Міжнародні

МКП-ЄКП звернулася до Єврокомісії щодо порушення прав профспілок в Казахстані ВАЖЛИВО!

Міжнародна конфедерація профспілок та Європейська конфедерація профспілок закликають Європейську комісію підняти питання порушення права на свободу об'єднання під час засідання Ради з питань співробітництва між Казахстаном та ЄС, яка відбудеться 26 лютого.


 

Детальніше ...

Конфедерація профспілок Грузії потребує підтримки у боротьбі за гідну та безпечну працю ВАЖЛИВО!

Конфедерація профспілок Грузії (GTUC) вже більше десяти років піднімає питання покращення стандартів безпеки праці. Після того, як в 2006 році грузинський уряд скасував інспекцію праці, люди продовжують помирати на роботі щодня. GTUC рішуче налаштована змінити цю ситуацію й проводить профспілкову кампанію за ухвалення дійсно ефективного законодавства щодо інспекції праці в Грузії.


 

Детальніше ...

МКП звернулася до керівництва України щодо заборгованості із зарплат гірникам ВАЖЛИВО!

Конфедерація вільних профспілок України (КВПУ)  інформувала Міжнародну конфедерацію профспілок про невиплату зарплат гірникам та про протести шахтарів ДП «Селидіввугілля». Генеральний секретар МКП Шаран Барроу звернулася з цього приводу до Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, і висловила глибоку стурбованість ситуацією з невиплати зарплат гірникам держпідприємств.  Пропонуємо ознайомитися з текстом звернення:


 

Детальніше ...

Глобальна Спілка IndustriALL закликала В. Гройсмана вжити заходів для виплати зарплат гірникам ВАЖЛИВО!

Незалежна профспілка гірників України постійно інформує Глобальну Спілку IndustriALL про ситуацію у вугільній галузі та діяльність своїх організацій. Зокрема, НПГУ повідомляло міжнародну організацію про невиплату зарплат гірниками та про протести шахтарів ДП «Селидіввугілля». Сьогодні генеральний секретар Глобальної Спілки IndustriALL Вальтер Санчес надіслав листа Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману, де висловив стурбованість ситуацією з невиплати зарплат гірникам держпідприємств.  Пропонуємо ознайомитися з текстом звернення:


 

Детальніше ...

23 дні дій проти насильства та домагань у світі праці ВАЖЛИВО!

Згідно з даними Всесвітньої  організації охорони здоров'я, 818 мільйонів або 35% жінок у всьому світі у віці від 15 років зазнавали сексуального або фізичного насильства вдома, у своїх громадах чи на робочому місці.  Міжнародна конфедерація профспілок вважає,  що  робота не може бути гідною там, де є  насильство. Проте на міжнародному рівні не існує законодавчого акту, який встановлює основу для запровадження заходів для викорінення насильства та домагань.  З огляду на це, МКП вирішила провести відповідну кампанію та закликає усіх до неї приєднуватися.  Заходи триватимуть 23 дні: почнуться 14 лютого і закінчаться 8 березня у Міжнародний жіночий день.


 

Детальніше ...

«The Militant» розповів про боротьбу профспілкових організацій НПГУ та тиск на їхніх активістів ВАЖЛИВО!

Американська газета «The Militant» опублікувала матеріал, у якому розповідається про боротьбу незалежних профспілок гірників України. Зокрема, висвітлюються  діяльність первинок НПГУ  та проблеми робітників на підприємствах ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та ПрАТ «Суха Балка», шахті «Інгульська», ДП «Селидіввугілля» та ДП «Волиньвугілля». 


 

Детальніше ...

У Греції на мітинг вийшли близько шести тисяч демонстрантів ВАЖЛИВО!

У понеділок, 15 січня, біля будівлі парламенту в Афінах зібралися демонстранти, протестуючи проти запроваджених урядом реформ. 

Детальніше ...

У Брюсселі протестують проти пенсійної реформи ВАЖЛИВО!

На вулиці бельгійської столиці вийшли тисячі людей, які протестують проти ініційованої урядом пенсійної реформи.

ФОТО: Olga Nicolae

Детальніше ...

Профспілки закликають збільшувати фінансування освіти по всьому світу ВАЖЛИВО!

Інтернаціонал освіти закликав членські організації звернутися до урядів з вимогою  збільшити фінансування освіти. До цієї міжнародної організації входить Вільна профспілка освіти і науки України. Пропонуємо ознайомитися з текстом звернення. 


 

Детальніше ...

Шахтарі «АрселорМіттал Теміртау» після зміни не піднялися на поверхню ВАЖЛИВО!

Більш як 200 гірників чотирьох шахт міста Шахтинська залишаються під землею, повідомляє кореспондент Tengrinews.kz. 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83