Новини

ДТЕК Запорізька ТЕС в липні збільшила виробництво електроенергії на 19% ВАЖЛИВО!

У липні ДТЕК Запорізька ТЕС відпустила в енергосистему України 639 млн кВт-год електроенергії. Це на 19% більше, ніж місяцем раніше. Зростання виробництва дає змогу покривати зрослі потреби країни в електроенергії на період активного використання кондиціонерів.

Традиційно літні місяці характеризуються високими стрибками споживання електроенергії в денний час, коли населення масово включає кондиціонери. Такі скачки покриває гідрогенерація і теплова генерація, зокрема станції ДТЕК. Одночасно в минулому місяці збільшилося споживання електроенергії через відновлення роботи двох хімічних підприємств у Черкасах та Рівному.

У зв'язку з цим ТЕС ДТЕК, які працюють на вугіллі газової марки, в липні наростили виробництво електроенергії на 10,6% порівняно з червнем - до 2,604 млрд кВт-год. Відпуск електроенергії ДТЕК Запорізької ТЕС в липні склав 639 млн. КВт-год. При цьому також була необхідність збільшити генерацію електроенергії на станціях, що використовують імпортний антрацит. Вони в минулому місяці виробили 230 млн кВт-год, що на третину більше, ніж у червні.

«Збільшивши видобуток газового вугілля на своїх шахтах, і закупивши імпортний антрацит в ПАР, ДТЕК забезпечив необхідні запаси вугілля на складах ТЕС до літнього піку споживання. Ми продовжимо підтримувати стабільне енергопостачання України, одночасно підвищуючи її енергонезалежність. Відповідно, надійність постачання українців світлом і теплом підвищуватиметься», - наголосив директор із питань генерації електроенергії ДТЕК Енерго Сергій Куриленко.

Нагадаємо, ДТЕК планує до початку осінньо-зимового періоду 2017 року здійснити перехід двох блоків Придніпровської ТЕС з антрациту на використання вугілля газової марки, який видобувається в Україні.

Теплоелектростанції ДТЕК Енерго в липні відпустили в енергосистему України 2,834 млрд кВт-год електроенергії. Це на 12,2% більше, ніж місяцем раніше. Майже 23% - внесок енергетиків ДТЕК Запорізької ТЕС.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83