Загальні

Вдаються до тиску на профспілку ВАЖЛИВО!

Кременчуцькі залізничники продовжують працювати виключно за інструкціями та суворо дотримуватися правил техніки безпеки, тому на лінію виїжджає обмежена кількість локомотивів. Більшість із тих, що через несправність були відправлені на ремонт до Полтави й досі не повернулися назад. Про це повідомив голова Вільної профспілки залізничників України Володимир Козельський.

Він також додав, що через потурання директора регіональної філії «Південна залізниця» Миколи Уманця не виконується графік повернення локомотивів до депо Кременчук.

«Уже другий місяць кременчуцькі залізничники не можуть нормально працювати через те, що керівництво депо і регіональної філії не приділяло належної уваги ремонту й належному обслуговуванню рухомого складу, - розповідає Володимир Козельський. – Та й тепер замість того, щоб зайнятися доведенням локомотивів до робочого стану і забезпечити людей роботою, адміністрація знову вдається до порушень. Тепер уже чинного законодавства, намагаючись виплатити замість середнього заробітку лише тарифну ставку. Хоча не може не знати, що, згідно з частиною 2 статті 6 Закону «Про охорону праці», «Працівник має право відмовитися від дорученої роботи, якщо створилася виробнича ситуація, небезпечна для його життя чи здоров’я або людей, які його оточують, або для виробничого середовища чи довкілля…за період простою з причин, передбачених ч.2 цієї статті, які виникли не з вини працівника, за ним зберігається середній заробіток». А у депо Кременчук саме така ситуація, бо й відомча комісія з охорони праці ПАТ «Укрзалізниця» не могла не відзначити негативний стан рухомого складу та невідповідність його Правилам технічної експлуатації залізниць України й іншим нормативним актам. Тому людям мають заплатити, згідно із законом, а не, як комусь хочеться. Наша профспілка такого не допустить. Ми боротимемося за законні права людей. Маємо претензії й до керівництва регіональної філії, яке теж заміть того, щоб дбати про належний стан локомотивного господарства, чинить тиск на первинний осередок ВПЗУ і на його голову Сергія Лашка. Дійшло до того, що начальник служби локомотивного господарства регіональної філії Володимир Гуляєв замість того, щоб виконувати свої безпосередні обов’язки й дбати про справність рухомого складу, розіслав телефонограму з вимогою «терміново вжити заходів щодо обмеження доступу Лашка С.С. та інших сторонніх осіб до виробничих підрозділів. У разі виникнення конфліктних ситуацій негайно інформуйте безпосереднє керівництво та воєнізовану охорону залізниці». Зрозуміло, що Вільна профспілка залізничників України не залишить без уваги факт заборони заступнику голови ВПЗУ і голові ППО ВПЗУ Регіональної філії «Південна залізниця» Сергію Лашку зустрічатися з членами профспілки».      

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83