Міжнародні

23 дні дій проти насильства та домагань у світі праці ВАЖЛИВО!

Згідно з даними Всесвітньої  організації охорони здоров'я, 818 мільйонів або 35% жінок у всьому світі у віці від 15 років зазнавали сексуального або фізичного насильства вдома, у своїх громадах чи на робочому місці.  Міжнародна конфедерація профспілок вважає,  що  робота не може бути гідною там, де є  насильство. Проте на міжнародному рівні не існує законодавчого акту, який встановлює основу для запровадження заходів для викорінення насильства та домагань.  З огляду на це, МКП вирішила провести відповідну кампанію та закликає усіх до неї приєднуватися.  Заходи триватимуть 23 дні: почнуться 14 лютого і закінчаться 8 березня у Міжнародний жіночий день.


 

У міжнародній організації наголошують, що насильство за ознакою ґендерної рівності залишається одним із найпоширеніших  порушень прав людини. У червні 2018 року Міжнародна  конференція  праці (ILC) розпочне роботу зі створення міжнародного стандарту "Насильство та домагання щодо жінок і чоловіків у світі праці", у тому числі розглядатиме проблему насильства за ознакою статі.

Мета кампанії МКП:

-          Створити вагому  підтримку ухвалення Конвенції МОП разом з Рекомендацією "Насильство та домагання щодо жінок і чоловіків у світі праці", приділяючи особливу увагу гендерному аспекту насильства.

-          Мобілізувати та зміцнювати дії профспілок з викорінення гендерного насильства зі світу праці.

«Це критичний період для нашої кампанії, оскільки ми маємо лише кілька місяців попереду, щоб переконати уряди обов'язково підтримати  конвенцію МОП, доповнену рекомендацією, приділяючи особливу увагу гендерному аспекту насильства та домагань у світі праці. Наш заклик до дії починається з 14 лютого,  відомого як "V-Day"( названий на честь однойменного глобального активістського рух, очолюваного "One Billion Rising", для припинення насильства щодо жінок і дівчат) та триватиме до 8 березня Міжнародного жіночого дня», - зазначається у зверненні МКП.

Очікується, що  членські організації МКП найбільше здійснюватимуть свої заходи саме 8 березня .

"Профспілки прокладають шлях у викоріненні насильства щодо жінок на роботі, й підтримка сильного міжнародно-правового інструменту має важливе значення",  - заявила генеральний секретар МКП Шаран Барроу. 

Конфедерація вільних профспілок України, яка є членською організацією МКП з 1998 року, приєднується до кампанії проти насильства та домагань у світі праці.

23days

 

 

 

 

 

 

 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83