Новини

ЄСПЛ виніс рішення у справі про використання роботодавцем персональних даних працівника

Європейський суд з прав людини визнав Україну винною у порушенні права на повагу до приватного і сімейного життя та права на справедливий суд у справі "Суріков проти України". Повідомляє Центр інформації про права людини. 


 

Детальніше ...

ДТЕК Запорізька ТЕС в липні збільшила виробництво електроенергії на 19%

У липні ДТЕК Запорізька ТЕС відпустила в енергосистему України 639 млн кВт-год електроенергії. Це на 19% більше, ніж місяцем раніше. Зростання виробництва дає змогу покривати зрослі потреби країни в електроенергії на період активного використання кондиціонерів.

Детальніше ...

Кожен п’ятий українець готовий погодитися роботу з ризиком експлуатації

Кожен п’ятий українець готовий погодитися на ризиковану пропозицію працевлаштування, що загрожує експлуатацією. Про це напередодні Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми повідомила Міжнародна організація з міграції (МОМ).


 

Детальніше ...

Прокуратура розслідує факт невиплати зарплат лисичанським шахтарям

Лисичанською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом безпідставної невиплати заробітної плати гірникам шахти ім. Капустіна ПАТ «Лисичанськвугілля», відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 175 (невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших установлених законом виплат) Кримінального кодексу України.

Детальніше ...

Верховна Рада ухвалила зміни до Держбюджету

Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до закону "Про Державний бюджет України на 2017 рік".  За проект закону №6600 проголосували 226 народних депутатів.


 

 

Детальніше ...

У інспекторів праці – нове службове посвідчення

На виконання постанови Кабінету міністрів України №295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 26 квітня 2017 року та пункту 8 Положення про Міністерство соціальної політики України, затвердженого постановою Кабінету міністрів України №423 (зі змінами)  від 17 червня 2015 року,

Детальніше ...

Діє нове службове посвідчення інспектора праці

Наказом Міністерства соціальної політики України від 24.05.2017 № 866 затверджено форму та опис службового посвідчення інспектора праці. Цей нормативно-правовий акт набирає чинності з дня його офіційного опублікування, тобто з 16 червня (Офіційний вісник України, 2017, № 47 (16.06.2017). 


 

Детальніше ...

Папа Франциск до профспілок: Захищайте права і тих, які виключені зі світу праці

 «Нерозсудливим і недалекоглядним є суспільство, яке змушує похилих віком працювати надто довго, прирікаючи ціле покоління молоді не працювати, коли вони мали б це робити задля себе та для всіх», – сказав Папа Франциск, зустрічаючись у середу, 28 червня 2017 р., з представниками Італійської Конфедерації Робітничих Профспілок. Вона була заснована 1950 року і сьогодні нараховує 4,5 мільйонів членів. Про це повідомляє Радіо Ватикану.


 

Детальніше ...

Загрози незадекларованої праці (ПЛАКАТИ)

Пропонуємо ознайомитися з плакатами на тему задекларованої та незадекларованої праці. 


 

Детальніше ...

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83