Міжнародні

Проти трудових реформ протестує Франція ВАЖЛИВО!

У Франції розпочалися акції протесту проти запланованих урядом трудових реформ. Про це повідомляє Le Figaro.

Протестні акції організувала профспілка CGT, яка за чисельністю є другою у Франції. По всій країні зареєстровано понад 180 заявок на проведення демонстрацій.

В акціях беруть участь працівники залізничної компанії SNCF, зокрема співробітники системи швидкісних приміських поїздів, які обслуговують Париж і його передмістя.

Трудова реформа була однією з найголовніших передвиборчих обіцянок президента Емануеля Макрона. Він обіцяв збільшити кількість робочих місць та зробити країну конкурентоспроможнішою.

Реформа передбачає спрощення механізму звільнення співробітників та децентралізацію переговорів між роботодавцями і працівниками в невеликих фірмах. Також пропонують встановити ліміт для компенсацій за помилкове звільнення.

Запропоновані новації дозволять великим компаніям звільняти працівників на основі показників прибутковості всередині країни, а не їх глобального розміру.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83