Загальні

Оголосили безстрокове голодування у приміщенні Міненерговугілля ВАЖЛИВО!

Працівники чотирьох щахт державного підприємства «Селидіввугілля», а також голови тамтешніх первинних профспілкових організацій разом із очільником місцевої організації НПГУ міст Селидового та Новогродівки Віктором Трифоновим щойно у приміщенні Міністерства енергетики та вугільної промисловості оголосили безстрокове голодування.

«Ми стали заручниками безвідповідального і соціально необдуманого підходу до вугільної галузі, - йдеться у розповсюдженому зверненні. – працівники нашого підприємства. маючи значні вугільні запаси, підготовлені гірничими роботами очисні виробки, злагоджений професійний кадровий потенціал, штучно перетворені на жебраків».

Завершується звернення словами: «Закликаємо, щоб держава привела в належний стан вугільну галузь і визнала, що на теперішній час без фінансової підтримки з боку держави своєчасна винагорода праці шахтарів не можлива, а тому спокій у наших родинах та містах не настане».

Гірники наполягають на погашенні усієї заборгованості із заробітної плати. З огляду на інфляційні процеси вони також закликають підвищити тарифні ставки. А ще вимагають «повернути вкрадені запаси» та виділити кошти на технічне переоснащення і забезпечення матеріалами ДП «Селидіввугілля».

У разі невиконання вимог вони «залишають за собою право на страйк і голодний бунт у рамках законодавства України».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83