Міжнародні

Інспектор з питань охорони праці КВПУ з місією впорався ВАЖЛИВО!

На запрошення Професійної спілки працівників металургійної, гірничої та хімічної промисловості Грузії інспектор з питань охорони праці Конфедерації вільних профспілок України В. Король у складі делегації відвідав закавказьку країну і провів там консультативні зустрічі щодо стандартів безпеки праці.

У рамках зустрічей було розглянуто гірничо-геологічні та гірничотехнічні умови видобутку вугілля на шахті імені Менделі, розташованій поблизу міста Ткібулі, обставини і причини виникнення аварії, що сталася в ніч на 5 квітня 2018 року, виконано обстеження гірничих виробок і аварійної ділянки копальні.

Перед українськими фахівцями стояло завдання: класифікувати вид аварії та вказати ймовірні причини її виникнення; підготувати пропозиції щодо подальшого безпечного ведення гірничих робіт на аварійній ділянці.

У ході обстеження гірничих виробок було виявлено низку факторів, які відповідно до правил і норм України класифікуються як порушення вимог промислової безпеки, окремі з них - як такі, що створюють загрозу життю людей або можуть призвести до аварії.

Результати обстеження, а також всі висновки щодо поставлених завдань були доведені в усній формі на нарадах з керівництвом шахти. Грузинська сторона подякувала українським спеціалістам за високу фаховість та професіоналізм.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83