Загальні

Створення Національної вугільної компанії: важлива позиція профспілок ВАЖЛИВО!

Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон доручив провести нараду із профспілками щодо доцільності створення Національної вугільної компанії, а вже потім визначатися із початком її роботи. 

Минулої п’ятниці під головуванням віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона відбулося перше засідання Міжвідомчої робочої групи з питань врегулювання кризових ситуацій у вугільній промисловості,  яка була створена відповідно до Постанови Кабінету міністрів України №450 від 21.06.2017 р. Незалежну профспілку гірників України на ньому представляла заступник голови НПГУ Наталія Левицька.

Вона й розповіла, що на першому засіданні розглянули три питання: про  створення Національної вугільної компанії у рамках реформування галузі та визначення першочергових заходів щодо початку її роботи; про сучасний фінансово-економічний стан вугледобувних підприємств та про Списки №1 та №2 виробництв, робіт, професій, посад і показників  на підземних  роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими  умовами  праці,  зайнятість  в  яких  повний  робочий  день  дає  право   на пенсію  за віком  на пільгових  умовах.   

«Навіть із переліку запропонованих до обговорення питань зрозуміло, які вони важливі й як непросто знайти шляхи їх вирішення, - говорить Наталія Левицька. – Однак, незважаючи на це й на те, що Постановою Кабміну передбачена участь у роботі Міжвідомчої групи перших осіб міністерств, які мають безпосередню причетність чи вплив на врегулювання кризи у вугледобувній промисловості України, на засіданні не було жодного міністра. Навіть очільник Міненерговугілля Ігор Насалик був відсутнім».
Міністерство енергетики та вугільної промисловості представляв заступник міністра Анатолій Корзун. Він і почав свій виступ із пропозиції реформування галузі, яке, власне, зводиться до створення Національної вугільної компанії. Присутні на засіданні представники шахтарських профспілок одразу включилися у розмову, бо, по-перше, з ними це питання не узгоджене, а, по-друге, без належного фінансування будь-які реформи – приречені. Наталія Левицька зокрема наголосила на тому, що потрібен конкретний бізнес-план новостворюваної компанії із чіткими розрахунками, термінами та конкретними відповідальними за виконання наміченого.

«Трудовим колективам має бути відомо, які копальні закривають, куди планують працевлаштувати людей, котрі залишаться без роботи, та що буде із шахтарськими селищами й містами, коли вони втратять своїх головних бюджетоутворювачів, - зауважила заступник голови НПГУ. – Та й на тих шахтах, які залишаються, люди мають знати, коли їх планують вивести на беззбитковість, як і ким фінансуватиметься модернізація виробництва та за які кошти закуповуватиметься обладнання для зарядки нових лав тощо. А ми поки що не можемо добитися чіткої відповіді навіть на одне запитання, чи погасять заборгованість із зарплат гірникам до професійного свята – Дня шахтаря? І взагалі, коли гірники державних копалень вчасно отримуватимуть заробітну платню? Адже без вирішення цього головного питання запровадження будь-яких змін не має сенсу».

Далі обговорювати питання створення Національної вугільної компанії, а тим більш визначатися із заходами щодо початку її роботи, сенсу не було, і заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Анатолій Корзун перейшов до аналізу фінансово-економічного стану державних вугледобувних підприємств і прогнозних розрахунків бюджетних коштів, необхідних для вирішення проблемних питань. Картина й тут вийшла не досить оптимістична. Особливо стосовно виплати заробітної плати гірникам у другому півріччі нинішнього та наступному, 2018 році. 
Згідно із розрахунками міністерства, для своєчасної виплати зарплати шахтарям до кінця 2017-го додатково із держбюджету потрібно 1,2 млрд грн, а на 2018-й, аби не мати цьогорічних проблем, у головному кошторисі країни необхідно передбачити на потреби вугледобувної галузі не менше 3,6 млрд грн.
Анатолій Корзун також повідомив, що у зв’язку із недостатністю коштів, отриманих від реалізації продукції, та відсутністю державної підтримки у липні, через не виплату заробітної плати гірникам у шахтарських регіонах виникла соціальна напруга. Для її зняття та у зв’язку із відзначенням професійного свята – Дня шахтаря – міністр Ігор Насалик звернувся до Міністерства фінансів із проханням – передбачені у Держбюджеті-2017 кошти на вересень на часткове покриття різниці у собівартості вугільної продукції у сумі 259 млн грн виплатити у серпні, аби забезпечити погашення заборгованості із заробітної плати у поточному році.
Більшістю учасників засідання підтримана позиція профспілок щодо повернення до Списків №1 та №2 та права на пенсію за віком на пільгових умовах окремих категорій працівників, професійна діяльність яких суттєво впливає на результати виробничо-технологічного процесу вугледобувних підприємств.

Рішення про це внесено до протоколу засідання Міжвідомчої робочої групи.

Для прискорення його вирішення, а також питань щодо додаткового фінансування вугледобувних підприємств рекомендовано терміново за участю галузевих профспілок провести робочі зустрічі міністра енергетики та вугільної промисловості з очільниками міністерств фінансів та соціальної політики України.

До протоколу внесли й доручення Міненерговугіллю у тритижневий термін провести нараду із профспілками щодо доцільності створення Національної вугільної компанії, а вже потім визначатися із першочерговими заходами щодо початку її роботи. Тому Незалежну профспілку гірників України не могло не здивувати повідомлення прес-служби Кабміну про створення Національної вугільної компанії. Дуже хочеться сподіватися, що це тільки прикра помилка, і протокольне доручення віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона все ж буде виконано й реформування галузі та створення Національної вугільної компанії розпочнеться лише після ретельної підготовки та врахування пропозицій і думок шахтарських профспілок.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83