Загальні

Представники НПГУ – серед призерів ХІ Всеукраїнської спартакіади працівників вугільної промисловості ВАЖЛИВО!

На спортивних майданчиках бази відпочинку «Парадіз» у Коблевому Миколаївської області завершилася ХІ Всеукраїнська спартакіада працівників вугільної промисловості.

У змаганнях із семи видів спорту (армреслінгу, волейболу, гирьового, настільного тенісу, футзалу, шахів та шашок) взяло участь понад 200 спортсменів. Вони представляли вісім команд підприємств вугільної промисловості України. Серед учасників змагань уже традиційно була й дружина Добропільської місцевої організації Незалежної профспілки гірників України, основу якої склали спортсмени-аматори первинного осередку НПГУ шахти «Новодонецька» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» на чолі з головою ППО Маргаритою Константин.

Представники НПГУ не залишилися без нагород. Волейбольна команда завоювала на Спартакіаді почесне третє місце. Бронзовими призерами у гирьовому спорті також стали машиніст підземних установок дільниці №3 Віктор Виноградський (до 80 кг) і гірник очисного вибою цього ж виробничого підрозділу Олексій Санжаревський. А підземному гірникові дільниці №3 Дмитрові Вєникову вдалося здобути навіть друге місце серед спортсменів вагою до 70 кг в армреслінгу!

За загальним заліком Спартакіаду, як і торік, виграла спортивна дружина ПрАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля».
Команди переможці й призери у загальному заліку та в окремих видах змагань отримали кубки, вимпелами і дипломами, а спортсмени – дипломи і медалі.
Злагоджено й успішно провести змагання вдалося завдяки консолідації зусиль Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Незалежної профспілка гірників України і Центральної ради Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Україна», а також підтримки Міністерства молоді та спорту України.