Загальні

Знеструмлено шахти державних підприємств ВАЖЛИВО!

ДП «Регіональні електричні мережі», структура, яка підпорядковується Міністерству енергетики та вугільної промисловості, вимкнула електропостачання на шахти «Лисичанськвугілля», «Первомайськвугілля», «Червоноградвугілля», «Волиньвугілля», «Мирноградвугілля», «Селидіввугілля», «Торецьквугілля». Ці державні шахти також підпорядковуються Міненерговугілля.

«Тож складається дивна ситуація, - написав на своїй сторінці у «Фейсбуці» голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. - Тобто права рука не знає, що робить ліва? І хто платитиме гірникам зарплату за час простою? Чи у кінцевому результаті, скажуть, що шахтарі не заробили на активи та собі на зарплату?»

Профспілковий лідер зазначив, що НПГУ вживає усі можливі заходи, щоб таке неподобство припинилося, й на шахти подавалася електроенергія, щоб причетні до виникнення цієї ситуації посадовці понесли відповідальність за свої дії.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83