Загальні

Виїзне засідання комітету ВР – у Охматдиті ВАЖЛИВО!

У Національній дитячій спеціалізованій лікарні Охматдит відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров`я. У ньому взяли участь народні депутати, представники Вільної профспілки медичних працівників України на чолі з її головою Олегом Панасенком, батьки пацієнтів.

Учасники засідання висловили занепокоєння намаганнями адміністрації лікарні за погодженням із керівництвом Міністерства охорони здоров’я ліквідувати єдиний в Україні Центр трансплантації кісткового мозку та дитячої онкогематології. Зібранню було продемонстровано недобудований корпус лікарні, який Прем`єр-міністр Володимир Гройсман нещодавно урочисто відкрив. Усі побачили необлаштовану кімнату, де мав стояти вкрай необхідний і надзвичайно дорогий позитронно-емісійний комп’ютерний томограф. Депутати також відвідали склад, де зберігаються прострочені ліки, які своєчасно так і не надійшли хворим дітям. Враховуючи все побачене та озвучене, комітет ВР одноголосно прийняв рішення докласти всіх зусиль задля збереження Центру трансплантації кістковго мозку та його висококваліфікованого колективу, звернутися до правоохоронних органів з приводу непрофесійних дій адміністрації лікарні і керівництва МОЗ. Також депутати проголосували за звернення до Кабміну щодо відповідності займаній посаді головного лікаря Охматдиту.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83