Новини

Вимагають внести до порядку денного законопроект №8362

«Опозиційний блок» не братиме участі в голосуваннях, доки в порядку денному не буде соціальних законопроектів, передусім №8362 «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2018 рік» щодо належного фінансового забезпечення державного сектора вугільної галузі. Документ передбачає виділення певної суми коштів на підтримку вуглепрому, що дасть змогу принаймні зберегти галузь від занепаду та дозволить виплачувати зарплатню шахтарям. Про це у Верховній Раді заявив голова згаданої фракції Юрій Бойко.

Відео за посиланням:

http://opposition.org.ua/video/preview/5b435a3f11c9b

Детальніше ...

Дефіцит локомотивів загрожує енергосистемі України

Перша енергетична асоціація України (ПЕАУ), яка об’єднує енергогенеруючі підприємства, висловила занепокоєння критичною ситуацію із транспортуванням вугілля залізницею. Як йдеться в повідомленні, оприлюдненому на офіційній сторінці ПЕАУ в мережі Facebook, дефіцит локомотивів загрожує стабільній роботі енергосистеми.

Детальніше ...

Мітингарів запросили на засідання комітету ВР

Учасників сьогоднішньої акції під Верховною Радою запросили на засідання Комітету парламенту з питань ветеранів. З мітингувальниками зустрілася перший віце-спікер ВР Ірина Геращенко, яка пообіцяла вислухати вимоги активістів.

Детальніше ...

Заборгованість перед гірниками зростає

Станом на 5 червня заборгованість із зарплати на державних вугледобувних підприємствах складає майже 400 млн грн. Такі дані надає Міністерство енергетики та вугільної промисловості. Але насправді ця цифра складає вже майже 1 млрд грн, бо Міненерговугілля не враховує 500 млн грн невиплаченої зарплати за травень.

Детальніше ...

Підвищили зарплату на «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Парамжіт Калон 31 травня підписав наказ про підвищення зарплати на підприємстві з 1 травня 2018 року, змінивши свій же наказ від 8 травня. Про це повідомила прес-служба підприємства.

Детальніше ...

Автобус із гірниками потрапив у аварію

Сьогодні, 29 травня, близько шостої години ранку у Кропивницькому за участі вантажівки та пасажирського автобуса, який довозив до місця роботи 40 гірників шахти «Інгульська» ДП «СхідГЗК», сталася дорожньо-транспортна пригода. Автобус спричинив зіткнення та перевернув авторефрижератор з балонами кисню.

Детальніше ...

Реалізація прав людини в Україні: погляд іноземного експерта

Незалежний експерт Хуан Пабло Богославскі, який спеціалізується на питаннях впливу зовнішнього боргу та інших міжнародних фінансових зобов’язань на стан реалізації прав людини, нещодавно відвідав Україну. За результатами поїздки він підготував досить докладний звіт, у якому окреслив коло найзлободенніших проблем, характерних для нашої країни. Зі змістом написаного Хуаном Пабло Богославскі можна ознайомитися тут.

Детальніше ...

На АМКР готують сценарій зупинки підприємства

Криворізька міська рада сьогодні погодила надання ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (АМКР) гірничого відводу для відпрацювання родовища залізних руд рудника імені С.Кірова (поле шахти «Артем-1»).

Детальніше ...

За крок до екологічної катастрофи

Сьогодні вночі вийшов з ладу насос на 755-му горизонті шахти «Золоте» ДП «Первомайськвугілля». Оскільки резервний насос не працював, почалося затоплення горизонту. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» пише голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Детальніше ...

У березні на виробництві загинуло 33 особи

Згідно з оперативними даними Держпраці про нещасні випадки на виробництві, у березні цього року загинуло 33 особи. Серед загиблих 4 жінки. 2 особи померли внаслідок травм, отриманих у лютому.   

У 10 групових нещасних випадках 8 осіб загинуло, 25 травмовано, з яких 3 жінки. Серед загиблих найбільше (19 осіб) виявилося тих, чий вік – понад 50 років. По п’ять нещасних випадків зі смертельними наслідками сталося на транспорті, у агропромисловому комплексі та хімічній промисловості. Внаслідок шести дорожньо-транспортних пригод 7 осіб загинуло, 10 постраждало. «Чорний» день місяця - 14 березня. Тоді сталося 3 нещасних випадки зі смертельним наслідком.

Детальніше ...

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83