Загальні

МКП звернулася до Президента України щодо проекту Трудового кодексу (ТЕКСТИ ЗВЕРНЕННЯ ТА ЗАУВАЖЕНЬ) ВАЖЛИВО!

Міжнародна конфедерація профспілок (МКП) відреагувала на звернення Конфедерації вільних профспілок України щодо проекту Трудового кодексу (законопроекту №1658), і надіслала звернення Президенту України Петру Порошенку. Копію документа було направлено Прем`єр-міністру України Володимиру Гройсману, Голові Верховної Ради України Андрію Парубію та голові комітету Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Людмилі Денисовій.  МКП закликала переглянути законопроект №1658 та провести консультації з профспілками, аби забезпечити його повну відповідність міжнародним трудовим стандартам. Пропонуємо ознайомитися з текстом звернення та коментарями МКП до проекту трудового кодексу. 


 

Детальніше ...

Декларация ЕКП и ВЕРС накануне 5-го саммита Восточного партнерства ВАЖЛИВО!

Европейская конфедерация профсоюзов высоко ценит процесс восточного сотрудничества и вносит свой вклад в него, принимая участие в работе созданных двух- и многосторонних платформ и осуществляя сотрудничество со своими восточными партнерами-профсоюзами посредством Всеевропейского регионального совета Международной конфедерации профсоюзов.


 

 

Детальніше ...

Медики «швидкої» наголошують на знищенні своєї професії ВАЖЛИВО!

Ось уже впродовж кількох днів о 12-й годині на всіх машинах швидкої допомоги вмикаються мигалки і сирени. У такий спосіб медики вкотре хочуть привернути увагу влади до знищення своєї професії шляхом «реформування». Акція триватиме до кінця тижня.

Детальніше ...

Утиски і переслідування первинки НПГУ посилюються ВАЖЛИВО!

Тиск на первинну профспілкову організацію НПГУ у Головному управлінні Держпраці у Донецькій області та її лідерів триває. З цього приводу Конфедерація вільних профспілок України уже зверталася до очільника Держпраці України Романа Чернеги з вимогою негайно припинити утиски і переслідування, до яких вдається начальник Головного управління Держпраці у Донецькій області Володимир Шубін, а також належним чином відреагувати на дану ситуацію і вжити усіх необхідних заходів щодо недопущення подальшого порушення прав профспілки. 

Детальніше ...

З Днем Гідності та Свободи! ВАЖЛИВО!

Шановні друзі!

Цього дня ми низько вклоняємося всім захисникам української державності, подвигу загиблих патріотів, які пішли у вічність заради нашого з вами майбутнього. Будьмо гідними нащадками борців за свободу України та разом розбудовуймо сильне демократичне суспільство!

Чотири роки тому активісти Конфедерації вільних профспілок України та структур, що входять до її складу, одними з найперших підтримали Майдан – справжню стихію людського спротиву та громадянської позиції. Буремні події тих історичних днів забути неможливо.

Вітаю всіх із цією знаменною датою та бажаю здоров’я, наснаги, добробуту та мирного неба!

Слава Україні!

Голова Конфедерації вільних профспілок України  Михайло ВОЛИНЕЦЬ

Детальніше ...

Профспілківців навчали конкретним справам ВАЖЛИВО!

Протягом двох днів на Львівщині проходив семінар на тему: «Діяльність первинної профспілкової організації у сфері охорони праці на підприємстві», організований з ініціативи Регіонального відділення Незалежної профспілки гірників України м. Червонограда. У ньому взяли участь голови первинних та місцевих осередків Незалежної профспілки гірників України вугледобувних підприємств Львівщини, Волині та Донбасу. 


 

Детальніше ...

Згоди на підвищення тарифів профспілківці не дали ВАЖЛИВО!

Відбулося чергове засідання Спільного представницького органу об'єднань профспілок на всеукраїнському репрезентативному рівні. З-поміж іншого роглядалися питання щодо ймовірного підвищення цін на послуги  ПАТ «Укрпошта» та підняття тарифів на послуги ПАТ «Укртелеком». Власне, від СПО об’єднань профспілок вимагалося «благословення» згаданих ініціатив.

Детальніше ...

Із запровадженням медичного страхування забарилися, - Олег Панасенко ВАЖЛИВО!

На запрошення Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я представники Вільної профспілки медичних працівників України взяли участь у засіданні круглого столу «Запровадження загальнообов'язкового соціального медичного страхування в Україні».

Детальніше ...

Робоча група – за повернення шахтарських професій до Списку №1 ВАЖЛИВО!

Відбулося чергове засідання робочої групи з питань актуалізації Списків №1 і №2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість у яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, створеної при Міненерговугілля на виконання доручення міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, під головуванням заступника міністра Анатолія Корзуна. Незалежну профспілку гірників України на ньому представляли голова НПГУ Михайло Волинець і юристи Володимир Давиденко та Гліб Колесов. 

Детальніше ...

Шахтарі із ДП «Селидіввугілля» провели брифінг у Верховній Раді ВАЖЛИВО!

Кілька тижнів тому голова місцевої організації НПГУ міст Селидового і Новогродівки Віктор Трифонов звернувся до керівників усіх парламентських фракцій та депутатських груп із наполегливим проханням звернути увагу на вугільну галузь, зокрема на стан справ у ДП «Селидіввугілля». 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83