Загальні

Бортпровідники «Азур Ейр Україна» проявили мужність та витримку ВАЖЛИВО!

Кілька днів тому як пасажир рейсу авіакомпанії «Азур Ейр Україна» QU 4451, який виконував переліт з  Києва до  Барселони, я  став свідком нештатної ситуації, що склалася на борту літака. Приблизно через годину польоту в пасажира, котрий сидів у сусідньому кріслі, стався серцевий приступ,  і він втратив свідомість.


 

Детальніше ...

Захист материнства – здорова нація ВАЖЛИВО!

Як реалізуються на практиці в Україні такі поняття як захист материнства, гендерна рівність і недискримінація та що це означає для учасниць і учасників тренінгу МОП, обговорювалося 10-11 вересня ц. р. у Києві в рамках Проеку DANIDA «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» за фінансування уряду Данії.


 

Детальніше ...

Зустрілися із заступником міністра соціальної політики ВАЖЛИВО!

Учора, коли засідання Ради Конфедерації вільних профспілок України було у розпалі, делегація представників КВПУ та НПГУ на чолі з Михайлом Волинцем зустрілася із заступником міністра соціальної політики Миколою Шамбіром. У діловій бесіді брала також участь керівниця експертної групи Міністерства соціальної політики Тетяна Матюх.

Детальніше ...

Рада КВПУ: жваво і конструктивно ВАЖЛИВО!

Чергове засідання Ради Конфедерації вільних профспілок України пройшло жваво і конструктивно. За кілька годин інтенсивної роботи вдалося обговорити цілу низку важливих питань. Голова КВПУ Михайло Волинець у вступному слові окреслив коло проблем, які потребують якнайретельнішого обговорення. Чи не найбільше уваги він приділив соціально-економічній ситуації в країні, а також масовій трудовій міграції за кордон.

Детальніше ...

Профспілковий лідер оголосив голодування у міністерстві ВАЖЛИВО!

Уже втретє голова Місцевого об'єднання Незалежної профспілки гірників України міст Селидового та Новогродівки Віктор Трифонов 18 серпня оголосив голодування у будівлі Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Детальніше ...

Рада голів НПГУ: на порядку денному – важливі питання ВАЖЛИВО!

Відбулося чергове засідання Ради голів Незалежної профспілки гірників України, на якому розглянуто цілу низку питань. Оголошуючи проект порядку денного, голова НПГУ Михайло Волинець запропонував кілька пунктів об’єднати в один. А тому про критичний  стан, який  склався у вугільній галузі та шляхи його подолання, про поточну ситуацію на підприємствах з видобутку торфу, залізної  й марганцевої руд, кольорових металів та в електроенергетиці, і про становище з виплатою заробітної плати було вирішено вести мову в одній обоймі.

Детальніше ...

Машиністів почули: третину локомотивів спишуть ВАЖЛИВО!

Із загального парку локомотивів акціонерної держкомпанії «Укрзалізниця» близько 30-40% не підлягають відновленню і будуть виставлені на аукціон. Про це заявив в. о. глави «Укрзалізниці» Євген Кравцов на брифінгу, що відбувся 11 вересня.

Детальніше ...

Представника КВПУ нагородили пам’ятним знаком ВАЖЛИВО!

Завершила свою роботу 12-а Міжнародна науково-практична конференція «Школа підземної розробки», у якій узяв участь інспектор з питань охорони праці Конфедерації вільних профспілок України Вячеслав Король. За його словами, захід викликав неабиякий інтерес у науковців, роботодавців, зокрема із компанії ДТЕК, фахівців. Традиційно відвідали конференцію зарубіжні гості – із Польщі та Китаю, недарма ж вона йменується «міжнародною».

Детальніше ...

Керівник проекту ЄС-МОП відвідав офіс КВПУ ВАЖЛИВО!

Сьогодні до офісу Конфедерації вільних профспілок України завітав Антоніу Сантуш, керівник проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці та подолання незадекларованої праці». Під час жвавої і досить тривалої розмови голова КВПУ Михайло Волинець ознайомив поважного гостя з вітчизняними реаліями як у царині техніки безпеки та охорони праці, так і, власне, з тим, як в Україні дотримуються норм та положень деяких конвенцій МОП.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83