Загальні

Профспілківці зустрілися з міністром соцполітики ВАЖЛИВО!

У Міністерстві соціальної політики відбулася зустріч з очільником відомства Андрієм Ревою голови Конфедерації вільних профспілок України Михайла Волинця, його заступника Петра Тулея та очільника Дніпропетровської обласної організації КВПУ Миколи Житника, які представляють інтереси профспілкової структури у фондах соціального страхування - на випадок безробіття та від нещасних випадків на виробництві.

Під час досить-таки тривалої розмови вдалося порушити цілу низку важливих і вельми актуальних питань. Зокрема йшлося про перерахунок пенсій для різних верств населення, зокрема гірників та військовослужбовців.

Михайло Волинець звернув увагу міністра на проблему, що виникла із пенсійним стажем у працівників, чиї підприємства з різних причин своєчасно не сплачували до Пенсійного фонду єдиний соціальний внесок. Про те, що особам, які пішли на заслужений відпочинок за Списком №1, нараховують значно меншу пенсію, ніж мало б бути, зауважив Микола Житник. Також він акцентував на неприйнятності об’єднання Пенсійного фонду і Фонду соцстраху. Щодо цього Андрій Рева одразу ж відреагував: питання у такому контексті взагалі не стоїть. Насправді йдеться не про об’єднання, а про створення сервісних центрів, завданням яких є поліпшити обслуговування громадян. Наостанок міністр підтвердив, що з 1 липня Пенсійний фонд здійснить перерахунок пенсій у зв'язку із зростанням соціальних стандартів Максимальний розмір пенсії становитиме 14 340 гривень.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83