Новини

Вуглегірська ТЕС наразі не потребує вугілля ВАЖЛИВО!

Напередодні Нового року на деякі державні вуглевидобувні підприємства очікував неприємний сюрприз – лист за підписом директора ДП «Держвуглепостач» Андрія Плюнгіна. 

У кореспонденції посадовець інформував: «з 27 грудня 2017 р. ПАТ «Центренерго», яке на сьогодні залишається єдиною енергетичною компанією, що перебуває у державній власності та є традиційно основним споживачем вугілля газової групи з ресурсів державних вуглевидобувних підприємств Донецької та Луганської областей, через заповненість складу Вуглегірської ТЕС припинило погодження заявок на відвантаження вугілля залізницею на адресу Вуглегірської ТЕС за договором з ДП «Держвуглепостач». Отож, недвозначно давалося зрозуміти, що відвантажувати видану на-гора продукцію нікуди. Хоч бери та зупиняй шахти! А тому навряд чи додає оптимізму обіцянка, що «про відновлення поставок вугільної продукції буде проінформовано додатково».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83