Міжнародні

МКП звернулася до керівництва України щодо заборгованості із зарплат гірникам ВАЖЛИВО!

Конфедерація вільних профспілок України (КВПУ)  інформувала Міжнародну конфедерацію профспілок про невиплату зарплат гірникам та про протести шахтарів ДП «Селидіввугілля». Генеральний секретар МКП Шаран Барроу звернулася з цього приводу до Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, і висловила глибоку стурбованість ситуацією з невиплати зарплат гірникам держпідприємств.  Пропонуємо ознайомитися з текстом звернення:


 

Шановний пане Президенте,

Шановний пане  Прем'єр-міністре,

Від імені МКП, яка представляє 202 мільйони працівників у 163 країнах та територіях і має 331 національний філіал, я хотіла б  висловити нашу глибоку стурбованість ситуацією на державному підприємстві ДП "Селидіввугілля" (Донецька область).

Нас поінформувала наша членська організація, Конфедерація вільних профспілок України (КВПУ), що 14 лютого відбулася акція протесту біля адміністративної будівлі ДП "Селидіввугілля". Шахтарі та члени їхніх сімей вимагали виплати заборгованої заробітної плати.  Заборгованість із зарплат гірникам складає близько 213 млн грн. (Загальний борг у всій вугільній галузі становить 945 млн  грн. - більше ніж удвічі за місячний фонд заробітної плати). На деяких шахтах ДП "Селидіввугілля" шахтарі не отримували свої заробітні плати за роботу в 2015, 2016 і 2017 роках.

Невиплата заробітної плати є неприйнятною і це є серйозним порушенням Конвенції МОП №95 про захист заробітної плати. Ми висловлюємо нашу усебічну підтримку робітникам-протестувальникам та закликаємо Вас втрутитися, щоб забезпечити повну виплату зарплат без будь-яких подальших затримок.

 

Генеральний секретар МКП

Шаран Барроу

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83