Загальні

Законопроект, що сприятиме нормальним взаємовідносинам на роботі ВАЖЛИВО!

У Верховній Раді зареєстровано законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо попередження та протидії мобінгу» №10118-1.Документом передбачено внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кодексу законів про працю України та Закону України «Про колективні договори і угоди» шляхом включення норм щодо протидії мобінгу (цькуванню) працівників. Очікується, що законодавчо буде закріплено поняття мобінгу, тобто психологічного та/або економічного тиску, цькування, створення нестерпних умов з метою доведення працівника до звільнення чи настання інших несприятливих для працівника наслідків.

Детальніше ...

Уряд просять розібратися з боргами на ринку електроенергії ВАЖЛИВО!

Міністерство енергетики та вугільної промисловості зверталося до Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням прийняти невідкладні дії щодо стабілізації платіжної дисципліни на ринку електричної енергії, щоб уникнути енергетичної кризи в державі. Про це розповіла генеральний директор директорату енергетичних ринків згаданого міністерства Ольга Буславець.

Детальніше ...

Вимоги залізничників розглядатиме комітет Верховної Ради ВАЖЛИВО!

Голова Вільної профспілки залізничників України Володимир Козельський повідомив, що сьогодні під час засідання Комітету Верховної Ради з питань транспорту, серед інших питань, розглядатимуться вимоги, які були висунуті членами ВПЗУ  під час акції, яка відбулася 19 березня під будівлею адміністрації АТ «Укрзалізниця». 

Детальніше ...

Профспілківці пікетували адмінбудівлю «Укрзалізниці» (ФОТО) ВАЖЛИВО!

Сьогодні члени Вільної профспілки залізничників України вишикувалися у колону поблизу столичної станції метро «Палац «Україна» і рушили до адміністративної будівлі АТ «Укрзалізниця». Про свій намір пікетувати центральний офіс компанії профспілківці попереджали заздалегідь. А тому для керівництва «Укрзалізниці» акція не стала сюрпризом, а тому до неї підготувалися у «всеозброєнні». Свідченням цього можуть слугувати екіпіровані належним чином загони поліції та національної гвардії, які розташувалися по периметру будівлі. Присутність силовиків на усіх довколишніх вулицях недвозначно давала зрозуміти, що менеджмент акціонерного товариства всерйоз занепокоївся відвідинами активістів ВПЗУ. А їх, слід сказати, до Києва прибуло кілька сотень. Причому майже з усіх областей країни.


 

Детальніше ...

Європейці пообіцяли солідарну підтримку українським трудящим і профспілкам ВАЖЛИВО!

Сьогодні, на другий день перебування в Україні місії європейских профспілок IndustriAll, в УНІАН відбулася прес-конференція на тему: «Про розвиток національної промисловості і солідарних діях всеукраїнських профспілок – членських організацій Глобального союзу IndustriALL». Незалежну профспілку гірників України на ній представляла заступниця голови Наталія Левицька. У заході також взяли участь заступник генерального секретаря Глобального союзу IndustriALL Кемаль Озкан, координатор Глобального союзу IndustriALL в Україні-голова Профспілки металургів і гірників України ФПУ Сергій Комишев і голова Профспілки атомної енергетики України ФПУ Валерій Матов. 


 

Детальніше ...

Офіс КВПУ відвідали представники Глобального союзу IndastriALL ВАЖЛИВО!

Сьогодні, 19 березня, представники Глобального союзу IndastriALL, які перебувають в Україні з робочим візитом,  завітали до центрального офісу Конфедерації вільних профспілок України.


 

Детальніше ...

Під будівлею Кабміну протестували шахтарі-інваліди ВАЖЛИВО!

Сьогодні під Кабінетом міністрів акцію протесту провели шахтарі-інваліди та регресники з вугледобувних регіонів України. До урядовців вони висунули низку вимог.

Детальніше ...

Делегація Глобального союзу IndustriALL – у Києві ВАЖЛИВО!

В Україну з робочим візитом прибула делегація Глобального союзу IndustriALL. Штаб-квартира об'єднання, що налічує 300 млн членів, розташована у Женеві.

Детальніше ...

Михайло Волинець відвідає Сполучені Штати Америки ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець готується відвідати з тижневим робочим візитом США. Протягом 17-23 березня 2019 р. заплановано зустрічі на рівні Конгресу США, з лідерами профспілкових організацій та представниками громадянського сектору.

Детальніше ...

Охорона материнства: перспективи впровадження нових стандартів в Україні ВАЖЛИВО!

13 березня у Києві відбувся тристоронній круглий стіл щодо поширення ґендерних міжнародних трудових стандартів в Україні. Захід організувала Міжнародна організація праці у рамках двох проектів «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» та «Оплата праці в Україні: технічна допомога задля подолання заборгованості із заробітної плати, встановлення мінімальної зарплати та рівного винагородження». Основною темою, винесеною на обговорення, був захист прав матерів й вагітних жінок на ринку праці та можлива ратифікація нашою державою Конвенції №183 про охорону материнства. 


 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83