Загальні

ІЗ ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ! ВАЖЛИВО!

Шановні колеги!

Світовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та суспільна система, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини. Саме вільна і відповідальна особа є головною рушійною силою сучасної цивілізації, творцем усіх складових відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових, культурних. Конституція України дала поштовх для продуктивного розвитку всіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя.

Проголошуючи рівні права і можливості для громадян України, Конституція

на перший план висуває право на працю. Наш із вами обов'язок — домогтися, щоб ця норма Основного Закону була підкріплена не проголошеним, а реальним правом на гідну винагороду за неї.

Якщо хочемо бути шанованою в світі країною, з міцною економікою і заможним народом, слід подбати, щоб в Україні ні у Президента, ні у простого громадянина слова ніколи не розходилися зі справами, щоб держава та її інституції повною мірою служили людям.

Тож успіхів у відстоюванні своїх законних трудових і соціальних прав, наснаги в роботі і повсякденному житті!

Голова Конфедерації вільних профспілок України   Михайло ВОЛИНЕЦЬ

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83