Загальні

Гірники державних шахт підтримують колег-протестувальників і закликають ухвалити законопроект №8362 ВАЖЛИВО!

Сьогодні, по суті, останній день, коли депутати братимуть участь у голосуваннях перед канікулами, що розпочнуться 16 липня і триватимуть аж до вересня. Тому гірники й покладають неабиякі сподівання на те, що народні обранці зрештою підтримають законопроект №8362, яким передбачено збільшення бюджетного фінансування до кінця року на модернізацію вугільної галузі та погашення заборгованості із зарплати у розмірі 2.8 млрд грн.

Тим часом під парламентом продовжують акцію протесту, яка триває вже кілька днів, активісти Незадежної профспілки гірників України із ДП «Селидіввугілля». Заклик голови НПГУ Михайла Волинця: «Ми стоїмо в Києві, а ви - стоїте на місцях» - підтримали регіональні лідери НПГУ. Зранку майже на всіх державних шахтах відбулися збори трудових колективів, на яких оголошено про всебічну підтримку колег, які пікетують Верховну Раду, закликаючи прийняти доленосний для вугільної галузі документ.

На ім’я Голови Верховної Ради Андрія Парубія надсилаються телеграми та електронні листи такого змісту (як приклад): «Звертаємося до Вас за дорученням багатотисячних трудових колективів ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське № 1» і ДП «Шахта ім. М.С.Сургая» з вимогою розглянути і прийняти на сесії Верховної Ради законопроект № 8362. Цю вимогу до ВРУ було прийнято 12.07.18 р. на загальних зборах трудових колективів цих підприємств. Також прийнято рішення на підтримку цієї вимоги провести сидячий чотиригодинний страйк на робочих місцях з 10-ї до 14-ї години».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83