Новини

За крок до екологічної катастрофи

Сьогодні вночі вийшов з ладу насос на 755-му горизонті шахти «Золоте» ДП «Первомайськвугілля». Оскільки резервний насос не працював, почалося затоплення горизонту. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» пише голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Детальніше ...

У березні на виробництві загинуло 33 особи

Згідно з оперативними даними Держпраці про нещасні випадки на виробництві, у березні цього року загинуло 33 особи. Серед загиблих 4 жінки. 2 особи померли внаслідок травм, отриманих у лютому.   

У 10 групових нещасних випадках 8 осіб загинуло, 25 травмовано, з яких 3 жінки. Серед загиблих найбільше (19 осіб) виявилося тих, чий вік – понад 50 років. По п’ять нещасних випадків зі смертельними наслідками сталося на транспорті, у агропромисловому комплексі та хімічній промисловості. Внаслідок шести дорожньо-транспортних пригод 7 осіб загинуло, 10 постраждало. «Чорний» день місяця - 14 березня. Тоді сталося 3 нещасних випадки зі смертельним наслідком.

Детальніше ...

У Франції розпочинається страйк залізничників

У Франції  профспілки залізничних працівників оголошують загальний страйк, початок якого запланований на 19.00.  До залізничників мають намір приєднатися працівники компанії Air France, енергетики і студенти університетів, повідомляє  Укрінформ.


 

Детальніше ...

Нещасні випадки на виробництві

Згідно з оперативними даними  Держпраці про нещасні випадки на виробництві, у лютому на підприємствах України загинуло 27 осіб та ще двоє людей померли від травм, отриманих у січні. Серед загиблих - дві жінки. У десяти групових нещасних випадках 2 загиблих, 24 травмованих, з яких 5 жінки.

Детальніше ...

За проїзд платитимуть усі

Кабінет міністрів України на своєму засіданні зробив перший крок до монетизації пільг, тобто заміни їх грошовими компенсаціями. Уряд ввів монетизацію пільг на проїзд усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах. Тобто пенсіонери, інваліди та інші користувачі пільгою на безплатний проїзд у транспорті тепер отримуватимуть гроші, якими й розплачуватимуться за поїздки.

Детальніше ...

Нещасний випадок призвів до смерті працівника

23 лютого на ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» стався нещасний випадок. При вийманні вугілля комбайном машиніст гірничих виїмкових машин Максим Хімочко (1978 року народження) був придавлений кабельним вводом комбайна до блока управління секцією механізованого кріплення, внаслідок чого травмувався. 

Детальніше ...

Нещасні випадки на виробництві

Згідно з оперативними даними  Держпраці про нещасні випадки на виробництві, за січень цього року на підприємствах України загинуло 36 осіб, серед яких одна жінка. У 16 групових нещасних випадках 11 загиблих, 37 травмованих, 8 з яких жінки. Серед загиблих найбільшу вікову категорію становлять працівники у віці 40-50 років – 14 осіб, понад 50 років - 14 осіб. 

Детальніше ...

Активистка РЭП: Профсоюзу как никогда нужна солидарная поддержка

22 февраля активисты профсоюза работников радиоэлектронной промышленности (РЭП) в Мозыре, Жлобине, Калинковичах, Речице, Добруше и Гомеле подали заявки о проведении в день Конституции 15 марта серии пикетов, на которых планируют протестовать против вмешательства во внутренние дела независимого профсоюза, против использования уголовного дела для запугивания его членов с требованием прекратить уголовное преследование лидеров Геннадия Федынича и Игоря Комлика, сообщает «Гомельская весна».

 

 
Детальніше ...

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83