Загальні

Очільник Міненерговугілля не мав спокою і у вихідні ВАЖЛИВО!

Останніми днями у шахтарських регіонах відчувалася певна напруга, бо працівники непромислової групи досі не отримали заробленого ще й за лютий. Серед них здебільшого ті, хто зайнятий на важких і непривабливих роботах у котельнях, на конвеєрах, вантажно-розвантажувальних операціях тощо, а також нянечки й виховательки відомчих дитячих дошкільних установ. Зарплати у таких працівників, як правило, мізерні, а коли їх ще й не виплачують своєчасно, то просто – біда. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуку» пише голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Особливу наполегливість у боротьбі за погашення заборгованості перед працівниками шахт непромислової групи виявив заступник голови Незалежної профспілки гірників України, очільник МО НПГУ м. Мирноград і Покровського району Донеччини Олександр Абрамов, який навіть у вихідні не залишав у спокої міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика і директора ДП «Держвуглепостач» Андрія Плюнгіна. І йому таки вдалося добитися, щоб сьогодні принаймні на ДП «Мирноградвугілля» і «Селидіввугілля» були направлені кошти на часткове погашення заборгованої зарплати», - зазначає Михайло Волинець.

Профспілковий лідер також загострює увагу на тому, що корупційні схеми у вугледобувній галузі продовжують процвітати. «Керівництво Міненерговугілля і «смотрящі» залучили до злочинних схем працівників усіх ланок і це є однією із причин заборгованості із зарплати», - підсумовує він.    

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83