Змі про нас

У шахтарів увірвався терпець ВАЖЛИВО!

Шахтарі держпідприємства «Львіввугілля» перекрили дорогу на виїзді до міжнародного пункту пропуску «Рава-Руська», а 13 червня планують влаштувати ходу Житомирською трасою, проспектом Перемоги – до центру столиці, щоб розпочати тут безстрокові акції протесту.

Детальніше ...

Михайло Волинець – про аварію на «Лісовій» ВАЖЛИВО!

Чому сталася аварія на шахті на Львівщині, і які системні проблеми існують у вугільній галузі? Про це у прямому ефірі Чорноморської телерадіокомпанії розповів голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Докладніше за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=f0CSCXmR_Eo&feature=share

Детальніше ...

Михайло Волинець - про ситуацію з наданням субсидій ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець у студії телевізійного каналу ZIK узяв участь в обговоренні ситуації щодо надання субсидій. 

Докладніше за посиланням: https://www.facebook.com/VolynetsMykhailo?epa=SEARCH_BOX

Детальніше ...

Державні шахти працюють у збиток, - М.Волинець ВАЖЛИВО!

«Державні шахти працюють у збиток і не можуть платити зарплати працівникам. Все через високу собівартість видобутку вугілля. Собівартість видобутку тонни вугілля сьогодні становить понад чотири тисячі гривень. За таку ціну на ринку, вугілля не продати. Тому підприємства змушені працювати собі в збиток». Про це в ефірі телевізійного каналу «Україна» заявив голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. Докладніше за посиланням:

https://www.minprom.ua/news/251226.html

Детальніше ...

Влада перекреслює енергетичну незалежність, не виплачуючи зарплати і закриваючи шахти ВАЖЛИВО!

Президент Петро Порошенко разом із делегованими країною-агресором РФ особами свідомо знищує вітчизняну вугільну галузь України. Про це журналістам у кулуарах парламенту заявила Юлія Тимошенко. На сьогодні, обурилася лідер «Батьківщини», практично припинено виплату зарплати гірникам, які працюють на державних шахтах.

Детальніше ...

«Решение НКРЭКУ вымывает из угольной отрасли миллиард гривен», —Михаил Волынец ВАЖЛИВО!

Поскольку НКРЭКУ повысила товарную продукцию «Укргидроэнерго», то рынок тепловой генерации и угольный сектор потеряют около 1 млрд грн. Такое мнение высказал глава Независимого профсоюза горняков Украины Михаил Волынец.

Детальніше ...

Шахтарі під землею: чи може страйк у Лисичанську перерости у загальний? ВАЖЛИВО!

Одинадцятий день 15 шахтарів шахти імені Капустіна на Луганщині страйкують під землею, на глибині понад 500 метрів, домагаючись виплати заборгованості по зарплатах. Вони - одні із тисяч гірників, яким не повертають борги.

Детальніше ...

В Горняке работники ГП «Селидовуголь» организовали голодный бунт ВАЖЛИВО!

Около 150 работников ГП «Селидовуголь», проживающих в городе Горняк, сегодня собрались на акцию протеста в учпункте шахты «Кураховская». Подавляющее большинство участников акции составили работники вспомогательных подразделений, так называемой «непромгруппы», которые не получают заработную плату уже четыре месяца. Люди массово отказываются от работы, требуя выплаты заработанных денег. Сегодня в Горняке побывала съемочная группа телекомпании «Орбита».

Детальніше ...

Михайло Волинець – у програмі телеканалу ZIK ВАЖЛИВО!

Реальна заборгованість в Україні удвічі вища, ніж показує офіційна статистика. Річ у тім, що тіньова економіка не потрапляє до статистики, а так працює 50% економіки, і там також є заборгованість. Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець.

Детальніше ...

Задолженность шахтерам по зарплатам есть еще за 2015 год ВАЖЛИВО!

Частичная задолженность по зарплатам шахтерам есть еще за 2015 и 2017 годы. Об этом в комментарии корреспонденту ГолосUA сообщил глава Независимого профсоюза горняков Украины Михаил Волынец.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83