Загальні

Залізничники України продовжують акцію протесту ВАЖЛИВО!

Акція протесту, яка розпочалася вчора з ініціативи й за активної участі первинних осередків Вільної профспілки залізничників України, продовжується. Про це повідомив голова ВПЗУ Володимир Козельський. Другий день виключно за інструкціями діють працівники депо Запоріжжя. Вони не виводять на лінію локомотиви, бо ті давно відслужили свій термін і потребують ремонту. Так само чинять і в локомотивному депо Синельниково Дніпропетровської області.

Другий день поспіль повністю заблоковано й роботу локомотивного депо Кременчук. Знято і всі завдання на перевезення ним вантажів.

Не на повну потужність працює й депо Полтава, а з 14-ї години число тих, хто воліє працювати за інструкціями, не порушувати технічних вимог та не наражати на небезпеку громадян, зросло. До протестувальників приєдналися працівники другої зміни і тепер у Полтаві вже 50% залізничників діють за інструкціями.

Попри значний тиск з боку адміністрації й правоохоронних органів на голову первинного осередку ВПЗУ В’ячеслава Федоренка й членів профспілки, другий день повністю паралізована робота локомотивного депо у Кривому Розі. Там сьогодні розпочалися непрості переговори, у яких бере участь і начальник Регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця». Зійшлися на тому, щоб скласти протокол і внести до нього всі вимоги залізничників, які можуть бути виконані місцевою адміністрацією, та вказати ті недоліки й поламки, що потребують термінового усунення. У документ також внесли норму про строки виконання адміністрацією зазначених робіт та у випадку порушення домовленостей право профспілки відновити акцію протесту. Ці пропозиції представники переговорної групи винесли на збори трудового колективу для ухвалення остаточного рішення. Але присутні на зборах вирішили на жодні проміжні домовленості не погоджуватися, протокол не підписувати і до роботи не приступати аж до переговорів із керівництвом ПАТ «Укрзалізниця».

У депо Дарниця сьогодні пройшли збори трудового колективу, на яких вирішено не припиняти акції й продовжити діяти за інструкціями, а також роз’яснити свою позицію на брифінгу у кулуарах Верховної Ради. У цьому заході беруть участь голова первинного осередку ВПЗУ депо Олександр Скиба, безпосередні учасники акції – машиністи локомотивів, заступник голови ВПЗУ Олександр Дзюба.  

Медіа

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83