Новини

До страйку вдалися патологоанатоми

Працівники одного зі столичних моргів влаштували страйк, бо більше не можуть витримувати холод. На вулиці Оранжерейній ще з літа немає гарячої води та досі не увімкнули опалення. Керівництво скаржиться, що захворіла уже третина персоналу, і люди повстали проти таких умов.

Детальніше ...

Податковий борг ДП «Волиньвугілля» дозволять сплачувати у розстрочку

Суд дав дозвіл на реалізацію майна ДП «Волиньвугілля». Не сплачуючи належний податок за землю, підприємство стало одним із найбільших у області боржників.

Детальніше ...

Ціну на вугілля підвищили

Міненерговугілля рекомендувало з 1 листопада 2017 року підвищити вартість реалізації вугілля державних підприємств для ТЕС і ТЕЦ на 10% до 2425 грн (без ПДВ та витрат на транспортування) за 1 тонну. Рішення про це ухвалено на нараді з питання визначення граничної ціни на вугільну продукцію, яка відбулася у профільному міністерстві 26 жовтня.

Детальніше ...

Податкове законодавство порушують 60% роботодавців, яких перевіряла ДФС

Податкове законодавство порушують 60% роботодавців, які перевірялися Державною фіскальною службою протягом січня-вересня 2017 року. Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на прес-службу ДФС.


 

Детальніше ...

Італійка домоглася лікарняного на час догляду за хворим собакою

Співробітниця університету в Римі виграла суд, стверджуючи, що вона повинна отримати виплати від свого університету за два дні, проведені по догляду за хворим собакою.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на  The Guardian.


 

Детальніше ...

Кабмін спрогнозував різке зростання тарифів на газ, електроенергію, опалення та гарячу воду

Міністерство економічного розвитку і торгівлі прогнозує зростання тарифів на комунальні послуги в Україні у 2018 році до 20%. Крім того, зростання тарифів може продовжитися у 2019 і 2020 роках. Про це йдеться в консенсус-прогнозі за вересень 2017 року, опублікованому на сайті відомства.

Детальніше ...

ЄСПЛ виніс рішення у справі про використання роботодавцем персональних даних працівника

Європейський суд з прав людини визнав Україну винною у порушенні права на повагу до приватного і сімейного життя та права на справедливий суд у справі "Суріков проти України". Повідомляє Центр інформації про права людини. 


 

Детальніше ...

ДТЕК Запорізька ТЕС в липні збільшила виробництво електроенергії на 19%

У липні ДТЕК Запорізька ТЕС відпустила в енергосистему України 639 млн кВт-год електроенергії. Це на 19% більше, ніж місяцем раніше. Зростання виробництва дає змогу покривати зрослі потреби країни в електроенергії на період активного використання кондиціонерів.

Детальніше ...

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83