Загальні

Керівництво «Феофанії» перешкоджає діяльності профспілок ВАЖЛИВО!

На адресу голови Конфедерації вільних профспілок України Михайла Волинця надійшла відповідь за підписом представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Дмитра Ляха. У листі йдеться про розгляд звернення КВПУ про порушення керівництвом клінічної лікарні «Феофанія» Державного управління справами права на працю голови первинної профспілкової організації Вільної профспілки медичних працівників України  зазначеного закладу Юрія Бабака, трудових прав інших членів профспілки, а також рівності прав профспілок.

За інформацією представника омбудсмена, керуючись ст.101 Конституції України, ст. 17 і 22 Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», він направив звернення до Державної служби України з питань праці щодо проведення інспекційного відвідування клінічної лікарні «Феофанія» та вжиття відповідних заходів реагування.

Крім того, представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лях поінформував, що надіслав відповідні запити до Прокуратури м. Києва та до Голосіївського УП ГУ Національної поліції в м. Києві щодо виконання ухвал слідчих суддів про зобов’язання відповідальних осіб прокуратури і поліції внести відомості про вчинення кримінального правопорушення та розпочати досудове слідство за фактами, викладеними у заявах голови ВПМПУ Олега Панасенка. Йдеться про скоєння посадовими особами згаданої медустанови злочинів, передбачених ст. 170 і 364 Кримінального кодексу України (перешкоджання законній діяльності професійних спілок, політичних партій, громадських організацій, зловживання владою або службовим становищем).

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83