Новини

У шахтоуправлінні «Павлоградське» видобуто 4 млн тонн вугілля

У шахтоуправлінні ДТЕК «Павлоградське» у 2018-му добули вугілля, якого достатньо для роботи однієї теплоелектростанції протягом одного року. Для гірників це звичний результат, досягнення якого з року в рік дозволяє їм бути впевненими у благополуччі своїх сімей і стабільній роботі свого підприємства.

Детальніше ...

Продовжено мораторій на банкрутство державних шахт

Верховна Рада прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законів України для забезпечення державної підтримки у вугільній галузі». Відповідну законодавчу ініціативу підтримали 230 народних депутатів.

Детальніше ...

Міненерго підвищило ціну вугілля, видобутого державними шахтами

Міністерство енергетики та вугільної промисловості оголосило про планове підвищення граничної ціни на вугілля для державних видобувних підприємств. Вартість за одну тонну збільшиться на 10,4% – до 2800 грн (без ПДВ і витрат на транспортування). Нова ціна почне діяти з 1 січня 2019 р.

Детальніше ...

У десяти областях введено воєнний стан

Офіційний портал Верховної Ради опублікував Закон про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» №9338 прийнятий 276 голосами «за».  

Детальніше ...

Тепла поки що немає, зате поліції навезли з кількох районів

Сьогодні участь у сесії Смілянської міської ради візьмуть заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Едуард Кругляк та один із заступників керівника «Нафтогазу». Обидва посадовці прибули з Києва. щоб допомогти у вирішенні проблеми з теплопостачанням у місті.

 

Детальніше ...

«ДТЕК Павлоградвугілля» є флагманом українського вуглевидобування, - В. Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час відвідання 31 серпня шахти імені Героїв Космосу, що входить до складу ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», назвав ПрАТ флагманом українського вуглевидобування, на який необхідно орієнтуватися усім підприємствам видобувної галузі країни.

Детальніше ...

Обирати між пенсією і роботою не доведеться

Міністерство соціальної політики розповсюдило інформацію про те, що пенсійна реформа ліквідувала будь-які обмеження щодо виплат пенсіонерам, які працюють.

Детальніше ...

Щохвилини з України виїжджають двоє заробітчан

Починаючи з кінця березня 2018 року, з України на заробітки за кордон вже виїхало більш як 400 тисяч трудових мігрантів. Таку статистику оприлюднив ресурс ukrainianpeopleleaks.com, який спеціалізується на онлайн-підрахунку громадян, що виїхали за межі країни.

Детальніше ...

Фонд соціального страхування затвердив нові правила оформлення лікарняних

З 01 жовтня 2018 року почне діяти нова форма заяви-розрахунку для надання матеріального забезпечення застрахованим особам та окремих виплат потерпілим на виробництві. Документ оформлює та подає до робочого органу виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України або його відділення страхувальник (роботодавець). Відповідну постанову «Про затвердження Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою непрацездатності та деяких виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів ФССУ» правління Фонду затвердило на своєму позачерговому засіданні 19 липня.


 

Детальніше ...

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83