Міжнародні

Пан’європейська регіональна рада МКП звернулася до українських високопосадовців ВАЖЛИВО!

Пан’європейська регіональна рада Міжнародної конфедерації профспілок (PERC-ITUC) звернулася до українських високопосадовців  з листом.  PERC-ITUC закликала керівництво держави вжити заходи для забезпечення дотримання в Україні міжнародних норм і стандартів, погашення заборгованості з заробітної плати, а також для запобіганням корупційним явищам. Пропонуємо ознайомитися з текстом звернення: 


 

Детальніше ...

У Сараєво обговорюють питання захисту працівників найманої праці на європейському просторі ВАЖЛИВО!

Сьогодні у столиці Боснії та Герцеговини - місті Сараєво - зібралися лідери національних профспілкових центрів Європи, зокрема і голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець, щоб обговорити питання захисту працівників найманої праці на європейському просторі.

Детальніше ...

Білорусь: два лідери незалежної профспілки засуджені попри відсутність доказів ВАЖЛИВО!

24 серпня, після двотижневих слухань  з порушенням принципів верховенства закону і справедливості, суд Радянського району міста Мінська несправедливо покарав Геннадія Фединіча і Ігоря Комлика, лідерів Білоруської профспілки радіо- та електронної промисловості (РЕП), членської організації Глобального союзу IndustriALL. Гнів і обурення зростає серед членських організацій IndustriALL у всьому світі, оскільки Геннадій Фединіч входить до складу виконавчого комітету цієї міжнародної структури. Про це повідомляється на офіційному сайті цього глобального союзу.


 

Детальніше ...

КВПУ поскаржилася в МОП щодо порушення права отримувати зарплату ВАЖЛИВО!

Конфедерація Вільних профспілок України (КВПУ) подала скаргу до Комітету експертів з питань застосування конвенцій та рекомендацій Міжнародної організації праці (МОП)  щодо порушення положень Конвенції про захист заробітної плати 1949  року (№95).


 

Детальніше ...

Профспілківці сусідньої країни потребують підтримки, - С.Павлов ВАЖЛИВО!

У Білорусі триває судовий процес над профспілківцями - Геннадієм Фединичем, очільником Білоруської профспілки працівників радіоелектронної промисловості (РЕП), та Ігорем Комликом, колишнім бухгалтером згаданої профспілки. Їх звинувачують в ухилянні від сплати податків в особливо великих розмірах, що передбачає позбавлення волі  терміном від трьох до семи  років. Однак, на думку незалежних спостерігачів, закиди щодо несплати податків не мають під собою жодної підстави і спрямовані на підрив діяльності профспілки як помсту за активну громадянську позицію його лідерів. Незаангажовані правники вважають, що кошти  від солідарної підтримки, надані профспілці кілька років тому, не можна розглядати як засоби, отримані задля особистого збагачення.


 

Детальніше ...

Представники КВПУ та НПГУ беруть участь у міжнародній конференції ВАЖЛИВО!

У польському місті Катовіце відбувається досить представницький захід - Міжнародна соціальна конференція. У ній беруть участь очільник Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, голова МО НПГУ м. Мирнограда і Покровського р-ну Олександр Абрамов та міжнародний секретар КВПУ Олеся Брязгунова.

Детальніше ...

Глобальні профспілки закликали український уряд забезпечити виплату зарплат гірникам ВАЖЛИВО!

До Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана звернулися генеральні секретарі Міжнародної конфедерації профспілок та Глобального Союзу IndustriAll - Шаран Барроу та Вальтер Санчес відповідно. У своєму листі вони висловили своє обурення у зв’язку з ситуацією у вугільній галузі України та закликали український уряд забезпечити виплату заборгованих зарплат гірникам.
Пропонуємо ознайомитися з текстом цього звернення:


 

Детальніше ...

Украинских металлургов поддержали глобальные профсоюзы ВАЖЛИВО!

В Люксембурге, где, как известно, находится штаб-квартира ArcelorMittal, профсоюзы, действующие на ее предприятиях, создали глобальную сеть и обязались на международном уровне расширять социальный диалог с крупнейшей в мире сталелитейной компанией. Для этого семьдесят лидеров профсоюзов работников ArcelorMittal из восемнадцати стран мира на состоявшейся 10-11 июля встрече в Люксембурге учредили Глобальную сеть профсоюзов Industriall работников ArcelorMittal. Профсоюзы представляют десятки тысяч работников, которые трудятся на шахтах, сталелитейных заводах и предприятиях первичной обработки стали в странах Европы, Азии, Африки, Латинской и Северной Америки.

Делегатами от Украины на этом мероприятии были председатель профкома первички Профсоюза металлургов и горняков Украины ПАО «АрселорМиттал Кривой Рог» Наталья Маринюк, заместитель председателя ЦК ПМГУ Александр Рябко и председатель Криворожской городской организации Независимого профсоюза горняков Украины Юрий САМОЙЛОВ, которого мы и попросили поделиться впечатлениями.


 

Детальніше ...

Обговорили зайнятість й забезпечення гідної праці в умовах кризи, стихійного лиха та конфліктів ВАЖЛИВО!

 З 10 по 12 липня в Киргизстані відбувся субрегіональний семінар "Зайнятість і гідна праця з метою забезпечення миру і потенціалу протидії: роль профспілок у Східній Європі", організований Міжнародною організацією праці. У ньому взяли участь представники міжнародних організацій, зокрема, Сергеюс Глівацкас (АКТРАВ), Антон Лепік (МКП-ВЕРС), Гоча Александрія (АКТРАВ), експерти та консультанти штаб-квартири МОП в Женеві, а також  лідери та фахівці національних профспілкових об’єднань з 12 країн Східної Європи й Центральної Азії. Конфедерацію вільних профспілок України представляв заступник голови КВПУ Петро Тулей. 


 

Детальніше ...

Норвегія: Профспілці потрібна підтримка (НАДІСЛАТИ ЛИСТ) ВАЖЛИВО!

Восени 2017 року працівникам рибного заводу «Norse Production» довелося страйкувати 35 днів, щоб домогтися підписання колективного договору. Ця фірма була дочірнім підприємством корпорації «Sekkingstad AS», що поставляє норвезький лосось більш ніж ста торговим і переробним підприємствам у всьому світу. Річний оборот «Sekkingstad AS» в 2017 році перевищив 2 млрд. норвезьких крон або 210 млн. євро.


 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83