Міжнародні

МКП закликає українську владу забезпечити виплату зарплат гірникам ВАЖЛИВО!

Генеральний Секретар Міжнародної конфедерації профспілок (МКП) Шаран Барроу звернулася до Президента України Петра Порошенка та Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з приводу невиплати зарплат гірникам державних шахт.


 

Детальніше ...

Глобальний Союз IndustriALL звернувся до Президента України ВАЖЛИВО!

Генеральний секретар Глобального Союзу IndustriALL Вальтер Санчес звернувся до Президента України Петра Порошенка з закликом розв'язувати проблеми гірників державних шахт.


 

Детальніше ...

Підтримка колег із Білоруської незалежної профспілки ВАЖЛИВО!

Голова Білоруської незалежної профспілки Микола Зімін звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана із проханням вирішити питання заборгованості із заробітної плати гірникам ПАТ «Лисичанськвугілля».

Детальніше ...

Глобальний Союз IndustriALL підтримує українських гірників ВАЖЛИВО!

Генеральний секретар  Глобального Союзу IndustriALL Вальтер Санчес надіслав лист  голові Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайлу Волинцю.  Очільник міжнародної організації, яка об’єднує понад п'ятдесят мільйонів працівників у гірничодобувній, енергетичній та виробничій сферах у всьому світі, висловив підтримку українським гірникам державних вугледобувних підприємств та членам НПГУ, які борються за виплату заборгованих заробітних плат.


 

Детальніше ...

Проблемні питання – у полі зору МКП ВАЖЛИВО!

Представники центрального офісу Міжнародної конфедерації профспілок (МКП) досить уважно поставилися до питання щодо намагань ухвалити проект рабського Трудового кодексу України.

Детальніше ...

Представники КВПУ беруть участь у засіданні Виконавчого комітету ВЕРС ВАЖЛИВО!

Очільник Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець та заступник голови КВПУ Наталія Левицька, яка також є віце-президентом Всеєвропейської регіональної ради (ВЕРС), перебувають на засіданні Виконавчого комітету ВЕРС, яке проходить у будівлі Європарламенту у Брюсселі. Засідання відбувається за участі Генерального секретаря Міжнародної конфедерації профспілок (МКП) Шаран Барроу. Виконавчий комітет ВЕРС розгляне хід підготовки до Конгресу, який відбудеться у грудні. Також на порядку денному - порушення прав профспілок.

Детальніше ...

Стратегічні можливості охорони праці ВАЖЛИВО!

У Мінську упродовж двох днів тривала регіональна зустріч мережі з охорони праці у країнах ННД (нових незалежних держав). У представницькому заході брав участь і інспектор з питань праці Конфедерації вільних профспілок України В’ячеслав Король.

Детальніше ...

Маємо заручитися підтримкою на міжнародній арені, - М. Волинець ВАЖЛИВО!

На міжнародній зустрічі всесвітньої мережі вугледобувних спілок Глобального союзу IndustriALL, що відбувається в Індії, голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець порушив питання про заборгованість із заробітної плати працівникам в Україні, зокрема й шахтарям, низький рівень зарплати, питання подолання корупційних явищ та розповів про численні акції протесту гірників. Також, розповів учасникам про війну в нашій країні, яка приносить багато страждань українському народу.

Детальніше ...

Генеральний секретар МКП привітала Михайла Волинця з переобранням ВАЖЛИВО!

Генеральний секретар Міжнародної конфедерації профспілок (МКП) Шаран Барроу привітала Михайла Волинця з переобранням його головою Конфедерації вільних профспілок України.


 

Детальніше ...

Про виклики свободи та демократії в Європі ВАЖЛИВО!

У столиці Словаччині Братиславі відбулася міжнародна конференція «Виклики свободи та демократії в Європі», яку спільно організували Пан’європейська регіональна рада Міжнародної конфедерації профспілок та Фонд імені Фрідріха Еберта. Під час заходу обговорювалося широке коло питань, зокрема йшлося про загальноєвропейські проблеми, виклики демократії, з якими стикаємося щодня, напад на свободу об’єднань профспілок в різних країнах регіону, проблеми залучення молоді у профспілки та багато іншого.


 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83