Загальні

ЗІ СВЯТОМ! ВАЖЛИВО!

Дорогі матері!

З великим задоволенням вітаю вас із чудовим весняним святом – Днем матері. Неможливо в усій повноті оцінити роль неньки, оскільки вона для кожного з нас найдорожча і найближча людина. Найперше і найголовніше покликання жінки – народити і виховати дітей. Знаю, що зараз це нелегке завдання, адже, крім ласки, тепла, уваги, щирого слова, діти хочуть добре харчуватися, модно одягатися. Безперечно, тих мізерних коштів, які виділяє держава, недостатньо. Тому кожен планує свій сімейний бюджет, виходячи з реальних можливостей. Низько схиляю голову за вашу справді надзвичайно тяжку і відповідальну працю, за виховання майбутнього покоління.

Шановні матері, від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, життєвої енергії, сили і терпіння. Нехай здоровими і слухняними зростають ваші діти, дарують лише радість і втіху! Хай Всевишній береже ваші родини від нещасть та усіляких негараздів, а в оселях завжди панують мир і злагода!

Голова Конфедерації вільних профспілок України  Михайло ВОЛИНЕЦЬ

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83