Міжнародні

Норвегія: Профспілці потрібна підтримка (НАДІСЛАТИ ЛИСТ) ВАЖЛИВО!

Восени 2017 року працівникам рибного заводу «Norse Production» довелося страйкувати 35 днів, щоб домогтися підписання колективного договору. Ця фірма була дочірнім підприємством корпорації «Sekkingstad AS», що поставляє норвезький лосось більш ніж ста торговим і переробним підприємствам у всьому світу. Річний оборот «Sekkingstad AS» в 2017 році перевищив 2 млрд. норвезьких крон або 210 млн. євро.


 

Незабаром після укладення колдоговору власники оголосили про банкрутство «Norse Production». Втім, через кілька днів «Sekkingstad AS» вже створила нову «дочку», на тих же виробничих потужностях, а також з тим же менеджментом - «Sund Laksepakkeri». Нова компанія не прийняла на роботу жодного з членів профспілки «Norse Production», виявився втраченим й колдоговір.

Очевидно, що і банкрутство, і створення нової фірми були проведені «Sekkingstad AS», щоб позбутися профспілки та колдоговору. Ми не можемо погодитися з такою кричущою антипрофспілковою політикою.
Кожен може  висловити протест менеджменту «Sekkingstad» і «Sund Laksepakkeri», підписавши лист на сайті labourstartcampaigns.net.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83