Загальні

ІЗ ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА! ВАЖЛИВО!

Шановні друзі та колеги!

Із великим задоволенням вітаю вас із професійним святом. Сердечно дякую за сумлінну працю, людяність та доброту, яку виявляєте, рятуючи найцінніше, що є у кожної людини, а саме - її життя, та повертаючи здоров`я. Вірю у те, що разом з вами й надалі робитимемо свій вагомий внесок у захист та розвиток вітчизняної медичної галузі для того, щоб кожен українець мав доступ до якісної медичної допомоги, а кожен медик був задоволений життям на рідній землі, в Україні. Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров`я, миру, добробуту, успіхів та щастя!

Голова Вільної профспілки  медичних працівників України  Олег ПАНАСЕНКО

Детальніше ...

Позиція посадовців – безвідповідальна, - М. Волинець ВАЖЛИВО!

В АБ «Укргазбанк» «зависло» 51 млн грн чесно зароблених гірниками ДП «Львіввугілля» за відвантажене ПАТ «Центренерго» вугілля. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» пише голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Детальніше ...

Залізничники звернулися до глави уряду ВАЖЛИВО!

У зв'язку з погіршенням соціально-економічного становища працівників залізничного транспорту України та зниженням їх життєвого рівня, шо призводить до масового виїзду за кордон найбільш працездатних і кваліфікованих фахівців Вільна профспілка залізничників України (ВПЗУ) та Вільна профспілка машиністів України (ВПМУ) на спільному засіданні минулого тижня ухвалила вимоги, з якими ВПЗУ 11 червня ц. р. звернулася до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.  

Детальніше ...

«Усі необхідні від уряду рішення буде ухвалено», - пообіцяв прем’єр гірникам ДП «Львіввугілля» ВАЖЛИВО!

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман сьогодні, 12 червня, зустрівся із гірниками ДП «Львіввугілля», профспілківцями, керівництвом Львівської області та міста Червонограда, повідомляє «Урядовий портал». Приводом для зустрічі стала непроста ситуація на підприємстві, де зростає заборгованість із заробітної плати, не відвантажується продукція, а на деяких шахтах зупинено видобуток через непорозуміння з керівництвом копалень. Все це змушує простих робітників або шукати додаткового заробітку, або виїжджати на заробітки до сусідньої Польщі, або влаштовувати гучні акції протесту.

Детальніше ...

Делегація з Червонограда зустрінеться із Гройсманом ВАЖЛИВО!

До Києва на зустріч із Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом прибула делегація від шахтарських колективів Червонограда на чолі з міським головою Андрієм Залівським.

Детальніше ...

Силовиків просять розслідувати факти зловживання в особливо великих розмірах у ПАТ «Львівська вугільна компанія» ВАЖЛИВО!

На нещодавній прес-конференції один із співзасновників ТОВ «Еко-Промтех» Ігор Яриш оприлюднив офіційний лист компанії до керівництва держави та очільників силових структур із проханням розслідувати факти зловживання в особливо великих розмірах у ПАТ «Львівська вугільна компанія», здійснених «групою осіб під керівництвом Андрія Венгрина та арбітражного керуючого цього підприємства Володимира Постоленка».

Детальніше ...

Заборгованість з заробітної плати гірникам перевищила 1 млрд грн ВАЖЛИВО!

Чи врятують 295 млн. грн. виділених урядом для погашення заборгованості із виплати заробітної вплати, якщо за оперативними даними Міністерства енергетики та вугільної промисловості України станом на 11 червня 2019 року заборгованість гірниками вже становить 1, 135 млрд грн. 


 

Детальніше ...

Мильні бульбашки як символ медичної реформи ВАЖЛИВО!

Сьогодні Вільна профспілка медичних працівників України разом із громадськими організаціями провели акцію під промовистою назвою «Медицина для людини! Охорона здоров’я – не полігон Супрун для випробувань населення псевдореформами з ознаками явної неповаги до суспільства, що супроводжуються особливою зухвалістю та винятковим цинізмом». Захід, до якого долучилися активісти з різних регіонів України, відбувався у два етапи.

Детальніше ...

Голова НПГУ Михайло Волинець звернувся до секретаря РНБО Олександра Данилюка ВАЖЛИВО!

У зв’язку із критичною ситуацією, яка склалась у державному секторі вугільної промисловості України, процвітаючою корупцією та засиллям у ній «смотрящих» і бездіяльністю міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, що призвело до зростання соціальної напруги та протестів шахтарів, голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець письмово звернувся до секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Данилюка.

Детальніше ...

Дружини гірників звертаються до Михайла Волинця ВАЖЛИВО!

Ситуація із заборгованістю із заробітної плати на державних вугільних підприємствах залишається досить критичною. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуку» повідомляє голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83