Загальні

Одна з причин нещасних випадків – мораторій на перевірки ВАЖЛИВО!

Відбулося засідання постійно діючої комісії з охорони праці та промислової безпеки у вугільній промисловості Міністерства енергетики та вугільної промисловості, у якому взяв участь і голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. Під час засідання було зазначено. що на підприємствах вуглепрому за перший місяць нинішнього року було зафіксовано 73 нещасні випадки (у січні 2017-го – 59).

Детальніше ...

Голова НПГУ виступив на засіданні комісії з охорони праці та промислової безпеки у вуглепромі ВАЖЛИВО!

22 лютого голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець взяв участь у засіданні постійно діючої комісії з охорони праці та промислової безпеки у вугільній промисловості Міністерства енергетики та вугільної промисловості України. Захід відбувся у залі, де перебувають представники НПГУ та трудових колективів чотирьох шахт ДП "Селидіввугілля", які вже другу добу голодують в будівлі Міненерговугілля з вимогою виплатити заборгованість з зарплат. 

Пропонуємо переглянути виступ Михайла Волинця: 

Детальніше ...

Оголосили безстрокове голодування у приміщенні Міненерговугілля ВАЖЛИВО!

Працівники чотирьох щахт державного підприємства «Селидіввугілля», а також голови тамтешніх первинних профспілкових організацій разом із очільником місцевої організації НПГУ міст Селидового та Новогродівки Віктором Трифоновим щойно у приміщенні Міністерства енергетики та вугільної промисловості оголосили безстрокове голодування.

Детальніше ...

Обговорили співпрацю з МОП та профспілками Данії ВАЖЛИВО!

20 лютого лідери та активісти Конфедерації вільних профспілок України зустрілися з представниками місії експертів Міжнародної організації праці (МОП) та профспілок Данії. Профспілківці запросили іноземних гостей до офісу Вільної профспілки залізничників України та Конфедерації вільних профспілок України. У ході зустрічей вони розповіли про діяльність незалежних профспілок, обговорили майбутній проект «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», який впроваджуватиметься МОП за підтримки Данії, та можливості подальшої співпраці з данськими колегами. 


 

Детальніше ...

Для відновлення гірничих виробок потрібні будуть додаткові кошти, - Михайло Волинець ВАЖЛИВО!

Протест гірників трьох шахт ДП «Селидіввугілля» - «1/3 Новогродівська», «Котляревська» та «Україна» триває уже восьмий день і набуває затяжного характеру. 

Детальніше ...

Застереження із Маніфесту: лише перекриттями доріг ситуація не обмежиться ВАЖЛИВО!

Ситуація у вугільній галузі залишається вкрай складною. Зарплату шахтарям своєчасно не виплачують, видобуток українського вугілля зменшується. «При цьому ми продовжуємо закуповувати вугілля за кордоном, - написав на своїй сторінці у Facebook голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. - Що ж виходить? Може, необхідно закрити всі підприємства в Україні й завозити вугілля з-за кордону?! Адже вже десять років я чую, що треба розвивати власну вугільну галузь, але жодних реальних кроків для цього немає. Нікого з владоможців, схоже, не хвилює, що буде з нашими шахтарями та їхніми родинами, коли у них немає грошей, щоб купити хліба чи молока для дітей. Хіба можна вважати подібну ситуацію нормальною для країни, у якій запасів вугілля на 834 роки?! Та ми самі за бажання можемо продавати вугілля за кордон».

Детальніше ...

Звільненого «за скороченням» профспілкового активіста поновлено на роботі ВАЖЛИВО!

Апеляційний суд міста Києва 19 лютого поставив крапку в судовій епопеї, що тривала майже два з половиною роки. Рішенням суду поновлено на роботі незаконно звільненого члена профкому первинної профспілкової організації  Вільної профспілки медичних працівників України Комунального некомерційного підприємства «Консультативно-діагностичний центр» Деснянського району м. Києва, лікаря УЗД Юрія Ліску. Роботодавець зобов'язаний виплатити йому середній заробіток за весь час вимушеного прогулу.

Детальніше ...

Міністр обіцяє особисто покерувати ДП «Селидіввугілля» ВАЖЛИВО!

Зустріч міністра енергетики і вугільної промисловості Ігоря Насалика з представниками трудових колективів та профспілкових організацій шахт ДП «Селидіввугілля», по суті, завершилася з нульовим результатом. Обережний в обіцянках очільник відомства намагався заспокоїти неочікуваних відвідувачів хіба що тим, що розповів про свої наміри «десь за тижнів два виїхати на Донбас і на місці розібратися в усіх бідах селидівців». Більше того. Урядовець запевнив, що особисто візьметься за кермування згаданим державним підприємством. Для підсилення ефекту від сказаного він навіть попросив голову первинки НПГУ шахти «Котляревська» Таїсію Кравцову підшукати на період його відрядження відповідне помешкання чи бодай номер у готелі. Однак присутнім це аж ніяк не додало оптимізму.

Детальніше ...

Представники гірників ДП "Селидіввугілля" зустрічаються з міністром енергетики та вугільної промисловості України (ДИВИТИСЯ ОНЛАЙН) ВАЖЛИВО!

Сьогодні зранку представники шахтарів  державного підприємства "Селидіввугілля", лідери Незалежної профспілки гірників України прийшли у Міністерство енергетики та вугільної промисловості. Основні питання обговорення - заборгованість із виплати зарплат та налагодження стабільної роботи держпідприємства. 


 

Детальніше ...

Сьогодні – День Героїв Небесної Сотні ВАЖЛИВО!

З нагоди знаменної дати голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець поділився спогадами на своїй сторінці у Facebook: «У лютому 2014 року я перебував у відрядженні в Брюсселі. Коли на столичному Майдані пролунали перші постріли, ми разом із Русланою та Ельмаром Броком провели прес-конференцію у Європейському парламенті. Ми поінформували світову громадськість про те, що відбувається в Україні і що її громадяни на Майдані борються за європейські цінності – гідність, свободу, демократію і краще життя. Повідомлення про те, що загинуло 18 осіб, я отримав в аеропорту Брюсселя по дорозі до Києва. А вже 20 лютого стояв на сцені  поруч із Русланою та іншими знаковими майданівцями. Це було під ранок, Майдан тоді був весь у вогні. Минуло чотири роки, а українці змушені знову боротися за свої права. Нібито й не було Революції  Гідності…» 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83