Загальні

Представники КВПУ та МОП обговорили шляхи зміцнення системи адміністрації праці ВАЖЛИВО!

Сьогодні в офісі Конфедерації вільних профспілок України відбулася зустріч з експертами Міжнародної організації праці (МОП):  Арсеніо Фернандесом Родрігесом  з Департаменту з питань адміністрації праці,  інспекції праці, безпеки і гігієни праці  та радником МОП Антоніу Сантушем. Темою розмови профспілківців  з міжнародними гостями  стала реалізація проекту  «Зміцнення системи адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці».


Детальніше ...

ІЗ ДНЕМ РЯТІВНИКА! ВАЖЛИВО!

Шановні друзі!

Вітаю із професійним святом численний загін гірничих рятувальників. Інколи ціною власного життя, ви, не вагаючись, готові кинутися у самісіньке пекло, щоб прийти на допомогу шахтарям, рятуючи їхні життя. Поза всяким сумнівом, День рятівника - це свято сильних і відважних людей. Ви цілком заслужено здобули повагу і шану громадян. Успішно ліквідовані аварії і врятовані люди – це, мабуть, найкраще підтвердження особливої важливості та благородності вашої професії. Бажаю життєвої енергії, незборимої волі, стійкості духу, витримки і мужності! Нехай злагода та достаток завжди панують у ваших оселях! Міцного здоров'я вам, щастям й добра!

Голова Конфедерації вільних профспілок України  Михайло ВОЛИНЕЦЬ

Детальніше ...

Проект Держбюджету обговорили з профспілківцями ВАЖЛИВО!

У Кабінеті міністрів відбулася зустріч представників профспілок із першим віце-прем’єр-міністром Степаном Кубівим та міністром соціальної політики Андрієм Ревою. Йшлося про пріоритетні засади проекту Держбюджету-2018. 

Детальніше ...

Отримано відповідь із «Укрвуглереструктуризації» ВАЖЛИВО!

На адресу голови Незалежної профспілки гірників України Михайла Волинця надійшов лист за підписом генерального директора Державного підприємства  «Об’єднана компанія «Укрвуглереструктуризація» Максима Федотова. У кореспонденції йдеться про питання, порушене у зверненні очільника місцевої організації НПГУ у містах Селидовому та Новогродівці Віктора Трифонова, щодо повного припинення робіт водовідливного комплексу на шахті № 2 «Новогродівська». 

Детальніше ...

У проекті Держбюджету-2018 дотування шахт не передбачено ВАЖЛИВО!

Про це стало відомо із відповіді міністра фінансів Олександр Данилюк «Українським новинам». «Дотації на шахти не передбачені в проекті бюджету на 2018 рік», – сказав урядовець, відповідаючи на запитання про держпідтримку вугільної галузі України.

Детальніше ...

Михайло ВОЛИНЕЦЬ: «Трудовий кодекс заганяє людей у стійло» ВАЖЛИВО!

Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення рекомендував парламенту ухвалити проект Трудового кодексу (законопроект №1658) у другому читанні та в цілому, оскільки вважає, що він належним чином допрацьований і у ньому враховані усі зауваження і пропозиції, висловлені після першого розгляду у парламенті. Окрім того Кабінет міністрів України вирішив скасувати нормативно-правові акти, які діють ще з радянських часів. Схоже, влада усерйоз вирішила взятися за реформування трудового законодавства, й ми нині, як ніколи, близькі до цього. Проте, не секрет і те, що у суспільстві й серед чималої частини експертів переконані, що зараз не час так докорінно змінювати стосунки на ринку праці і ухвалювати законопроект №1658. При цьому позиція Конфедерація вільних профспілок України залишається незмінною – Трудовий кодекс у нинішній редакції – рабський, він значно звужує й утискає права найманих працівників, тому парламент взагалі має зняти його із розгляду. У розмові з кореспондентом «Аспекту» голова КВПУ Михайло Волинець обґрунтовує цю позицію. 


 

Детальніше ...

Для реформування галузі потрібні не декларації, а конкретні обгрунтування і кошти, – Незалежна профспілка гірників України ВАЖЛИВО!

На виконання протокольного рішення засідання Міжвідомчої робочої групи з питань врегулювання кризових явищ у вугільній промисловості у середу, 6 вересня, у Міненерговугілля на вул. Богдана Хмельницького, 4 відбулася нарада. На ній обговорювалися питання реалізації Концепції реформування та розвитку вугільної промисловості на період до 2020 року та створення Національної вугільної компанії. 

Детальніше ...

КВПУ відвідали зарубіжні гості ВАЖЛИВО!

Офіс Конфедерації вільних профспілок України відвідали стипендіати з Фонду Ганса Бьоклера. Зарубіжних гостей передусім цікавили питання діяльності КВПУ та її структурних підрозділів, а також найболючіші проблеми, з якими доводиться стикатися незалежним профспілкам в Україні після Майдану.  


 

Детальніше ...

Профспілковий лідер не поділяє оптимізму дипломата ВАЖЛИВО!

Минулого тижня з порту американського міста Балтімор вийшло судно з 62 тисячами тонн енергетичного вугілля, яке має прибути в український порт «Южний» до середини вересня. Про це в інтерв'ю одному з видань розповів Надзвичайний і Повноважний Посол України в США Валерій Чалий.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83