Загальні

Британський депутат закликає до солідарності з українськими профспілками та трудівниками ВАЖЛИВО!

Ллойд Рассел-Мойл, парламентар-лейбористист у Парламенті Великої Британії закликав до солідарності  з профспілками ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг».  Також він подав "раннє денне подання" №1412 (спеціальне подання депутатів парламенту щодо важливих питань, які потребують дебатів). Водночас організатори «Кампанії солідарності з Україною» закликають підтримати  його. 


 

Основна боротьба українських профспілок зі глобальною корпорацією «Арселор Міттал» за гідну зарплату та безпеку на роботі перейшла на новий етап, коли компанія подала судовий позов, щоб спробувати заблокувати дії працівників. Це було неочікувано, коли суд Києва припинив переговори з профспілками. Друге судове  слухання, заплановане на 19 червня, було відкладено.  Про це повідомляє на своєму сайті  «Кампанія солідарності з Україною».

«Ця Палата глибоко стурбована ситуацією в Україні, де продовжує існувати соціальна нерівність, накопичення багатства олігархами,  де тягарем заборгованості Заходу та труднощами, спричиненими російською агресією; вітає об'єднану кампанію за справедливість для трудівників, розпочату  українським профспілковим рухом у промисловому центрі  - Кривому Розі; підтримує їхні вимоги, щоб корпорація «Арселор Міттал» збільшила заробітну плату своїм співробітникам  до 1000 євро на місяць, забезпечувала безпечні умови праці та припиняла антипрофспілкову практику; зауважує з тривогою, що "АрселорМіттал" подав судові позови, щоб зупинити переговори з профспілками; засуджує рішення суду Києва призупинити переговори залученням служби посередництва та примирення; і закликає "АрселорМіттал" вступити в конструктивні переговори з спірними профспілками», - йдеться у спеціальному поданні Ллойда Рассел-Мойла.

«Ми також вітаємо заклик депутата Ллойда Рассел-Мойла до солідарності з українськими профспілками, який він зробив у ранньому денному поданні   до парламенту  №1412. «Кампанія солідарності з Україною» закликає до проведення протестів біля офісу компанії  "Арселор Міттал" та на робочих місцях на підтримку робітників Кривого Рогу», - зазначили організатор кампанії.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83