Загальні

На з’їзді ВПОНУ обрано голову та президію ВАЖЛИВО!

У Києві відбувся VI з’їзд Вільної профспілки освіти і науки України. Делегати форуму заслухали звіт голови ВПОНУ Володимира Фундовного, який очолює профспілкову структуру від самісінького її створення – з 22 жовтня 2003 року.

Детальніше ...

Важлива зустріч у Мінсоцполітики ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець та заступник очільника КВПУ Петро Тулей зустрілися з першим заступником міністра соціальної політики Ольгою Крентовською. Під час розмови було порушено низку важливих питань. З-поміж іншого йшлося про індексацію, осучаснення пенсій, виплат лікарняних тощо. Не оминули й теми нарахування допомоги, пенсій та інших соціальних виплат для внутрішньо переміщених осіб, зокрема й тим, хто проживає на окупованій території.

Детальніше ...

Якими були ціни на товари та послуги у 2018 році ВАЖЛИВО!

Державна служба статистики оприлюднила дані щодо середніх споживчих цін на товари та послуги в Україні у 2018 році. За даними відомства, серед продовольчих товарів у 2018-му найсуттєвіше подорожчали овочі.

Детальніше ...

Розроблено «Мінімальні вимоги щодо безпеки та охорони здоров’я працівників у робочих зонах» ВАЖЛИВО!

Конфедерація вільних профспілок України розглянула проект розроблених Державною службою України з питань праці «Мінімальних вимог щодо безпеки та охорони здоров’я працівників у робочих зонах». Проект розроблено з метою імплементації в національне законодавство про  охорону праці положень Директиви 89/654/ЄЕС від 30 листопада 1989 р. про мінімальні вимоги щодо безпеки та охорони здоров’я на робочому місці.

Детальніше ...

Оштрафували за тіньову зайнятість ВАЖЛИВО!

Протягом минулого року 1738 роботодавців оштрафовано за використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин. Про це повідомляє Державна служба України з питань праці.

Детальніше ...

Важлива розмова у парламенті щодо майбутнього вугільної галузі ВАЖЛИВО!

У приміщенні Верховної Ради сьогодні відбулася зустріч лідерів та активістів Незалежної профспілки гірників України із керівництвом Міністерства енергетики та вугільної промисловості та парламентарями. З-поміж іншого йшлося насамперед про заборгованість із заробітної плати на державних шахтах та ситуацію, що виникла у зв’язку із введенням в дію Закону України «Про ринок електричної енергії».

Детальніше ...

Акція протесту на ДП «Селидіввугілля» триває ВАЖЛИВО!

На ДП «Селидіввугілля» триває акція протесту працівниць непромислової групи. Жінки своєчасно приходять на робочі місця, але до виконання своїх обовיּязків не приступають, вимагаючи виплати заборгованої за понад чотири місяці заробітної плати.


 

Детальніше ...

Новації медреформи та нові тарифи "Укрпошти" у 2019-му ВАЖЛИВО!

З 1 січня 2019 року всі заклади первинної ланки медичної допомоги мають переукласти договори з Нацслужбою здоров’я. Тобто – не тільки заклади, які не працювали зі Службою в 2018 році, а й ті, що вже мають договір, бо такий діє лише до кінця поточного року. А також з нового року зміниться вартість деяких послуг "Укрпошти".

Про це подідомляє 24 канал .


 

Детальніше ...

Нова мінімальна зарплата та нові правила постачання електроенергії ВАЖЛИВО!

У наступному році матимемо нову мінімальну зарплату і нові правила постачання електроенергії.

Про це повідомляє джерело: 24 канал .


 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83