Загальні

Молодіжний комітет вітає з Днем молоді! ВАЖЛИВО!

Щиро вітаємо з Днем молоді!

Як влучно кажуть, сила молодості - спільне багатство для всього світу. Молоді люди зі своїм нестримним бажанням творити та змінювати, навчатися та просувати нові ідеї, працювати та професійно розвиватися, боротися за справедливість та захищати свої права, мужньо боронити свою державу та відстоювати мир  - це потенціал кожної країни. Й в Україні він – дуже великий. Наша молодь показала, що готова долати виклики та будувати краще майбутнє. Та для успіху однієї сили й ентузіазму молодих людей недостатньо – вони потребують підтримки та допомоги як старших поколінь, так й ефективної державної молодіжної політики.

Ми пишаємося тим, що у наших лавах – молоді та принципові активісти й лідери КПВПУ щодня невтомно працюють чи навчаються, борються  проти соціальної несправедливості та порушення трудових прав, а також – за доступ до якісної освіти, гідного працевлаштування й достойну зарплату. Ми горді з того, що серед нас – юнаки та дівчата, які мужньо боронять нашу державу, які прагнуть миру та економічного поступу.  

У цей день хочеться побажати усім миру, наснаги, успіхів у реалізації найсміливіших задумів, віри, надії, любові, впевненості у гідному майбутньому!

З солідарністю,                  

 Молодіжний комітет КВПУ

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83