Міжнародні

У Швейцарії проходить страйк жінок ВАЖЛИВО!

У Швейцарії сьогодні жінки виходять на вулиці  - долучаються до національного жіночого страйку. Протест відбувається в розпал найважливіших переговорів щодо міжнародних стандартів боротьби з насильством і домаганнями на роботі, які проходять в рамках 108-ї сесії Міжнародної конференції праці (МКТ) у Женеві.


 

Детальніше ...

Міжнародна конференція праці розпочалася у Женеві ВАЖЛИВО!

10 червня у Женеві розпочалася Міжнародна конференція праці (МКП) – вищий орган Міжнародної організації праці, яка у цьому році відзначає своє сторіччя. На ювілейний захід приїхали близько 6000 делегатів від урядів, роботодавців і працівників із 187 держав-членів МОП. Українська делегація також бере участь у роботі конференції. Представники Конфедерації вільних профспілок України, які до неї увійшли - її голова Михайло Волинець,  голова ППО «Металістів» Микола Колючий та голова ППО НПГУ шахти «1\3 Новогродівська» Сергій Павлов – сьогодні прибули до Женеви.

Фото: Crozet / Pouteau


 

Детальніше ...

Конгрес ЄКП: ухвалення нових цілей, політик та обрання керівництва ВАЖЛИВО!

24 травня закінчився 14-й конгрес Європейської конфедерації профспілок, який п’ять днів тривав у Відні. Делегати від національних профспілок Європи обрали керівні органи ЄКП:  Луку Вісентіні переобрали Генеральним секретарем ЄКП, а Лоран Бергер став президентом цього профспілкового об’єднання. Також конгрес ухвалив новий маніфест та програму дій на 2019—2023  роки «Краща Європа для працівників». Представники Конфедерації вільних профспілок України (КВПУ) долучилися до цього важливого європейського профспілкового форуму.


 

Детальніше ...

Як посилити вплив профспілок у розширеній Європі ВАЖЛИВО!

У Брюсселі відбулася Європейська регіональна конференція Глобального союзу IndustriALL, у якій узяли участь більш як 80 делегатів з країн Старого світу. Незалежну профспілку гірників України на заході представляв голова первинної профспілкової організації «Металістів» Микола Колючий (на знімку – перший ліворуч). Брекзит, зміна клімату і перехід до низьковуглецевої економіки, Індустрія 4.0, трудова міграція, політична нестабільність, торгові війни і порушення прав профспілок - всі ці виклики всередині і за межами Європи вимагають нових відповідей, наголошувалося на форумі.

Детальніше ...

Представники КВПУ беруть участь у з’їзді ЄКП ВАЖЛИВО!

Сьогодні у Відні розпочався 14-й з'їзд Європейської конфедерації профспілок (ЄКП). У його роботі беруть участь голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець та міжнародний секретар КВПУ Олеся Брязгунова.

Детальніше ...

Михайло Волинець привітав Бориса Кравченка з переобранням на посаду очільника КПР ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець надіслав листа очільнику Конфедерації праці Росії, і привітав його з переобранням на посаду голови КПР. Пропонуємо ознайомитися із текстом кореспонденції.

Детальніше ...

Питання невиплати зарплат в Україні можуть розглянути на 108-й сесії Міжнародної конференції праці ВАЖЛИВО!

Україну включили до попереднього списку справ для можливого обговорення у Комітеті із застосування стандартів (CAS) під час 108-ї сесії Міжнародної конференції праці, яка відбудеться у червні в Женеві. Наша держава потрапила до цього переліку через невиконання Конвенції МОП №95 про захист заробітної плати. Про це повідомляється в офіційному листі Департаменту з міжнародних трудових норм МОП. Нагадаємо, Конфедерація вільних профспілок України (КВПУ) минулого року направила подання та коментарі щодо фактів порушень Конвенції №95 до Комітету експертів із застосування конвенцій та рекомендацій (CEACR). 


 

Детальніше ...

Міжнародні профспілкові організації стурбовані антипрофспілковим законопроектом у Киргизстані ВАЖЛИВО!

У Киргизькій Республіці розроблено проект закону «Про професійні спілки», який суттєво обмежує права профспілок.  Документ був підготовлений без участі і без урахування думки представників профспілкових організацій. Законопроект уже опублікований 12 квітня для громадського обговорення на сайті Жогорку Кенеша (парламенту).  Свою стурбованість та застереження щодо можливого його ухвалення  висловили Міжнародна конфедерація профспілок та Глобальний союз IndustriALL.

Фото: industriall-union.org


 

Детальніше ...

Першотравень 2019: настав час нового соціального контракту, - МКП ВАЖЛИВО!

У час, коли різко збільшується нерівність, а корпорації захоплюють все більшу частку добробуту, вимагаючи відкупу від урядів, в цей рік сторіччя Міжнародної організації праці, Міжнародна конфедерація профспілок (МКП) закликає до нового соціального контракту на основі універсальних трудових гарантій. Про це йдеться у заяві МКП, членською організацією якої є Конфедерація вільних профспілок України (КВПУ).


 

Детальніше ...

МКП: "Усунення небезпечних речовин з робочого місця - під контроль" ВАЖЛИВО!

Міжнародна конфедерація профспілок  у Всесвітній день охорони праці нагадує, що кожні 11 секунд через смертельні умови праці помирає одна людина. Також вона звертає увагу на те, що рак залишається вбивцею номер один на робочому місці у багатьох країнах. У цей Міжнародний день пам'яті працівників МКП закликає досягнути нульового показника онкологічних захворювань працівників.


 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83