Міжнародні

Обговорили зайнятість й забезпечення гідної праці в умовах кризи, стихійного лиха та конфліктів ВАЖЛИВО!

 З 10 по 12 липня в Киргизстані відбувся субрегіональний семінар "Зайнятість і гідна праця з метою забезпечення миру і потенціалу протидії: роль профспілок у Східній Європі", організований Міжнародною організацією праці. У ньому взяли участь представники міжнародних організацій, зокрема, Сергеюс Глівацкас (АКТРАВ), Антон Лепік (МКП-ВЕРС), Гоча Александрія (АКТРАВ), експерти та консультанти штаб-квартири МОП в Женеві, а також  лідери та фахівці національних профспілкових об’єднань з 12 країн Східної Європи й Центральної Азії. Конфедерацію вільних профспілок України представляв заступник голови КВПУ Петро Тулей. 


 

Детальніше ...

Норвегія: Профспілці потрібна підтримка (НАДІСЛАТИ ЛИСТ) ВАЖЛИВО!

Восени 2017 року працівникам рибного заводу «Norse Production» довелося страйкувати 35 днів, щоб домогтися підписання колективного договору. Ця фірма була дочірнім підприємством корпорації «Sekkingstad AS», що поставляє норвезький лосось більш ніж ста торговим і переробним підприємствам у всьому світу. Річний оборот «Sekkingstad AS» в 2017 році перевищив 2 млрд. норвезьких крон або 210 млн. євро.


 

Детальніше ...

Європейські та вітчизняні профспілки закликали покращити соціально-економічну ситуацію в Україні ВАЖЛИВО!

9 липня у Брюсселі відбувся  двадцятий саміт Україна-ЄС. У цей же день європейські та українські профспілки заявили, що за підтримки Європейської комісії слід вживати термінові заходи для покращення соціально-економічної ситуації в країні та для підвищення ефективності соціального діалогу й дотримання основних конвенцій МОП. Про це йдеться у спільній профспілковій заяві Європейської конфедерації профспілок (ETUC) на Пан’європейської регіональної ради Міжнародної конфедерації профспілок (PERC-ITUC), членською організацією якої є Конфедерація вільних профспілок України. 


 

Детальніше ...

Бельгія: Рішення суду загрожує праву на страйк ВАЖЛИВО!

У Бельгії суд у кримінальних справах фактично поставив право на страйк в країні поза законом, коли визнав лідера місцевої профспілки винним у "зловмисному перешкоджанні руху транспорту" під час національного профспілкового пікету, організованого два роки тому біля порту Антверпена. Водночас щодо іншого  профспілкового активіста звинувачення були зняті. Про це повідомляє industriall-union.org.


 

Детальніше ...

Лідер БКДП: Трудовий кодекс Білорусі став найгіршим в світі ВАЖЛИВО!

Білоруський парламент ухвалив у першому читанні законопроект, яким впроваджуються в Трудовий кодекс Білорусі положення сумнозвісних декретів №29 та №5 – «Про додаткові заходи щодо вдосконалення трудових відносин, зміцненню трудової та виконавської дисципліни» та «Про посилення вимог до керівних кадрів і працівників організацій». Як зазначив голова Білоруського конгресу демократичних профспілок Аляксандр Ярашук на своїй сторінці у facebook, цілком нормальний Трудовий кодекс став найгіршим у світі, а трудове законодавство набуло тоталітарного характеру. Профспілковий лідер вважає, що цей законопроект буде ухвалений у другому читанні, адже «білоруські депутати, ймовірно, найбільш передбачувані з усіх парламентарів світу».


 

Детальніше ...

У Відні тисячі протестували проти змін трудового законодавства ВАЖЛИВО!

Австрійські профспілки невдоволені планами уряду дозволити роботодавцям встановлювати 12-годинний робочий день. Вони провели протест у столиці країні Відні.  За даними поліції, свою незгоду зі змінами трудового законадаства висловили близько 80 тисяч людей. Про це повідомляє Deutsche Welle.


 

Детальніше ...

Зустріч із посадовцями Глобального союзу IndustriALL ВАЖЛИВО!

Сьогодні до Києва завітали заступник генерального секретаря Глобального союзу IndustriALL Кемаль Озкан та регіональний секретар IndustriALL Вадим Борисов.

У поважних гостей заплановано цілу низку важливих заходів, зокрема і зустріч із членами Ради всеукраїнських профспілок і об'єднань профспілок - членських організацій Глобального союзу IndustriALL, яка відбувається у ці хвилини і участь у якій беруть і представники Конференції вільних профспілок України на чолі з її головою Михайлом Волинцем.

Детальніше ...

БКДП: Трудовий кодекс Білорусі може стати найгіршим в світі ВАЖЛИВО!

Білоруський конгрес демократичних профспілок (БКДП) звернувся до депутатів Палати представників Національних Зборів і до Міністра праці та соціального захисту Білорусі у зв'язку з черговим майбутнім розглядом парламентом проекту одіозного закону. 


 

Детальніше ...

Боротися за рівність та посилювати роль молодих жінок у профспілках ВАЖЛИВО!

21-22 червня у Берліні відбулася конференція на тему “Посилення ролі молодих жінок у профспілковому русі”, яку організував жіночий комітет Пан'європейської регіональної ради Міжнародної конфедерації профспілок (PERC-ITUC). Захід об'єднав молодих членкинь профспілок з тринадцяти країн регіону, які активно захищають трудові права жінок. КВПУ на конференції представляла голова молодіжного комітету КВПУ та членкиня жіночого комітету КВПУ Олеся Брязгунова.


 

 

Детальніше ...

Висновки комітету МОП про дотримання Україною конвенцій №81 і №129 ВАЖЛИВО!

Комітет із застосування стандартів Міжнародної конференції праці 4 червня ц.р. схвалив свої висновки за результатами обговорення звіту України про дотримання конвенцій МОП про інспекцію праці №81 і №129.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83