Загальні

ІЗ ДНЕМ МОЛОДІ! ВАЖЛИВО!

Шановні друзі!

Від щирого серця вітаю нас усіх із Днем молоді: і тих, хто тільки вступає у доросле життя, і тих, для кого молодість – не лише паспортні дані, але й філософія життя, незалежно від віку та пройденого шляху.

Молодість - це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це час становлення, професійного вибору, час кохання та мрій, час планування майбутнього.

Це той рубіж, коли кожна маленька перемога стає запорукою великого життєвого успіху.

Мені надзвичайно приємно, що наші профспілкові лави поповнюються молодими силами. Є серед них і справжні лідери, які вже найближчим часом, упевнений у цьому, готові будуть прийти  на зміну представникам старшого покоління. Невичерпна енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість – це ті риси, що притаманні саме вам, молодим. Тому і вірю, що майбутнє незалежного профспілкового руху – в надійних руках! Бажаю усім міцного здоров’я, успіхів у навчанні й роботі, творчої наснаги та сил, щоб втілити в життя все те, до чого ви прагнете!

Голова Конфедерації вільних профспілок України  Михайло ВОЛИНЕЦЬ

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83