Міжнародні

Лідер БКДП: Трудовий кодекс Білорусі став найгіршим в світі ВАЖЛИВО!

Білоруський парламент ухвалив у першому читанні законопроект, яким впроваджуються в Трудовий кодекс Білорусі положення сумнозвісних декретів №29 та №5 – «Про додаткові заходи щодо вдосконалення трудових відносин, зміцненню трудової та виконавської дисципліни» та «Про посилення вимог до керівних кадрів і працівників організацій». Як зазначив голова Білоруського конгресу демократичних профспілок Аляксандр Ярашук на своїй сторінці у facebook, цілком нормальний Трудовий кодекс став найгіршим у світі, а трудове законодавство набуло тоталітарного характеру. Профспілковий лідер вважає, що цей законопроект буде ухвалений у другому читанні, адже «білоруські депутати, ймовірно, найбільш передбачувані з усіх парламентарів світу».


 

Аляксандр Ярашук розповів про можливі наслідки перенесення норм Декрету №29 до Трудового кодексу Білорусі:
«Якщо раніше працівник міг відмовитися від укладення короткострокового контракту, посилаючись на ТК (Трудовий Кодекс), де існувала пряма заборона на його укладання для осіб, які мають постійний характер роботи (токар, слюсар, прибиральниця і тощо), то тепер така відмова стала неможливою. Можна очікувати, що найближчим часом системою строкових трудових контрактів будуть охоплені в країні всі 100 відсотків працівників. А, оскільки, в переважній більшості випадків, склалася стійка практика укладати строкові контракти лише на рік, можна уявити, в якій напрузі будуть перебувати трудові ресурси країни, коли над кожним з чотирьох з гаком мільйонів працівників навісять дамоклів меч. Зворотною ж стороною стовідсоткового переведення всіх працівників на строкові трудові контракти буде неможливість звільнитися навіть в разі гострої потреби або коли працівник знайшов робоче місце, яке йому більше підходить».
Апелюючи до норм, встановлених Міжнародною організацією праці (МОП), лідер БКДП називає такі дії примусом до праці.
Не покращить ситуацію й імплементація положень Декрету №5 до Трудового кодексу Білорусі. Як пояснив Аляксандр Ярашук, якщо зараз роботодавець повинен повідомити працівника про зміну істотних умов праці за місяць, то після ухвалення законопроекту, зможе це зробити це всього за 7 днів.
«Уявіть, що ви - робітник МАЗу, наймач вирішив скоротити ваш робочий тиждень до двох днів або робочий день - до однієї години та повідомляє вас про це, - написав лідер БКДП. –У вас в запасі є тільки тиждень замість місяця, щоб прийняти рішення. Термін настільки малий, що ви нічого не зможете протиставити здійснюваній щодо вас сваволі, бо вибір невеликий: або погоджуватися з неприйнятними умовами, або бути звільненим».
Лідер БКДП переконаний, що нова репресивна редакція Трудового кодексу не здатна позитивно вплинути на сферу соціально-трудових відносин. У той же час, вона може стати серйозним фактором зростання соціальної напруженості в суспільстві.


«Ухваленням найгіршого в світі зразка ТК влада подала ще один сигнал десяткам тисяч наших співгромадян, насамперед, молодим, освіченим і висококваліфікованим, що їм не тільки більше нема на що розраховувати в цій країні, а й просто небезпечно пов'язувати з нею свою долю і свої життєві устремління. Хвиля безправ'я і середньовічного мракобісся повністю накрила в Білорусі сферу соціально-трудових відносин, позбавляючи робочої людини перспектив гідної праці та поважного до них ставлення».

 

 

 

 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83