Загальні

На окупованій території життя людини втратило цінність, - Михайло Волинець ВАЖЛИВО!

У непідконтрольному Україні місті Жданівка Донецької області стався вибух метану на вугледобувному підприємстві, внаслідок чого загинули два гірники, Ще одна людина отримала поранення. інші 314 гірників, які перебували у вибої шахти «Жданівська», самостійно вибралися на поверхню.

Раніше в ОБСЄ повідомили, що на непідконтрольній території Донбасу розташовано 36 копалень, які не підлягають експлуатації через підтоплення або повне затоплення.

На «Жданівській» видобувають пісне вугілля марки «П». На ньому, а також на антрациті працювало 50% теплових електростанцій України та 70% найбільших теплоелектроцентралей. Це ж вугілля використовувалося промисловістю й населенням для побутових потреб. Також його експортували до країн ЄС. Головним показником якості вугілля марки «П» є вміст у ньому сірки до 1%.

«Наприкінці 80-х років минулого століття, після того, як у «Жданівську» було вкладено значні державні кошти, зусиллями пана Нусенкіса, шахту вивели із цілісного комплексу державного об'єднання, - написав на своїй сторінці у Facebook голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. - Пан Нусенкіс завдяки цій оборудці розбагатів і прибрав до рук Донецький металургійний комбінат та шахтоуправління «Покровське». За отримані прибутки побудовано та розвинено шахти у Росії, зведено храми і церкви. Пізніше «Жданівська» опинилася в управлінні пана Ротова».

Копальня була у нормальному технічному стані й відповідала вимогам безпеки. «На жаль, нині на окупованій території життя людини втратило цінність. Тому й на шахті, яка є вибухонебезпечною за газовим фактором, відсутній будь-який контроль за технікою безпеки», - зазначає Михайло Волинець.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83