Загальні

Вимоги профспілок виконано ВАЖЛИВО!

Конфедерація вільних профспілок України отримала інформацію про повне  врегулювання колективного трудового конфлікту, про який йшлося у нашій публікації від 22 грудня 2017 р.

Нагадаємо, що у грудні 2017 року до голови КВПУ звернулася голова первинної профспілкової організації Вільної профспілки освіти і науки України Дніпропетровського педагогічного коледжу ДНУ імені Олеся Гончара  Лариса Колесник. Згідно з наданою нею інформацією, у педагогічному коледжі,                                у якому здобувають освіту 1100 студентів, відбувалося незаконне масове звільнення всього трудового колективу. 167 працівників могли опинитися на вулиці під час  навчального року.

У результаті активних правозахисних дій КВПУ, звернень Конфедерації до Прем’єр-міністра, Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, публікації в профспілковій газеті «Аспект» та проведеної акції протесту працівників і студентів коледжу адміністрації університету і коледжу виконали вимоги профспілок про негайне припинення масового вивільнення працівників.

Ректор Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара та директор Дніпропетровського педагогічного коледжу скасували накази про припинення діяльності коледжу, про попередження працівників про вивільнення з посад, видали наказ про відкликання попереджень про вивільнення.

Департамент освіти і науки Дніпропетровської ОДА затвердив загальну чисельність штатних одиниць працівників Дніпропетровського педагогічного коледжу Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара на 2017/2018 навчальний рік. Затверджено також кошторис Дніпропетровського педагогічного коледжу Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара на 2018 р.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83