Змі про нас

Гість програми «Важливо PRO» - Михайло Волинець ВАЖЛИВО!

Про ситуацію на Донбасі та загалом у вугільній галузі йшлося у програмі «Важливо PRO» (телерадіокомпанія «Чорноморка»), гостем якої був голова Конфедерації вільних профспілок україни та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=NsWzV2KndFI&feature=youtu.be&t=3905

Детальніше ...

Михайло Волинець – у програмі Майдан ТБ ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок України та нензалежної профспілки гірників України Михайло Волинець узяв участь у програмі. З-поміж іншого йшлося про святкування Дня шахтаря та проблеми вугільної галузі.

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=fXnTWTdA9-Q

Детальніше ...

На Донбасі екологічна катастрофа ВАЖЛИВО!

Про неї мають дізнатися в усіх країнах, — профспілковий лідер

«Відмовившись від закупівель вугілля з тієї території, ми зробили економічно невигідними більшість їхніх шахт. Це ускладнило ситуацію в екологічному плані. І ці проблеми на Донбасі сьогодні однакові для обох сторін. Але сам донбасівський регіон щонайменше років 30 є великою екологічною аномалією, навіть якщо брати світові масштаби. Тут постійно були надмірні нормативні забруднення води, ґрунту і приземної атмосфери. Раніше навіть цей відносний стан рівноваги тримався на тому, що рівень підземних вод шахти стримували на безпечній глибині», — розповів сайту «Цензор» гідрогеолог, доктор наук Євген Яковдэв.

Детальніше ...

Новий Трудовий кодекс до другого читання готувався у підпіллі, - Михайло Волинець ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець в інтерв'ю телевізійному каналу ZIK розповів про загрози проекту Трудового кодексу. 

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=VqtjWDULNZY&feature=youtu.be

Детальніше ...

У Пирогові жорстоко побили профспілкову лідерку ВАЖЛИВО!

У Національному музеї архітектури та побуту в Пирогові було скоєно напад на голову тамтешньої первинки Всеукраїнської профспілки «Захист справедливості», заступницю голови Київського міського об’єднання КВПУ Тамару Таранушенко. На місце злочину викликали патрульну поліцію, проведено першочергові слідчі дії та порушено кримінальне провадження.

Детальніше ...

Щоб врятувати ДП від приватизації колектив повинен мобілізувати зусилля - М.Волинець про "Артемсіль" ВАЖЛИВО!

Аби не втратити підприємство і протистояти його продажу, колектив має мобілізувати зусилля і об’єднатися. А шлях взяття в оренду потужностей того чи іншого ДП (що передбачено законом) був дуже успішний свого часу у Великій Британії. Таку думку у коментарі УНН висловив голова Конфедерації вільних профспілок Михайло Волинець, коментуючи наміри колективу ДП "Артемсіль" орендувати свої ж потужності.


 

Детальніше ...

Близько мільйона людей на Луганщині можуть лишитися без світла, - Волинець ВАЖЛИВО!

Близько мільйона жителів півночі Луганської області можуть відчути проблеми з електроенергією через відключення енерголіній, які знаходяться на неконтрольованій території. 

Про це в ефірі 112.ua заявив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.


Детальніше ...

Близько мільйона людей на Луганщині можуть лишитися без світла, - Волинець

Близько мільйона жителів півночі Луганської області можуть відчути проблеми з електроенергією через відключення енерголіній, які знаходяться на неконтрольованій території. 

Про це в ефірі 112.ua заявив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.


Детальніше ...

Нынешние смотрящие мечтают сесть на поток поставки электроэнергии из России и получать свои 20%, — Михаил Волынец ВАЖЛИВО!

Бывший менеджер Януковича Виталий Кропачев, который сумел подружиться с партнером Президента Игорем Кононенко, уже почти построил клон «ДТЭК». Для этого купил три углеобогатительные фабрики у старшего сына Януковича и нацелился на аналогичный бизнес Орлова (партнера «ДНРовского» нувориша Бобкова), и Королевской — владелицы копанок в «Дыре» и обогатительных фабрик в Украине. Как вдруг министр энергетики Игорь Насалик решил защитить интересы большого босса в энергетике Ахметова и заодно свои собственные. Взял и вставил спицы в колеса мчащемуся навстречу мега-обогащению младоолигарху из г. Тореза Кропачеву, который потратился на создание батальона «Шахтерск», порвал на груди немало вышиванок, и требует дивиденды. Теперь в стране могут появиться несколько конкурирующих угольных холдингов, а энергетическая безопасность Украины выглядит все более удручающе…

Детальніше ...

Вугілля видобуто утричі більше, ніж на окупованих територіях ВАЖЛИВО!

«Оцінка стану вугільної промисловості ДНР» – так названо документ, який українські хакери знайшли у зламаній ними пошті так званого Міністерства вугілля та енергетики «ДНР». Хакери повідомляють, що реквізити цього документа не менш цікаві, ніж зміст. Довідку було нібито підготовлено в Міністерстві енергетики Росії. 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83