Загальні

Ігор Насалик викликає у міністерство наркологів ВАЖЛИВО!

Група шахтарів, яка вчора залишилась після акції протесту, сьогодні зранку прийшла з візитом до міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика.

Як уже повідомлялося, заборгованість із заробітної плати становить вже три місяці і сягнула 1,1 мільярда гривень. Гірникам же фактично нема з чим їхати додому, адже питання щодо фінансування і погашення боргів так і не було вирішено. Під час гострої і досить жвавої розмови сторонам так і не вдалося знайти порозуміння. Натомість очільник відомства Ігор Насалик, який дорікнув, що й так багато часу витратив на шахтарів-протестувальників, не знайшов нічого кращого, як пригрозив викликати бригаду наркологів, оскільки, на його думку, деякі гірники «не в зовсім адекватному стані». Голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець на ці звинувачення заявив, що всі присутні обов’язково дочекаються медиків і здадуть усі необхідні аналізи. Цього ж він зажадав і від міністра та його заступників.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83