Загальні

Хто й чому покриває злочинців ВАЖЛИВО!

Цими днями минає чотири роки з того часу, як з подвір’я приватного будинку у містечку Новогродівка Донецької області було викрадено групу тамтешніх громадян – трьох шахтарів, інваліда-чорнобильця й двох депутатів місцевої ради. Так звані прихильники так званої ДНР, а насправді росіяни-кадировці, доправили їх у приміщення облдержадміністрації, піддали тортурам, нанесли важкі травми. Побитих і покалічених гірників показали практично всі телевізійні канали і не лише України.

Здавалося, що розслідування цього злочину не буде тривалим. Адже доказів – очевидних навіть людям далеким від юриспрудеції, більш, ніж достатньо! Та не так сталося, як гадалося. Тому напередодні 4-ї річниці викрадення один із учасників тих подій колишній гірник шахти «Росія» ДП «Селидіввугілля», а нині переселенець-пенсіонер Олександр Вовк змушений був провести у Києві пікетування Генеральної прокуратури України, аби нагадати високопосадовцям-силовикам про те, що слідчі Селидівського відділення Покровського відділу поліції досі так і не розслідували того злочину. У постраждалого давно з’явилася небезпідставна підозра, що вони навіть і не намагалися цього зробити, а скоріше навпаки - потихеньку розвалюють справу.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83