Загальні

Коли ситуацію у вугільній галузі можна буде зрушити з місця, - М.Волинець ВАЖЛИВО!

Завершилася нарада у Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, де розглядалося питання про стан справ у вугільній галузі.

Виконувач обов'язків міністра фінансів Оксана Маркарова доповіла главі уряду про те, що документально підтверджено рішення про випуск 300 млн грн на погашення заборгованості із заробітної плати гірникам державних шахт. Ці кошти мають бути виділені з державного бюджету на підставі закону №8362, за який майже півроку боролися шахтарі. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуку» повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Хочеться сподіватися, що ці 300 млн грн вже завтра надійдуть на карткові рахунки гірникам, - написав він. - Можна подякувати за виділення коштів, але ця сума кардинально нічого не вирішує. Адже для того, щоб вирішити критичну ситуацію у вугільній галузі та паливно-енергетичному комплексі України, потрібно залучити Адміністрацію Президента, Верховну Раду, уряд, міністерства фінансів й енергетики та вугільної промисловості, галузеву та міжгалузеву науку, місцеві органи виконавчої влади та профспілки, й лише тоді можна буде зрушити ситуацію з місця. Поки не буде повної кооперації, ситуація залишатиметься на розсуд «смотрящих» та таких непрофесіоналів, як міністр Ігор Насалик».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83