Загальні

Локомотив загорівся прямо під час перевірки ВАЖЛИВО!

На машиністів локомотивного депо «Кременчук» Південної залізниці, які сьогодні розпочали так званий «технічний», або італійський страйк, керівник підприємства Юрій Дон намагається чинити тиск.

Як повідомив голова профкому Сергій Москалець, незважаючи на те, що комісія Вільної профспілки машиністів депо «Кременчук» із охорони праці склала акти на локомотиви, які не відповідають вимогам інструкцій, наказів і нормативних документів та загрожують життю і здоров’ю як локомотивних бригад, так і пасажирів, начальник депо спочатку не бажав зустрічатися із учасниками акції, бо сприйняв страйк, як особисту образу, а потім намагався змусити машиністів вивести локомотиви із депо, погрожуючи порушенням кримінальних справ. Однак протестувальники відмовилися порушувати ст. 60 Конституції України,  чинне законодавство, інструкції та нормативні акти й ризикувати безпекою перевезення пасажирів і вантажів.

Протиправними діями керівникові депо вдалося змусити виїхати із депо на дільницю обслуговування лише одного машиніста Широкова. Хоча сьогодні вранці уже під час страйку й перевірки локомотивів, на яких учасники акції відмовилися виїжджати із депо, в одному із них через несправність сталася пожежа. Бо у пульті локомотива, який мав виїхати на Знам’янку, загорілася проводка. Як розповіли профспілківці, незважаючи на цей інцидент, локомотив все одно намагалися вивести із депо. На щастя, цьому завадили протестувальники.

«Технічний» страйк у Кременчуці, як і акція під стінами ПАТ «Укрзалізниця» у м. Києві, тривають. Як стверджують їхні учасники, вони мають намір протестувати до тих пір, поки не буде виконана головна вимога – підвищення заробітної плати залізничникам на 100%.

За повідомленням наших колег, на місці страйку також перебуває начальник Кременчуцького депо, однак він ображений на страйкарів і з ними не розмовляє.

Як довго триватиме сьогоднішня акція протесту й чому учасники вимагають підвищення заробітної плати одразу на 100 відсотків, а не на 120 чи двісті – організатори протесту не повідомляють. 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83