Загальні

Інваліди праці пікетують Мінсоцполітики ВАЖЛИВО!

Біля будівлі Міністерства соціальної політики триває безстрокова мирна акція протесту інвалідів праці. У ній беруть участь близько 500 осіб з восьми регіонів України.

За словами голови Дніпропетровської обласної Спілки інвалідів праці та потерпілих на виробництві «МИР» Олександра Бобкова, протестувальники вимагали зустрічі з міністром соцполітики Андрієм Ревою.

«Ми хотіли за круглим столом обговорити проблеми інвалідів праці, але нам сказали, що міністр у відрядженні за кордоном, - розповідає Олександр Бобков. - Наприкінці першого дня акції було напрацьовано і проголосовано резолюцію, у якій значаться такі пункти наших вимог: скасувати об'єднання Фонду соціального страхування України із Пенсійним; висловити недовіру першому заступнику міністра соцполітики Ользі Крентовській, звільнити її з посади і вивести із членів правління Фонду соціального страхування; розглянути зміни й доповнення щодо осучаснення пенсій за Списком №1. Під резолюцією, підписалися лідери шістнадцяти громадських і профспілкових організацій України. А міністра ми таки дочекаємося. Іншого виходу в нас немає. Ми від свого не відступимо».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83