Загальні

Михайло Волинець про ситуацію на ДП «Селидіввугілля» ВАЖЛИВО!

Як уже повідомлялося, учора гірники шахти «Курахівська» держпідприємства «Селидіввугілля» перекривали в місті Селидовому одну з вулиць, протестуючи проти невиплати заробітної плати та відсутності перспектив на зміну ситуації на краще. Сьогодні ж вони пікетували адмінбудівлю держпідприємства. Налаштовані шахтарі рішуче і для вирішення наболілих проблем мають намір направити до столиці численну делегацію.

«Ситуація на ДП «Селидіввугілля» і справді досить складна, - прокоментував голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. – Спочатку у них забрали «хлібні» пласти і віддали структурам Олександра Янкуковича, а у лютому не без сприяння міністра енергетики і вугільної промисловості Ігоря Насалика відбулася оборудка, внаслідок якої пласти було продано фірмі такого собі Едуарда Бондаренка із «Донбасенерго», людині наближеній до Януковича-молодшого. Отож шахти залишилися без лав, а  гірники – без заробітку, зате із заборгованістю по заробітній платі. Безпосередніми винуватцями цього є дві групи безвідповідальних осіб: з одного боку – згадувані Олександр Янукович, Едуарда Бондаренко та Ігор Насалик, а з другого – керівник «Селидіввугілля» Сергій Пахомов, «смотрящий» Віталій Кропачов та його наставник народний депутат Ігор Кононенко».

Михайло Волинець запевнив, що НПГУ уважно відстежує події, що розвиваються на шахтах ДП «Селидіввугілля». «Ми готові надавати допомогу і проводити спільні дії в боротьбі за повернення пластів, своєчасну виплату заробітної плати та збереження робочих місць», - підсумував профспілковий лідер.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83