Загальні

КВПУ та Фонд ім. Фрідріха Еберта: продовження ефективної співпраці ВАЖЛИВО!

В офісі Конфедерації вільних профспілок України відбулася зустріч  з директором Регіонального представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі Марселем Рьотігом й проектною координаторкою цього фонду Марією Ткаченко. КВПУ представляли її голова Михайло Волинець, його заступники – Наталія Левицька та Петро Тулей і голова Молодіжного комітету Олеся Брязгунова. 


 

Під час зустрічі профспілківці подякували за багаторічну й плідну співпрацю з представництвом Фонду ім.Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі. Вони розповіли про пріоритетні напрямки роботи КВПУ та проблеми, над вирішенням яких вони сьогодні працюють.   Зокрема, Михайло Волинець акцентував на труднощах, з якими  нині  зіштовхується незалежний профспілковий рух.

«Незалежним профспілками нелегко відстоювати трудові права у нинішніх умовах, - розповів Михайло Волинець. – Наприклад, голова ППО НПГУ «Євраз Суха Балка» Сергій Барабашук перебуває під постійним тиском, коли відстоює інтереси трудівників, а на 94 гірників шахти «Інгульська», які вийшли на протест заради захисту свого права на гідну оплату праці, взагалі подано до суду. Звісно, КВПУ та НПГУ відповідно реагують на такі випадки й використовують усі механізми для захисту своїх активістів. Також незалежні профспілки виступають проти ухвалення Трудового кодексу, який суттєво звужує права працівників та профспілок. На наше прохання Міжнародна конфедерація профспілок вже зробила свій аналіз законопроекту №1658 й надіслала звернення до керівництва нашої держави з закликом не ухвалювати цей документ у такій редакції».

 До щирої розмови профспілківців з представниками Фонду ім. Фрідріха Еберта приєдналися представниці трудових колективів та батьківських комітетів шкіл  №18 і №19 з міста Гірник, що у Донецькій області. Вони розповіли, як борються за те, щоб у їхньому містечку не були закриті освітні заклади.

 У свою чергу, Наталія Левицька відзначила ефективність профспілкового навчання, яке проходило за підтримки фонду. Вона висловила сподівання, що у подальшому ця співпраця буде продовжуватися та розширюватися.

Профспілківці та їхні партнери визначили наступні кроки усі подальшій спільній роботі.  

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83