Загальні

У Міненерговугілля відбулася зустріч із представниками ДП «Волиньвугілля» ВАЖЛИВО!

У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості відбулася зустріч керівництва ДП «Волиньвугілля» та профспілкових лідерів підприємства з міністром Ігорем Насаликом. Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбук учасник зустрічі, голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, на ній обговорювалося ініційоване профспілками питання про критичну ситуацію на ДП «Волиньвугілля» не тільки із виплатою зарплати, а й взагалі щодо його подальшого функціонування та існування. 

«На прикладі цього підприємства яскраво видно, як керівники міністерства та «смотрящі» довели державні шахти до повного краху. Незалежна профспілка гірників України давно прогнозувала, що, починаючи з листопада 2017 року, заборгованість із зарплати лише зростатиме. При цьому складається враження, що у міністерстві навіть не розуміють, яких далі вживати заходів для стабілізації ситуації на шахтах. Але й замовчувати цього не варто. Шахтарі мають знати про справжній стан справ у галузі. І судити про це не тільки з того, з чим вони зустрічаються на місцях (невиплатою зарплат, відсутністю спецодягу тощо), а й щоб усвідомити, що нічого доброго попереду їх не очікує. Бо так легше зорієнтуватися, що робити далі. Можливо, потрібно консолідувати зусилля. Тобто діяти спільно профспілкам, трудовим колективам, менеджменту всіх рівнів, міністерству, державі. Це був би найкращий шлях до стабілізації ситуації. А може варто піднімати шахтарів (профспілки мають підійти до цього дуже відповідально, бо доведеться піднімати людей на захист своїх інтересів, сімей і збереження робочих місць). Лідери НПГУ зберуться у Києві 28 лютого - 1 березня і це питання буде найголовнішим», - наголосив лідер НПГУ.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83