Загальні

Гірники шахти №9 «Нововолинська» вимагають погашення боргів із зарплати ВАЖЛИВО!

Сьогодні зранку зупинено роботу шахти №9 «Нововолинська» Державного підприємства «Волиньвугілля». Гірники вимагають від адміністрації погасити заборгованість із виплати заробітної плати. Про це повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Нагадаємо, що ще 5 липня у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості згідно з рішенням Кабміну відбувся розподіл бюджетних коштів. Планувалося, що на погашення заборгованості із заробітної плати буде скеровано 324 млн грн, з яких для ДП «Волиньвугілля» передбачалося виділити 9,5 млн грн. Однак ці суми так і не надійшли на жодне з держпідприємств, оскільки, як повідомила прес-служба відомства, 6 липня гірники «заблокували роботу Департаменту вугільно-промислового комплексу Міненерговугілля, внаслідок чого працівники не мали можливості оформити відповідні документи для відправлення коштів підприємствам галузі». Насправді ж все було не так. Докладніше про це йтиметься на сьогоднішній прес-конференції  «Про борги із зарплати шахтарям державних вугледобувних підприємств та неадекватні дії міністра», що відбудеться об 11-й годині в агенції «Голос UA».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83