельдорф і Штутгарт. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на DW.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83